Fa دوستان تو رو خدا ضایع شدم پلاگین Xtmedia در کامپیوتر دیگر MP3 نشون میده (کمک کنید)

atenaone

Active Member
سلام دوستان گلم داداش محمد یا اساتید

تو دانشگاه بد جوری ضایع شدم پروژه رو درست کردم خروجی گرفتم عالی شده بود فیلمی که با نرم افزار کم تسیا گرفتم و با پلاگین XTmedia پخش کردم
در کامپیوتر خودم اجرا شد و فیلم رو به خوبی نشون داد ولی متاسفانه بردم ارائه بدم فیلما MP3 شدن تصویری نیومد فقط صداش اومد

تو کارگاه خواستم بگم شاید از کامپیوتره استاد گذاشت تو تمام کامپیوتر ها فقط صداش اومد آوردم تو چند کامپیوتر دوستان تست کردم باز فقط صداش اومد

ولی در کامپیوتر خودم خوب هم صداش میاد هم تصویرش اگر براتون زحمتی نیست راهنمایی کنین

آدرس رو هم اینطوریه ولی بقیه سورس درایو دادم

آدرس پلاگین که مال من هست اینطوری <Embedded>\xtmedia.dll

اگر این آدرس رو از نوع سورس درایو بکنم درست میشه مثلا اینطوری بدم <SrcDir>\Atena\xtmedia.dll

تو رو خدا کمک کنید به استاد قول دادم شنبه درست کنم وگرنه نمرم می پره از 20 میشه 15

atenaone

Active Member
دوستان متاسفانه
<SrcDir>\Atena\xtmedia.dll اینطوری هم آدرس دهی کردم درست نشد ممنون میشم راهنمایی کنین وگرنه شنبه استاد بدبختم می کنه

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام دوستان گلم داداش محمد یا اساتید

تو دانشگاه بد جوری ضایع شدم پروژه رو درست کردم خروجی گرفتم عالی شده بود فیلمی که با نرم افزار کم تسیا گرفتم و با پلاگین XTmedia پخش کردم
در کامپیوتر خودم اجرا شد و فیلم رو به خوبی نشون داد ولی متاسفانه بردم ارائه بدم فیلما MP3 شدن تصویری نیومد فقط صداش اومد

تو کارگاه خواستم بگم شاید از کامپیوتره استاد گذاشت تو تمام کامپیوتر ها فقط صداش اومد آوردم تو چند کامپیوتر دوستان تست کردم باز فقط صداش اومد

ولی در کامپیوتر خودم خوب هم صداش میاد هم تصویرش اگر براتون زحمتی نیست راهنمایی کنین

آدرس رو هم اینطوریه ولی بقیه سورس درایو دادم

آدرس پلاگین که مال من هست اینطوری <Embedded>\xtmedia.dll

اگر این آدرس رو از نوع سورس درایو بکنم درست میشه مثلا اینطوری بدم <SrcDir>\Atena\xtmedia.dll

تو رو خدا کمک کنید به استاد قول دادم شنبه درست کنم وگرنه نمرم می پره از 20 میشه 15

با سلام علت این مشکل شما نصب نبودن کدک مربوط به ویدیوی شما در کامپیوترهای کاربر هست چون توی سیستم شما کدک مربوطه نصب و رجیستر شده فیلمها بدرستی همراه با تصویر نشون داده میشن که برای رفع این مشکل نیاز به نصب کدک در سیستم کاربر قبل از پخش فیلم هست که بخاطر احتمال فعال بودن UAC در سیستم کاربر و مشکلات نصب و رجیستر و ... پیشنهاد میکنم تمامی فیلمهاتون رو به FLV تبدیل کنید و از پلاگین مستقلی که من قبلا برای پخش SWF و FLV نوشتم و تو سایت جناب MahmoodM30 هست رو دانلود و ازش استفاده کنید تا نیازی به نصب و رجیستر نداشته باشید.
اینم لینکش

atenaone

Active Member
داداش من 150 تا پلاگین استفاده کرده و 150 تا فیلم تا فردا چطوری تبدیلش کنم این کدک کجاست اینو بزارم اتورانم طرف روش کلیک کنه تا در کامپیوتر طرف هم نصب بشه با روش کلیک کنه و نصب کنه ممنون میشم اون کدک رو بزارین دانلودش کنم ببخشید دانشجوی کامپیوترم ولی اطلاعاتم پایینه uac چیه

اگر برات زحمتی نیست داداش متخصص تا ساعت 12 شب اینو برام یاد بده چون فردا ارائه دارم ممنون میشم

آموزش نصب اون کدک هست چی هست در کامپیوتر دیگه یه اتوران بسازم یا به طور خودکار نصب بشه یا کاربر قبل از پخش فیلم بزنه اون رو نصب کنه

درضمن داداش گلم این لود می کنه پخش می کنه مال من وقتی روی چک باتون کلیک می کنی میره صفحه دیگه به طور خودکار پخش میشه
فقط یه کدک می خوام که بزارم درون پوشه Atena از اونجا فراخوانی کنه درضمن اسم خودم باشه وگرنه استاد نمره کم می کنه

