دوستان هاردم دیلیت شده ولی فرمت نشده ، چجوری اطلاعاتش رو بازیابی کنم ؟؟؟؟؟

Hzajkani

New Member
هنگام نصب ویندوز اکس پی یک نفر ناشی بوده و درایو D را نیز delete می کند ولی ما اطلاعات این درایو را نیاز داریم ؟
هنوز این درایو فرمت نشده
چجوری اطلاعاتش رو بازیابی کنم ؟؟؟؟؟

ولی برای ساختن این درایو باید پس از ساختن آن را فرمت کرد ! حال این اطلاعات را ما لازم داریم؟ چه کار کنیم؟

the_king

مدیرکل انجمن
هنگام نصب ویندوز اکس پی یک نفر ناشی بوده و درایو D را نیز delete می کند ولی ما اطلاعات این درایو را نیاز داریم ؟
هنوز این درایو فرمت نشده
چجوری اطلاعاتش رو بازیابی کنم ؟؟؟؟؟

ولی برای ساختن این درایو باید پس از ساختن آن را فرمت کرد ! حال این اطلاعات را ما لازم داریم؟ چه کار کنیم؟

ایشاا... که پاک کردن درایو رو بصورت پیشفرض Quick انجام داده، چون بازیابی نرم افزاری تنها در این وضعیت میسر است.
بخش هایی از هارد دیسک که زمانی متعلق به D بودند الان در شرایط خوبی محافظت می شوند چون داده ای روشون
نوشته نمیشه. تا زمانی که پارتیشن جدیدی نساخته اید یا حجم پارتیشن ها را تغییر نداده اید شانس بازیابی
اطلاعات بالا است، پس سعی نکنید پارتیشن حذف شده رو از نو بسازید. روی سایر پارتیشن ها یا یک درایو فلش
یک نرم افزار بازیابی اطلاعات مثل Recover My Files یا Runtime GetDataBack نصب کنید و اون بخش های
پارتیشن بندی نشده یا کل هارد دیسک رو با حداکثر دقت تنظیمات نرم افزار بررسی کنید.

تمامی محتویات درایو حذف شده قابل بازیابی اند و باید در یک درایو دیگری که فضای خالی کافی داره بازیابی اش کنید.
تا زمانی که تمام اطلاعات رو بازیابی نکرده اید به هیچ وجه ساختار اون هارد دیسک رو تغییر ندهید، نه درایو جدیدی
بسازید و نه Defrag کنید و ... توجه داشته باشید که برای بازیابی اطلاعات به فضای خالی در درایو دیگری نیاز دارید،
بازیابی در همان درایوی که قصد بازیابی اش را دارید اشتباه محض است.

جدیدترین ارسال ها

بالا