دوست جدید

:oops: سلام به همه من تازه با CINEMA 4D آشنا شده ام و هنوز مبتدی هستم و اسنو هم مس دونم که اشکالات بچکانه دارم ولی لطف کنید منو را هنمایی کنید ..!

من یه پرچم یاختم حالا فرض کنید می خوام بهش هالت باد رو بدم که بدون دخالت من مرتب تکون بخوره باید چیکارش کنم؟

خیلی ممنون می شم اگه جوابمو بدید .....!

ToFaN

Well-Known Member
دوست عزیز به جمع ما خوش آمدی
برای این کار باید از wind استفاده کنید که باید تا حدودی هم به این برنامه مسلط باشید
من به شما یک پیشنهاد میکنم که شما این نرم افزار رو به صورت ابتدایی از صفر بشینید شروع کنید با آموزش هایی که اگه دوست داشتید در اختیارتون قرار میدم بعدا به سراغ این مسائل برین
موفق باشید :)

چی داری میگی توفان ؟
خانم محترم وقتتون رو تلف نکنید من تجربه دارم که میگم به خدا این برنامه به درد نمی خوره

ToFaN

Well-Known Member
rozegar-abshar گفت:
چی داری میگی توفان ؟
خانم محترم وقتتون رو تلف نکنید من تجربه دارم که میگم به خدا این برنامه به درد نمی خوره
دوست عزیز این تذکر آخریه که دارم بهتون میدم بار بعدی ببینم مجبورم گزارش بدم تا دسترسیتون رو ببندن

mostafa_az

Well-Known Member
نخیر یوسف جان . ایشون میدونی چه هدفی دارن ؟ پراکندن نوآموزان این نرم افزار برای بازبودن عرصه برای خودشون .
اقای عزیز این مکان برای یاد دادن هستش . پس سعی نکن ما رو از هدفمون دور کنی .
مثل اینکه باید گزارش داد . یوسف جان شما زحمتش رو کشیدی یا من این کار رو بکنم ؟

مخلصیم
مصطفی

دستت درد نکنه توفان جون خیلی کارت رو قبول دارم مشکلم حل شده و تازه تو همین مدت من چند تا سی دی آموزشی گرفتم که خیلی خوب راه افتادم و حالا تو چیز هایی مشکل دارم که امیدوارم بتونیم با استفاده از تجارب شما هلش کنیم .

می تونی بگی برای رندر کردن فیلم هایی که قراره از تلویزیون پخش بشه یافیلم های سینمایی چقدر رزولوشن لازم داره؟ و اونها تو همون مرهله اول از چه فرمتی استفاده می کنند برای رندر؟

توفان جون دوست دارم بدونم اسمت چیه هم اینکه می خوام یه لینکی برای دانلود مجانی ورژن 9.5 بزاری چون الان دارم با همون 9 کار می کنم
دستت هیچ وقت درد نکنه...!

rozegar__abshar

New Member
یوسف آقا شرمنده اگه بخوایم قضیه رو کش بدیم نمیشه **********ببخشید شرمنده یه جوری حرف زذیم

دیگه این ورا پیدامون نمیشه
خدا حافظ

ToFaN

Well-Known Member
shiva__naz&bala گفت:
توفان جون دوست دارم بدونم اسمت چیه هم اینکه می خوام یه لینکی برای دانلود مجانی ورژن 9.5 بزاری چون الان دارم با همون 9 کار می کنم
دستت هیچ وقت درد نکنه...!
خواهش --- يوسف :)
سرعت اينترنتتون خوبه بزارم تو سرور خودمون دانلود کنی؟ اخه 50 -60 تایی میشه فکر کنم

ToFaN گفت:
خواهش --- يوسف :)
سرعت اينترنتتون خوبه بزارم تو سرور خودمون دانلود کنی؟ اخه 50 -60 تایی میشه فکر کنم

:oops:

سلام .از این به بعد هر وقت خواستم براتون پست بزارم یه سلام دوستانه می دیم مساله ای نداره که؟؟!!

دستت در د نکنه اگه بزاری ممنونت میشم .میتونم دانلودش کنم چون ADSL دارم.

راستی اشاره ای به سوال قبلیم در مورد رزولوشن نکردی .(با عرض شرمندگی فراوان)

اجازه هست با اسم کوچیک صداتون کنم؟
:oops: :)

ToFaN

Well-Known Member
shiva__naz&bala گفت:
:oops:

سلام .از این به بعد هر وقت خواستم براتون پست بزارم یه سلام دوستانه می دیم مساله ای نداره که؟؟!!

دستت در د نکنه اگه بزاری ممنونت میشم .میتونم دانلودش کنم چون ADSL دارم.

راستی اشاره ای به سوال قبلیم در مورد رزولوشن نکردی .(با عرض شرمندگی فراوان)

اجازه هست با اسم کوچیک صداتون کنم؟
:oops: :)
خواهش ميكنم هرجور كه راحتين :)
باشه من امشب حتما ميزارم برای دانلود فقط یه وقتی به من بگو که بعد از اون من از رو سرور پاکش کنم که مشکلات داره :) یه وقتی تعیین کن

در اون مورد شما باید اطلاعات دقیق بدین چونکه رندرینگ اطلاعات دقیق میخواد و باید بدونه برای چی کاریه
حجم کار - زمان- نوردهی ها و ...... کلا :)

f_mostafa_f

Active Member
ببخشید شیوا خانم ، میشه اسم اون سی دی های آموزشی که گرفتید رو بگید تا من هم اونها رو تهیه کنم...آخه خیلی از سی فور دی خوشم اومده و میخوام خوب یادش بگیرم.

f_mostafa_f گفت:
ببخشید شیوا خانم ، میشه اسم اون سی دی های آموزشی که گرفتید رو بگید تا من هم اونها رو تهیه کنم...آخه خیلی از سی فور دی خوشم اومده و میخوام خوب یادش بگیرم.

اسمش ندا رایانه هست 3 سی دیه البته داره ورژن 7.3 رو آموزش میده ولی خیلی آدمو را می ندازه.

جدیدترین ارسال ها

بالا