آخرین ویرایش:

loo30fer

داداش من 150 تا پلاگین استفاده کرده و 150 تا فیلم تا فردا چطوری تبدیلش کنم این کدک کجاست اینو بزارم اتورانم طرف روش کلیک کنه تا در کامپیوتر طرف هم نصب بشه با روش کلیک کنه و نصب کنه ممنون میشم اون کدک رو بزارین دانلودش کنم ببخشید دانشجوی کامپیوترم ولی اطلاعاتم پایینه uac چیه

اگر برات زحمتی نیست داداش متخصص تا ساعت 12 شب اینو برام یاد بده چون فردا ارائه دارم ممنون میشم

آموزش نصب اون کدک هست چی هست در کامپیوتر دیگه یه اتوران بسازم یا به طور خودکار نصب بشه یا کاربر قبل از پخش فیلم بزنه اون رو نصب کنه

درضمن داداش گلم این لود می کنه پخش می کنه مال من وقتی روی چک باتون کلیک می کنی میره صفحه دیگه به طور خودکار پخش میشه
فقط یه کدک می خوام که بزارم درون پوشه Atena از اونجا فراخوانی کنه درضمن اسم خودم باشه وگرنه استاد نمره کم می کنه
نیازی به تبدیل دونه به دونه نیست میتونید برنامه Xilisoft Video Converter رو نصب کنید و تمامی فیلمها رو یکجا به برنامه بدین و خروجی FLV رو تعریف و Convert کنید در صورتی که روش نصب کدک رو انتخاب میکنید بگین نوع فایلتون چیه تا راهنماییتون کنم MP4 یا AVI یا ....

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
در مورد UAC به طور خیلی ساده بگم که برای جلوگیری از کپی فایل ها یا کارهای غیر مجاز مربوط به پوشه ویندوز و System32 جلوگیری میکنه توضیحات بیشتر رو میتونید گوگل سرچ کنید مثل این

http://www.cyberpolice.ir/learning/28601

منظورتون رو از 150 تا پلاگین نمیفهمم یعنی چی ؟ درضمن شما از چه فرمتی استفاده میکنید؟

اگه سورستون رو هم بزارید شاید بهتر بتونیم راهنمایی کنیم و حجم کارتون رو هم پایین بیاریم

و اما در مورد پخش فایل هاتون باید توجه داشته باشید این پلاگین از پلیر پیش فرض ویندوز استفاده میکنه شما باید مطمئن باشید که فایلهاتون تو مدیاپلیر همه ویندوز ها پخش بشه

atenaone

Active Member
اول دادش محمود تبریک می گم مدیر انجمن شدین و دوم پسوند من avi هست و با مدیا پلیر پیش فرض ویندوز هم اجرا میشه (اما در کامپیوتر دیگر وقتی پروژه ام رو اجرا می گیرم فقط صداش میاد)

سلام داداش کاربر متخصص از پسوند من avi هست بله تبدیل نمی خوام همون کدک رو بگین کدشو بگین بزارم

دوستان ممنون از راهنماییتون منتظر جواب هستم

آخرین ویرایش:

booyebaran

Well-Known Member
شما در ابتدا یکی از فایل های avi رو که ساختین رو با یه فلش مموری یا هر حافظه ی جانبی دیگری انتقال بدین روی اون سیستمی که میگین فقط صدا پخش میکنه بعد توسط ویندوز مدیا پلیر فایل avi تون رو پخش کنین ببینین تصویر دارین یا نه تا بشه به مشکلتون پی برد

MahmoodM30

همونطور که محمد عزیز (لوسیفر) گفتن باید کدک رو نصب کنید یا فایل هاتون رو به فرمت دیگه ای تغییر بدید و فکر نکنم کار سختی باشه این موارد که بهترین کار این هست که قبل از استارت پروزه بررسی کنیم که فایلهامون تو هر سیستمی پخش بشه

atenaone

Active Member
داداش بوی باران و محمود مدیا پلیر ویندوز من پخش می کنه ولی مدیا پلیر ویندوز اونا فقط صداشو پخش می کنه من کدکی نصب نکردم ولی پخش می کنه لینک کدک رو می دین دانش کنم بزارم نرم افزارم یا کدی نیست بزنم پخش بشه

loo30fer

راحترین روش برای شما نصب K-lite Codec Pack به صورت Silent هست که بدین شکل میتونید اینکار رو قبل از نمایش فیلم ها در بارگذاری Page اول انجام بدین.
کد:
pathfile$ = '<SrcDir>\K-Lite_Codec_Pack_1085_Mega.exe'
param$ = 'HIDE,WAIT /verysilent'
Run("pathfile$","param$")
MessageEx("","Installation is finished")

آخرین ویرایش:

atenaone

Active Member
داداش متخصص به صورت سایلت یعنی چطوری نصب کنم این کد رو دقیقا بندازم تو Page اولم و نرم افزار
K-lite Codec Pack رو هم بندازم تو پوشه Atena و از سورس درایو آدرس دهی کنم اره اینطوری می گین

ممنون میشم یه راهنمایی واضع تر بگین

MahmoodM30

شما کدک رو دانلود و طبق نمونه کد عمل کنید.

