دوستان عضو flxpert.com اینو بخونند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

benyamin_pc

Well-Known Member
در واقع اگه بخاد نسبتا کامل باشه باید ی انجمن c++ با زیر شاخه های : Qt , rad xe 2, c++ builder 6, mfc,win32,CLR بوجود بیاد
بین اینا من IDE رد استادیو ترجیح میدم چون کامل تره و کتابخونه های کیوت هم باید بشه توش استفاده کرد مگه اینکه کتابخونه های کیوت استاندارد نباشن و مطلقا C++ نباشن و کیوت کریتور هنگام کامپایل بیاد ی پورت انجام بده و ...
آی دی ای rad xe ماله embarcadero هست که borland خرید و برلند رفت به hirbernate و ی جورائی محصولاتش از دلفی ردش بگیر تا سی پلاس پلاس ردش ادامه محصولات بورلندن و rad c++ xe ادامه 6 c++ builder هست در واقع که خود همون 6 C++ builder خیلی دل نشین تره تا Vc++ 6 و کیوت هم از لحاظ ide کمک چندانی نمیکنه و فقط کتابخونه هاشن که خوبن و نهایتا برای گرفتن خروجی های مختلف رو سیستم عامل های مختلف باید بشه پروژرو به کیوت برگردوند و ....
همه این ترکیب هایی که بین rad و کیوت گفتم مستلزم اینه که کتابخونه های کیوت C++ محض باشن و rad اونارو به شکل ی ماژول که مثلا خودمون نوشتیم بشناسه و...
اگرم این کارارو نشه کرد بازم فقط کافیه ی بار با بیلدر کار کنین تا حداقل برای ویندوز عاشقش شین چون هم نهایت سرعت فایل خروجی داره و هم IDE راحتی مثل ویژوال استادیو داره ...

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
بهتره همشونو تو یه انجمن داشته باشیم چون فک نکنم هر کدومشون انقدی پر شه که برا هر کدوم تفکیک شه.

benyamin_pc

Well-Known Member
من برا php هم از rad php استفاده می کنم و واقعا حرف نداره
الان تو سایتش نوشته c ++ builder xe2 برا مک هم خروجی میده من شدیدا میچسبم به rad c++ builder xe2 . هادی شما هم پایه ای؟ آینده درخشان تری نسبت به کیوت داره و همین الانشم ide بسیار قوی تری نسبت به کیوت creator داره و firemonkey هم با کیوت رقابت میکنه

[email protected]

++Hadi++

Active Member
من می رم دنبال qt شما هم اونو آموزش بده البته من آموزش c++ رو از پایه دیگه شروع کردم.باید نظرمو جلب کنه ولی فعلا هیچکدوم مثل qt نظرمو جلب نکرده.باید ببینم چی رو با اون نوشتن و چه قدرتی داره آخه سمپلای QT واقعا اشکمو در آورده.بعدش QT واسه نوکیاست و نوکیا با صبر کردن برا ویندوز موبایل 8 در واقع وفاداریشو به مایکروسافت ثابت کرده و مایکروسافت هم فک نکنم اون قدی که خواسته همه پلتفرم ها رو تو ویندوز 8 به بعد حذف کنه،بخواد نوکیا رو هم حذف کنه.

++Hadi++

Active Member
برنامه هفتگیمو در زمینه آموزشهام در سایت flxpert.com در پست اول نوشتم .لطفا به پست شماره 1 سر بزنید.

benyamin_pc

Well-Known Member
هادی جان از لحاظ سرعت که یکین اما اگه تو سایتش برین میبینین خیلی پدر مادر داره و از کیوت همین الان تو خیلی از زمینه ها جلوتره و میشه ی جایگزین مناسبی برای ویژوال استادیوش کرد و مثلا منکه 5 ساله با سی شارپ و دات نتم و از خیلی از زمینه ها سی شارپ و کل امکانات دات نت باهاش مقایسه میکنم ازش خیلی خوشم اومده و بخاطر اینکه هم c++ هست(زبون مورد علاقم)و هم سرعتش از دات نت به مراتب بالاتره دوستدارم سریع جایگزینش کنم .... فقط به بستر موجود آموزشیش بستگی داره تا چه حد بخام زمان انجام پروژه های سی شارپمو بذارم رو یادگیری rad c++ builder xe2 چون تو بازار این گزینه بسیار مهمه

