دوستان اصفهاني كمكم كنند

m.s.e

New Member
سلام دوستان. من دنبال يه كار دولتي تو اصفهان هستم. اما چون در حال حاضر ساكن اونجا نيستم يه مقدار براي پيدا كردن كار اونجا مشكل دارم. مي خوام بدونم چه مجله اي براي پيگيري آگهي هاي هاي استخدامي اصفهان به دردم مي خوره تا مشترك شم و به دستم برسه؟ نمي دونم لازمه يا نه اما من يه مهندس كامپيوترم. در حال حاضر هم پست خوبي تو يه دستگاه دولتي دارم. منتها بين دو تا مساله گير افتادم. از طرفي ناچارم برم اصفهان زندگي كنم و از طرفي امكان انتقاليم تا حدود يك سال ديگه مقدور نيست.
ببينيد يه مجله هايي مث بازار كار و غيره هست. منتها اينا معمولا اگهي هاي كلي رو منتشر مي كنن و استخدام هاي موردي ادارات دولتي استان ها رو منعكس نمي كنن.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
والا فکر نکنم اما اگه پارتی کت کلفتی داشته باشی چرا میشه

Free Man

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام،

آگهی های زیادی وجود دارد ، اما اکثرا (99.9%) این آگهی های استخدام ، جهت کارهای قراردادی و پاره وقت می باشند.

من هم با شما هم رشته می باشم ، و اگر نظر من را می خواهی ، که باید بگم همون کاری را که داری محکم بچسب

که اینجا کار دولتی کم گیر میاد ، مخصوصا یک پست خوب و با درامدی مناسب که دیگه توی اصفهان معجزه می باشد.

در ضمن جهت اطلاع بگویم که عموی بنده در خوزستان یک کار دولتی با مقام بالا داشت و انتقالی گرفت برای اصفهان

در اصفهان همان پست را داشت اما حقوقش از نصف هم کمتر شد ، و خیلی از مسائل دیگر که در تعامل با همکارها

برایش پیش آمد ، خلاصه یک سال طول نکشید که برگشت همان اهواز.

در رشته ی ما متخصص در اصفهان زیاد است ، و ماشا الله همشون هم زرنگ و دست به کار هستن ، خلاصه دست زیاد شده ،

اگر بتوانی همان پست خوبی که در استان دیگری را داری یک جوری منتقل بکنی خیلی بهتر می شود و دیگر لزومی برای

جستجویی تغریبا محال را نخواهی داشت. :)

موفق باشید.

m.s.e

New Member
فرمايشات شما كه كاملا درسته. راستش خودم كار آزاد و برنامه نويسي رو بيشتر دوست دارم. گاهي به سرم مي زنه كارمو رها كنم اما اطرافيان منصرفم مي كنن كه حيفه كار دولتي رو رها كني. البته در كنارش كم و بيش پروژه نويسي مي كنم. توي دانشگاه هم تدريس مي كنم(ارشد دارم). انتقالي من با اين مشكل گير كرده كه بايد صبر كنم سازمانمون مجوز استخدام بگيره و اگهي استخدام بده. اون موقع من در اون استخدامي شركت كنم و اصفهان رو بزنم! شما در چه زمينه اي كار مي كنيد؟ آزاد يا دولتي؟ با تجربه ي كاريتون كدومو ترجيح مي دين؟

سلام دوستان. من دنبال يه كار دولتي تو اصفهان هستم. اما چون در حال حاضر ساكن اونجا نيستم يه مقدار براي پيدا كردن كار اونجا مشكل دارم. مي خوام بدونم چه مجله اي براي پيگيري آگهي هاي هاي استخدامي اصفهان به دردم مي خوره تا مشترك شم و به دستم برسه؟ نمي دونم لازمه يا نه اما من يه مهندس كامپيوترم. در حال حاضر هم پست خوبي تو يه دستگاه دولتي دارم. منتها بين دو تا مساله گير افتادم. از طرفي ناچارم برم اصفهان زندگي كنم و از طرفي امكان انتقاليم تا حدود يك سال ديگه مقدور نيست.
ببينيد يه مجله هايي مث بازار كار و غيره هست. منتها اينا معمولا اگهي هاي كلي رو منتشر مي كنن و استخدام هاي موردي ادارات دولتي استان ها رو منعكس نمي كنن.
سلام بنظرم اگه میخوایی فرصت های شغلی استان اصفهان رو نگاه کنی برو سایت کاریابی ایران اویل جابو چک کن. لینکش اینه

سبک ساران

New Member
شرکت سبک ساران نماینده رسمی فروش بلوک هبلکس می باشد که علاوه بر هبلکس و چسب بلوک هبلکس، وال پست، میلگرد بستر، بست رادیکالی نیز به فروش می رساند. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09121611215 در تماس باشید.

ava282009

Member
مهاجرت به ایتالیا و تحصیل در کشور ایتالیا می‌تواند یک تجربه جذاب باشد. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در ایتالیا اشاره شده است1. **انتخاب دوره تحصیلی:** - بر اساس تعهدات و علاقه‌های تحصیلی خود، یک دوره تحصیلی (لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا) و یک رشته تحصیلی انتخاب کنید.2. **آموزش زبان ایتالیایی:** - بسیاری از برنامه‌های تحصیلی در ایتالیا به زبان ایتالیایی ارائه می‌شوند. بنابراین، ممکن است نیاز به یادگیری زبان ایتالیایی باشد. آزمون‌های مانند CELI یا CILS می‌تواند برای اثبات مهارت زبانی مورد نیاز باشد.3. **انتخاب دانشگاه:** - ایتالیا دارای دانشگاه‌های با تاریخچه معتبر و برنامه‌های تحصیلی متنوعی است. قبل از انتخاب دانشگاه، به شرایط پذیرش، سطح شهرت، و موقعیت جغرافیایی دانشگاه توجه کنید.4. **درخواست پذیرش:** پس از انتخاب دوره و دانشگاه، درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. معمولاً این مرحله شامل ارسال مدارک، اطلاعات تحصیلی، و گاهی نیاز به مصاحبه است.5. **ویزای تحصیلی:* - پس از دریافت پذیرش، باید ویزای تحصیلی را درخواست کنید. بررسی نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا مهم است6. **آمادگی برای زندگی در ایتالیا:** - مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در ایتالیا اهمیت دارد. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از شروع هر مرحله‌ای، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به ایتالیا را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

جدیدترین ارسال ها

بالا