ابتدا یه صفحه ایجاد کنید و کدک رو نصب کنید بعدش کاربر رو بفرستید به صفحه اصلی همین

atenaone

Active Member
داداش محمود من کدک رو بیرون پروژه گذاشتم و دوباره روش کار کردم خوب بود نشون داد الان مشکلی در این مورد ندارم

داداش متخصص کد خوبی دادن ولی درون پروژه نزاشتم چون وقتی پروژه اجرا میشد باید هر دفعه اون کدک نصب میشد می خواستم بپرسم میشه طبق کد بالا کدک رو یک بار نصب کنه و دیگر نصب نشه

و اون کد بالا هر نرم افزاری رو به صورت سایلنت نصب می کنه مثلا نرم افزارهای مثل Sql Server 2008

می شه بپرسم اون کد بالا اضافه کرد وقتی برنامه رو نصب کردی کرک نرم افزار رو هم نصب کن اینطوری میشه

اگر در این مورد اطلاعاتتون بالاست راهنمایی کنین

MahmoodM30

باید بدونید کد ها کجا نصب میشه و موقع اجرای پروژه چک کنید که نصب هست یا نه نصب بود که هیچ نصب نبود دوباره نصب کنه با استفاده از FileExist و یه شرط if این کار رو میشه کرد

در مورد SQL فکر نکنم بشه این کار رو کرد ولی روش های مختلفی برای نصب وجود داره که میتونید تو گوگل سرچ کنید

کرک نرم افزار رو هم به این روش میشه نصب کرد فقط این رو بدونید که بیلدر صفحه نصب رو نشون نمیده و کاری به نصب خودکار رو .... نداره پس باید از فایل هایی استفاده کنید که نیازی به کارای دیگه نباشه و با اجرا خودکار خودش نصب بشه

Singular

Active Member
کد:
LoadVariable("CodecP","CodecP")
If (CodecP=0) Then
  pathfile$ = '<SrcDir>\K-Lite_Codec_Pack_1085_Mega.exe'
  param$ = 'HIDE,WAIT /verysilent'
  Run("pathfile$","param$")
  MessageEx("","Installation is finished")
  SaveVariable("CodecP","1")
End

سلام برای اجرا یکبار..بیدردسر ..میتونید از اضافه کردن کلید خود نرم افزار به شکل کد بالا عمل نمایید.

atenaone

Active Member
داداش محمود می دونم گناه از منه شما هیچ ایرادی ندارین من متاسفانه از گفتتون هیچی متوجه نشدم

ولی داداش Singular یعنی این کد رو اضافه کنم یک بار نصب میشه میشه بیشتر توضیح بدین

داداش محمود یه درخواست هم از شما دارم اینی که می نویسین مثلا این کد ها رو من از کجا یاد گرفتین (یه چیزی به من معرفی کنین بگیرم بخونم مثل شما منم کد بنویسم) اصلا کد نویسی مالتی مدیا بیلدر رو از کجا شروع کنم

Singular

Active Member
بله..همونطور که کد قبلی را در پروژه خود استفاده کردید..اما با هر بار اجرا کد اجرا میشد و کد پلیر مجددا نصب میکرد........بجای اون کد کد که گذاشتمن بزارید.. باعث میشه یکبار فقط اجرا بشه..یعنی یکبار نرم افزار تو کامپیوتر نصب شود. !!‍!

atenaone

Active Member
داداش Singular اگر برات زحمتی نیست این کد های بالا رو برای من توضیح بدی شاید استاد پرسید اگر برات زحمتی نیست کد هارو خط به خط توضیح بدی خیلی زیاد نیستن مثلا خط اول چیه چیکار می کنه خط دوم چیه و چیکار می کنه

داداش خیلی ازت معذرت می خوام ها استادان دانشگاه رو که میشناسین همش دنبال ریزکارهاست

و اگر برات زحمتی نیست بهم یه جایی رو معرفی کن منم کد نویس بشم کد های مالتی مدیا بیلدر رو می خوام یاد بگیرم و بنویسم و بتونم بفهمم که این کد کارش چیه چرا نوشته شده چیکار می کنه

این طوری حال نمیده باید از کد ها سر در بیارم

MahmoodM30

برای یادگیری این ها رو ببینید

و اما توضیح کد هاSaveVariable میاد یه مقداری رو با نام CodecP تو ریجستری ذخیره میکنه که میتونه هر مقدار عددی یا رشته باشه که اینجا براش مقدار 1 تعریف شده پس1 رو ذخیره کرده
و اما کد LoadVariable با استفاده از این هم میتونید اون مقدار ذخیره شده رو فراخوانی کنید فقط باید اسم متغییر رو درست وارد کنید
تو شرط هم گفته شده اگه مقدار برابر 0 باشه کدک رو نصب کنه و مقدار رو برابر 1 بکنه و یک پیغام نشون بده

در کل این رو بدونید متغییری که تعریف میکنید همیشه مقدار پیش فرضش 0 هست به ساده ترین شکل توضیح دادم

جدیدترین ارسال ها

بالا