*دوستانی که شرکت مربوط به cg دارن لطف کنن*

hosienmax100

3D Artist
سلام

اول از احسان آقا و علی جان خواهش میکنم در صورت زدن تاپیک اشتباه در جای نامناسب زحمت انتقال رو بکشن ......

خب بریم سر اصل مطلب یه(***) سوال دارم از بچه هایی که کارشون مربوط به انیمیشن سازی هست و کلا کارای گرافیکی

(عشقی کار ها نه ...) میخواستم بدونم برای ایجاد یک شرکت کوچولو باید چه مراحلی طی بشه؟ هزینه چقدر میشه ؟

کجا باید مجوز گرفت؟ هزینه مجوز دادن (پول مفت دادن ) چقدره ؟ به چند نفر نیروی انسانی نیازمنده ؟

تعداد سیستم ها حدودآ چندتا باید باشه ؟ هزینه ی شبکه کردن چقدری میشه ؟وکلا کار به صورت شبکه ای در سرعت چه تاثیری داره ؟و خیلی مسائل که متمئنآ من از شون خبر ندارم

میدونم شاید فک کنید یه کم سوال ها کلیشه ایه و تکراری اما خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

دوستدار شما حسین !

hellboy3d

Member
سلام
خب اول باید نیروی کارت رو تامین کنی روی ادمه های مطمین که وسط کار ول نکن برن (تجربه من)
به خصوص انیماتور
اما نیاز به سیستم باید به تعداد افراد سیستم داشته باشی که هر سیستمی حداقل ی1.300ه پات در میاد
مکان خوب هم تاثیر میزاره ینی بالا شهر
شبکه کردن هم هزینه انچنانی نداره می تونی خودت انجام بدی
اما تجهیزات مثل دیویدی رفرنس تکسچر واموزشی نومون وانواع پلاگین انواع نرم افزار یه خط ای دی اس ال با اکانت رپید شیر
در نظر داشت ورکست رندر برای کارهای بزرگ داشتن چند عدد پارتی کت کلفت تو صدا سیما هر شهری باشه
اینا چیزای بود که ما تواصفهان داشتیم
البته اصفهان بخاطر مردمش کار ما اصلا جایگاه نداشت به همین علت رفتن تهران دوستام منم سربازیمو درست کنم می رم
امیدوارم کمکت کرده باشم
راستی از تو فمر انیمیشن برا صدا سیما بیا بیرون فقط تیز وتبلیغات
موفق باشی

hosienmax100

3D Artist
سلام

ممنونم دوست عزیز تا اینجا یه سری اطلاعات گرفتم در مورد مجوز نگفتی چه جوریه ؟

اره حق با شماست صدا وسیما خیلی قیمتش پایینه ؟ البته هنوزم زوده برای ساخت انیمیشن در حد صدا و سیما

بیشتر همون تیزر تبلیغاتی مد نظر هست

در مورد خدمت منم مشکل دارم 9 ماهی غیبیت کردیم یه 20 سالی دیگه روش : بی خیال خدمت

بهرحال ممنون

موفق باشی

hellboy3d

Member
سلام
اصلا طرف مجوز اینا نرو نه بدردت می خوره هم اینکه وقت گیره
بیچاره می شی
ما که انقد پارتی داشتیم نتونستیم
راستی حتما خونه باید بگیریم
و اشپز ما 5نفر بودیم همهمونم اشپزیمون خوب بود اما وقت خواب نداشتم
خونه به این خاطر که بایدشبا هم کار کنید مطمن باش

hosienmax100