دوستان نظر خواهی درباره لوگو شرکت

به نظر شما کدام لوگو بهتر است ؟

• مجموع رای دهندگان
    6

ijnaraghi

Member
سلام دوستان ، شرکت ما در حال راه اندازی است و ما در حال طراحی لوگو شرکت بودیم به نظر شما کدامیک از لوگو های زیر استفاده کنیم بهتر است ......! پیشاپیش از کمک های شما سپاسگزارم .......

توجه : لازم به ذکر است که شرکت ، یک شرکت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی می باشد . و فعالیت با کادری مجرب و فعالیت های حرفع ای دارد .....
بنابر این موضوع لوگو را انتخاب کنید .......

1jbumjkziutjpxhoo5rb.jpg
attachment.php

پیوست ها

• Untitled-3.png
    Untitled-3.png
    17.8 کیلوبایت · بازدیدها: 72
آخرین ویرایش:

king75

Member
1jbumjkziutjpxhoo5rb.jpg

این بهتره ولی به نظرم هیچ کدوم زیاد خوب نشدند و برای یک شرکت باید شیک تر و حرفه ای تر باشه

اول که 2 تا c هست دومی هم انگار خط خطی کردی صفحه را البته کمله c در اون هم دیده میشه( ببخشید رک گفتم)
:rose:

سلامتازهوارد
اطلاعات بیشتر - اسم شرکت - لوگوهای رقیب - چقدر حرفه ای مثلا کدوم برنامه ...
اتودهای بیشتر - این نه پس اون کلک قدیمیاس
بیشتر عزیزم
قدرت انتخاب بده لطفا!
یا علی

Mandana

Active Member
اگه همینجوری بی هوا بگین باسه یه شرکت لوگو انتخاب کنیم طبیعتن لوگوی دو حرفی بهتره.هم ریخت و قیافه ش رسمی تره( دومی یکم فانتزی ئه.به شخصه فکر نکنم زیاد به درد یک شرکت بخوره) هم ساده تره
ولی کمی در مورد شرکت توضیح بدین راحت تر میشه انتخابید^.^
موفق بباشین:rose:

به نظر من اونایی که sepehr09 طراحی کردند خیلی بهتره

اون اولی ها اصلا جالب نیستند ( رک گفتم تا لوگوی قشنگ تری برای شرکتتون بسازید )

ijnaraghi

Member
سلام به تمام دوستانی که به لوگو ها ما نظر دادند .....
ببینید لوگو برای یک شرکت برنامه نویسی و فعالیت حرفه ای است ، با توجه به این موضوع کدام یک بهتر است ؟ ، کدام لوگو رسمی تر است ؟

main

Well-Known Member
اگه همینجوری بی هوا بگین باسه یه شرکت لوگو انتخاب کنیم طبیعتن لوگوی دو حرفی بهتره.هم ریخت و قیافه ش رسمی تره( دومی یکم فانتزی ئه.به شخصه فکر نکنم زیاد به درد یک شرکت بخوره) هم ساده تره
ولی کمی در مورد شرکت توضیح بدین راحت تر میشه انتخابید^.^
موفق بباشین:rose:
موافقم .

hsajj

Member
ببینید لوگو برای یک شرکت برنامه نویسی و فعالیت حرفه ای است ، با توجه به این موضوع کدام یک بهتر است ؟ ، کدام لوگو رسمی تر است ؟
اگه همینجوری بخوام بگم خوب من همون لوگویی که همه گفتن رو انتخاب میکنم
اما کاش اسم شرکت رو می گفتین که مثلا از روی اسم شرکت طراحی بشه .
یا اگه لوگو بصورت مفهومیه یه ربطی به فعالیت شرکت داشته باشه .
موفق باشین :rose:

sepehr09

New Member
دوستان اسم شرکت آراد پرشیا هست.
برای همین لوگو دومی سعی شده طوری طراحی بشه که کلمه آراد در اون به صورت مفهومی نمایان بشه.
اون لوگو دو حرفی هم نمایشی از حرف آ و حرف د هست.

sepehr09

New Member
بقیه دوستان اگر پیشنهادی بهتر دارن یا اگر خودشون یه کمکی تو طراحی بکنن ممنون میشیم.
اون هایی که دست به طرح زدن هستن یه help پیلیز !!!

OSX

Member
میخوام یکم رک باشم.
من از بد و بدتر اتنخابم بده این نظر من بود.
دومی بهتره.:cool:

احتراما عرض میکنم گزینه سوم احتمالا بهتر است که اگر فرصت دارید من اکیدا توصیت میکنم اما اگه هیجان کاذبی مستولی شده دایره ایه جدیدتره ولی ساده هه محکم تره... البته ساده هه تکراری میزنه و دایره ایه هم بی فورمه ! اینقدر مقاومت نکنید کار جدید بزنید...
یا علی

ijnaraghi

Member
اینو من الان زدم ، اینو ببینید ....... " البته این آخرین کار نیست ، باز هم می زنم ...... ، کار و ایده های اصلی مونده ....! "

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    32.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1

جدیدترین ارسال ها

بالا