دوستان تهراني كمك و لطف كنن ...

كمك از دوستان تهراني يه درخواست دارم :wink: :?
خواهشمند اگر كسي از دوستان تهراني ليست شركتهاي گرافيك و طراحي و ياكانونهاي تبليغاتي رو دارن با ادرس و شماره تلفن يه لطفي كنن بزارن شديدا بهشون نياز دارم
اگر هم دوست داشتين به ميلم ارسال كنين :oops: :?
عرض كنم من چند روزه هي سرچ كردم و دنبالش گشتم ولي توفيقي حاصل نشده:: لطف كنين اگر مي دونيند يا حتي لينك و يا هرچي كه در مرود بهترين مراكز تبليغاتي و يا كانونهاي تبليغاتي و شركتهاي گرافيك و طراحي دارين رو كنين كه منتظرم :cry: :oops: :oops: :wink:
دوستان اگر مثلا مجله يا ويژه نامه خاصي باشه كه به معرفيشون بپرذازه ممنونم ميشم ذكر كنين خلاصه خيلي شديد نياز دارم و منتظر كمك و ياري دوستان هستم
--------------------------------------
[email protected]
[email protected]

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
امير آقا فكر كنم بهترين كار اين باشه كه شما با اتحاديه صنفشون تماس بگيريد و ازشون تقاضا كنيد براتون اطلاعات رو بفرستند

مجيد

oxygenws

Active Member
متاسفانه صنف همچین اجازاه ای نداره!!! من خودم این کار رو توی مشهد انجام دادم. مگر اینکه پارتی داشته باشی.
موفق باشید، امید

saman_sweden

Active Member
Amir_active گفت:
كمك از دوستان تهراني يه درخواست دارم :wink: :?
خواهشمند اگر كسي از دوستان تهراني ليست شركتهاي گرافيك و طراحي و ياكانونهاي تبليغاتي رو دارن با ادرس و شماره تلفن يه لطفي كنن بزارن شديدا بهشون نياز دارم
اگر هم دوست داشتين به ميلم ارسال كنين :oops: :?
عرض كنم من چند روزه هي سرچ كردم و دنبالش گشتم ولي توفيقي حاصل نشده:: لطف كنين اگر مي دونيند يا حتي لينك و يا هرچي كه در مرود بهترين مراكز تبليغاتي و يا كانونهاي تبليغاتي و شركتهاي گرافيك و طراحي دارين رو كنين كه منتظرم :cry: :oops: :oops: :wink:
دوستان اگر مثلا مجله يا ويژه نامه خاصي باشه كه به معرفيشون بپرذازه ممنونم ميشم ذكر كنين خلاصه خيلي شديد نياز دارم و منتظر كمك و ياري دوستان هستم
--------------------------------------
[email protected]
[email protected]

منكه در خارج از ايرانم شماره اينا پيدا مي كنم تعجب مي كنم شما ها چي كار مي كنيد كلا از اينترنت چي استفاده اي مي بريد
در هر حال

1

( شرکت / موسسه ) آرين گستر
تبليغات-چاپ-تابلوهاينحيطي
با ما بزرگ بودن را تجربه كنيد
آدرس : مشهد Tel : 05116626308

( شرکت / موسسه ) مشهد
كاريكاتور كارتون هاي تبليغاتي
آدرس : مشهد مشهد صندوق پستي 91895-1435 Tel : 09115161977
http://www,sistani.blogspot.com

( شرکت / موسسه ) نماي برتر
گرافيك - طراحي - چاپ - هداياي تبليغاتي - قويترين مركز تخصصي طراحي وب سايت
........ نماي برتر , انتخاب برتر ........
آدرس : مشهد Tel : 0911 511 7513 - ( 0915 111 7513 جديد )
http://www.irannbc.com

( شرکت / موسسه ) راد
سرعت - دقت - قيمت
آدرس : مشهد مشهد - چهارراه لشكر - پاساژ ديدنيها - پلاك 8 Tel : 8593959
http://mahdibarati.0catch.com

( شرکت / موسسه ) كانون آگهي و تبليغات فراز
مجري پروژه هاي بزرگ تبليغاتي در كشور - سالنامه بزرگان صنعت ايران - سالنامه سفيد - پيك آفتاب - مجله پرواز و ...
آدرس : مشهد بلوار معلم - چهارراه دانش آموز - شماره 706 - ساختمان فراز - واحد 4 . Tel : 6078642 - 5

( اداره / سازمان ) سازمان تبليغاتي سيماي نو
مشاوره - مديريت- اجراي پروژه هاي جامع اطلاع رساني و پژوهشهاي تبليغي- چاپ - نشر -اينترنت.
آدرس : مشهد خيام شمالي - نبش بلوار قائم - شماره 27. Tel : 0511-7620628 - 09135117292

( شرکت / موسسه ) آژانس تبليغاتي پيام رسان
طراحي و چاپ _ هداياي تبليغاتي - ساخت انواع تابلوهاي محيطي - فلكس فيس - بيليبورد
ما مي توانيم شما را به اوج برسانيم
آدرس : مشهد Tel : 0913 513 7278-0511 8670749

2
آدرس:تهران- بلوارميرداماد- ساختمان شماره339 - طبقه جهارم
كد پستي :19696 - شركت سازين رسانه
نلفن : 8770964,8787064 (021)
فكس : 8789841 (021) پشتيباني: 2364000(021)

آدرس پست الكترونيك
اطلاعات:[email protected]
بازرکاني: [email protected]
پشتيباني: [email protected]

3

آدرس موسسه فرهنگي هنري پارت : تهران . خ ملاصدرا . خ شيخ بهايي شمالي . ميدان شيخ بهايي . نبش كوچه اوستا . واحد 2 . پلاك5

شماره تماس : 8050680 - 021

4

[web:862a5240fc]http://pars.negah.com/ContactUs/ContactUs.asp[/web:862a5240fc]

بسه يا بازم مي خواهيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
البته من توي مشهد با صنف هتل دارا كه صحبت كردم خيلي راحت برام تمام هتلها همراه با اسم مدير و آدرس و شماره و اين حرفهاشو برام فكس كردند..:roll:

مجيد

سامان جان واقعا اقايي خسته نباشي اين سرعت عمل واقعا قابل تشكر و قدرداني .مجيد جان شما هم خسته نباشي ولي من به اتحاديه دسترسي ندارم
واقا سامان گلم من تمام شركتهاي گرافيكي و يا تبليغاتي تهران رو مي خوام نه مشهد
به خدا دور وز از اينترنت انقدر دنبالشون گشتم خسته سدم در اين همه وقت فقط اطلاعات 4 شركت رو پيدا كردم
اگه برات مشكلي نيست و خسته نشدي ممنون ميشم شركتهاي موجود در تهران و يا حومه تهران رو برام ذكر كني
:: چون مي خوام بعد ار تحقيق برم دنبالشون

جدیدترین ارسال ها

بالا