benyamin_pc

Well-Known Member
الانم خیلی سریع به v p n سرعت بالا نیاز دارم اما هرچی داشتم از کار افتاده و صدرصد این نیاز همه متخصصین ایرانیه و اگه ی مرکز v p n سرعت بالا برای تیم داشته باشیم خیلی خوبه و منم میتونم ی شبکه سرعت بالا برای رد و بدل اطلاعات با هزینه کم در سطح ایران برای تیم راه بندازم (با امنیت بالا)

benyamin_pc

Well-Known Member
چنتا موضوع هست که همه میخان بگن اما من فقط دارم میگمشون مثل دموکراسی و موضوعات انجمن : ی موضوع دیگم هست و اون اینه که بچه های اینجا همه oop بلدن همه if و for بلدن همه فریم ورک و ماشین مجازی و نیتیو فرقش میدونن همه برنامه نوشتن و با الگوریتم سر و کله زدن همه سینتکسارو میشناسن و سطوح زبان ها و تئوری ها و .... تو این تیم هرکس از آموزش هرچیزی انتظار داره سریع بره سر اصل مطلب و اگه برنامه نویسیه سریع بره سر آموزش استفاده از کلاس ها و متدهای مربوط به اون کتابخونه یا اگه مثل دات نت نیتیو نیست مربوط به اون فریم ورک ...
برای همین معمولا همه منتظرن اگه چیزی دیدن چیزی بذارن و اینو بارها تو انجمن های این چنینی دیدم و ی جنبه دیگه ای هم که مطرحه امنیت و درجه اطمینان به سیستم هست که مثل بعضی انجمن ها ... اطلاعات به نام فرد یا سیستمی بدون اطلاع مالفین و گردآورندگان پخش نشه و تصمیم گیرنده کل تیم باشه
دیدگاه ها؟؟؟

++Hadi++

Active Member
مطمئن باش.انشاأالله همینطور می شه.اگر از سمت خدا بر بیاد رو من یکی می تونین اعتماد کنین...

++Hadi++

Active Member
اصلاح شد.در ضمن من همون qt رو پیش می برم شما هم یه پست جدید درست کنین و هر چی رو خواستین پیش ببرید.بچه های انجمن هم هواتونو دارند.در مورد آموزش از صفر می خوام انشاأالله در دو سطح پیش ببرم.یکی سطح مقدماتی به بالا برای بالا بردن بیس C++ بچه هایی که برنامه نویسی رو از اکشن شروع کرده اند و یکی از شروع به کار با QT.اولیه هم به این جهت هست که قولشو داده بودم.

++Hadi++

Active Member
سلام
دوستان عزیز سیاست جدیدی برای آموزش در سایت flxpert.com در نظر گرفته شده تا به حول و قوه الهی اونا رو در پیش خواهیم گرفت.
می خوام همتون نظراتتونو بگید .این ایده رو دوست عزیزمون Insomnia به عنوان مشاور انجمن پیشنهاد داده اند که فکر کنم هیچ حرفی رو نیمی شه در ردش زد.متنی رو که بنده در مورد تایید حرف ایشون نوشتم در سایت flxpert.com به این شرح هست:
سلام
ایده جدید آموزشی
من با ایده insomnia موافقم.سیستم آموزشی رو به زودی اعلام می کنیم.باید پروژه بزاریم و نیاز سنجی کنیم و هر کسی قسمتی از اونو پیش ببره و آموزششو به صورت تصویری طراحی کنه و در حین طراحی اگه کم آورد،به رفرنس ای تصویری که در اختیارش قرار می دیم رجوع و مشکلشو رفع و نهایتا کار رو انجام و خروجی رو تحویل می ده.در نهایت یه بازی قوی بوجود می یاد و هم اسم همه طراحان در اون به عنوان نمونه کار می یاد و اگه به فروش تجاری رسیدیم،اونو به فروش می رسونیم و سود و مزایا و در آمد پروژه رو بین افراد تقسیم می کنیم.اگر هم افراد موافق باشند،آموزشی های اونو بعد از چند سال از اتمام و فروش پروژه به نفع تک تک افرادی که توش شرکت کردند به فروش می رسونیم تا بین افراد شرکت کننده تقسیم شه.البته مورد آخر در شرایطی هست که افراد حس کنند دیگه اطلاعات اون پروژه اطلاعات سوخته هست که دیگه نیاز زیادی بش ندارند.و باید افرادی وارد اون حیطه بشند.تمامی چیزایی رو هم که انتخاب کردیم،چیزایی هستند که برای یه بازی حرفه ای و یا یه پروژه بزرگ وب جواب می ده.می تونیم در یک آن چند پروژه در زمینه های مختلف تعریف کنیم که مثلا چند تا از برنامه هایی که انتخاب کردیم به صورت گروهی در یک پروژه همروندی موازی داشته باشند و افراد در حین پروژه تو اون مورد پیش برند.
موفق باشید...
با تشکر از Insomnia عزیز
نظراتتونو بگید...

