دوستان يه برنامه اي معرفي كنيد

saman_sweden

Active Member
دوستان يه برنامه اي معرفي كنيد كه كلا بشه باهاش موسيقي هايي كه زنده(Live) پخش ميشه را بتونه save بكنه (پولي يا رايگان فرق نميكنه)

roteil

Member
سلام سامان جان:

من نرم افزاري كه بتونه save كنه سراغ ندارم ولي هر وقت از يه آهنگ خوشم بياد تو اينترنت اونو با jet audio ضبط ميكنم و كي فييتشم توپ مي شه و پولي هم نمي خواد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

saman_sweden

Active Member
gootik گفت:
agha manzooreto yekam mishe behtar begi ?
manzoor az LIVE chiye? :wink:
مظورم از LIVE پخش زتده است شما تاويريون و راديو توي internet زياد ديده ايد كه بعضي ها مانند راديو BBs برنامه را از قيل ضبط شده را توي internet پحش ميكنه اما بعضي سايتها مانند راديو فردا برنامه شان پخش مستقيمه و هدف من بعضي مواقع تو لابلاي برنامه ها يه آهنگ خوب داره ميخوام اونو save كنم

saman_sweden

Active Member
saman_sweden گفت:
دوستان يه برنامه اي معرفي كنيد كه كلا بشه باهاش موسيقي هايي كه زنده(Live) پخش ميشه را بتونه save بكنه (پولي يا رايگان فرق نميكنه)
ممنون از پاسخهاي شما عزيزان اما هيچكدام نميتونه پخش برنامه هاي زنده(Live) را save بكنه

roozbeh007

Member
saman_sweden گفت:

ببین دوست من، بهترین کاری که شما میتونین بکنین اینه که سیستم پخش منزلتون (ضبط صوت) رو به کامپیوترتون وصل کنین و آهنگهای مورد نظرتون رو ضبط کنین

salmanclever

Well-Known Member
سلام آقا سامان گل گلاب
عزيز من براي نرم افزاري كه ميخاستي خيلي گشتم ولي هيچ كدوم مثل اين نميشه
توضيحات شركتش اينو ميگه : اين برنامه به شما اجازه ميده که فيلمها و اهنگهای روی اينترنت رو دانلود کنيد و روی هاردتون ذخيره کنيد . ضبط فيلمهای روی اينترنت از چند راه ممکنه .يکی اينکه در اکسپلورر وقتی داريد فيلم را ميبينيد ظبطش کنيد . خود برنامه ميتونه ابتدا و انتهای فيلم را تشخيص بده و شما ميتونيد چند تا فيلم را همزمان ظبط کنيد. دوم اينکه شما در url mode ميتونيد آدرس اون فيلمو به برنامه بديد و برنامه دانلودش کنه. همچنين شما ميتونيد از
media player خود ويندوز برای پخش و ظبط فيلمها استفاده کنيد.
اينم لينكش اميدوارم بدردت بخوره:
http://www.wmrecorder.com/files/WMRsetup.exe
سريالشم اينه:
RWMR123412342131JB0QSC0C-1654
موفق باشي
سلمان...

جدیدترین ارسال ها

بالا