++Hadi++

Active Member
لیست مدیران سایت آپدیت شد.
در ضمن Mehrdad155 عزیز و FlashPro عزیز هم آموزشاشونو شروع کردند.
انشاأالله که همه چیز داره به خوبی پیش می ره...با تشکر

++Hadi++

Active Member
در سایت flxpert.com به اشتباه یکی از پست های دوست عزیزمون جناب علی عامل (aliamel) رو ویرایش کرده بودم که در اینجا در حضور جمع از ایشون معذرت می خوام.علی جان ببخشید...

++Hadi++

Active Member
سلام
اخبار جدید انجمن FLXPERT.com

1- ایندکس سایت برای نمایش ظاهر اولیه همگانی و عمومی شد.
2- لوگوی سایت نظرسنجی و انتخاب شد.البته رای گیری هنوز ادامه داره.
3- بحث های آموزش Unity3D , QT , Alternativa3D استارت خوردند.
4- مدیران کم کم تعیین می شند.
5- آقای ارجمند عزیز قولهای خوبی را به ما داده اند.همیمطور Kodex عزیز و سایر دوستان...
6- خبر آخر و جدید اینکه بهروز عزیز (BehrouzPC ) به عنوان مدیریت کل سایت منسوب شدند...
به شکر و حول و قوه الهی ،همه چیز داره خوب پیش می ره.با تشکر...

Avang2005

مدیر انجمن
باسمه تعالی​
سلام
امروز کنفرانس انجمن خبرگان تشکیل شد.
در این جلسه،دو مورد بررسی شد.
1- طریقه توزیع آموزش ها
2- طریقه آموزش ها به جهت اینکه خود ویدئو های آموزشی ،به صورت کامل آموزش می دهند ولی ما چگونه باید بچه ها رو با هم ،هماهنگ کنیم تا آموزش ها رو برای موضوعی خاص ، دنبال کنند ...
در این کنفرانس بیشتر به مورد اول پرداخته شد و مورد دوم بحث نشد.
در مورد اول،پیشنهادات مختلفی داده شد.در نهایت تصمیم زیر گرفته شد:
انشاءالله ، هارد اکسترنالی را تهیه خواهیم نمود و تمام ویدئو ها را در آن خواهیم ریخت ،بچه ها به نسبت استان محل سکونت طبقه بندی شده و مثلا 5 استان (گروه کاربران) را خواهیم داشت.سپس شخص a در استان a ، پس از کپی هارد، اطلاعات را به شهر b در استان B خواهد فرستاد و فرد b ، پس از کپی،هارد را به شهر D برای فرد d و .... نهایتا فرد e در شهر E ...سپس چون نماینده هر استان،اطلاعات را دارد،بین هم گروههایش در استان خود،به روشی ساده تر تقسیم می کند تا کارها به صورت درختی پیش روند و در عین حال می توان در بازگشت هارد،با همان ترتیب رفت،برگرداند تا اطلاعاتی که توسط افراد دیگر در نود های دیگر،به سیستم هارد اضافه گردیده اند،مورد استفاده نود های جلوتر مثل B , A برسد و نهایتا هارد به فرد a در مجموعه A خواهد رسید.فرد a مسئول حفاظت و نظم دادن و افزودن اطلاعات جدید به هارد است و باید هزینه بیشتری را در تهیه تا نصف قیمت بپردازد و از این بابت ،هادی عباسی مسئولیت این مورد را به عهده گرفته و حاضرشد به عنوان فرد مسئول،نصف قیمت هارد 1 ترابایتی را پرداخت نماید.
سعی خواهد شد به موضوع دوم به جهت موازی بودن با ایده های Insomnia ،در میتینگ هفته بعد بپردازیم ...انشاءالله...

در ضمن محسن سمسار پور عزیز و مهرداد کاوه عزیز (Mehdadoo) به سمت مدیریت کل سایت در کنار 3 مدیر دیگر منسوب شدند.
با تشکر....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا