.: دوره های پنج روزه طراح رایگان :.

ایده فوق العاده هستش ...
تبریک .
اما تنها قابل درک برای برنامه نویسان و آشنایان به کامپیوتر هستش علیرضا .
اینطور فکر نمیکنی ؟

ایده جالبی بود .
من تا حالا نظیرش رو ندیده بودم .
ارزش داره این طرح رو چاپ کنه و به مخاطب هاییش که اینکاره هستند و میفهمند بده.

Alireza Saeedi

Active Member
ایده فوق العاده هستش ...
تبریک .
اما تنها قابل درک برای برنامه نویسان و آشنایان به کامپیوتر هستش علیرضا .
اینطور فکر نمیکنی ؟
خوب مامان من مگه مشتری های ایشون همشون آشنا به اینجورچیزا نیستن ؟؟
من خودم که از برنامه نویسی و اینجور چیزا هیچییی نمیدونم حداقلش اینو میدونم که برنامه نویسی یه همچین چیزیه !!
حالا اونی که مشتریه اونهاست و میخواد سفارش طراحی نرم افزار بده که دیگه حتما میدونه ...

از دوستان دیگه هم واسه اظهار لطفشون ممنونم !!

این دوره تموم شد ولی من جمعا 3 تا کارت طراحی کردم ... :(( :cry:

30min

Banned
نه باید حساب این رو بکنی که مثلا یک مدیر شرکت یا مسئول ارتباطات یا یک شخص عادی میخواد سفارش برنامه نویسی بده ...
باید کلی گرا باشی شما شاید از برنامه نویسی چیزی ندونی اما تا به حال همچین کدهایی رو مطمئنا دیدی هر چند نامفهوم ....
بگذریم ...
میشه پیشنهاد داد برای موضوع جدید یا نه ؟! :wink:

Alireza Saeedi

Active Member
موضوع این دوره : تایپوگرافی و لوگو

259arrow_left_icon.png

لطفا برای درخواست طراحی اطلاعات زیر رو تکمیل کنید و در همین تاپیک پست بدین :

نام شرکت یا اسم یا کلمه ی مورد نظر ( ضروری ) :

تایپوگرافی یا لوگو ؟ ( ضروری ) :

پیتوگرام ، مونوگرام یا تایپوگرام ؟ ( اختیاری ) :

توضیحات بیشتر ( اختیاری ) :

657ok_icon.png

این دوره از تاریخ 27 مرداد 89 شروع و تا تاریخ 31 مرداد 89 ادامه داره ...​

tasvvir

New Member
در خواست یک لوگو

سلام
من یک مجله ای رو دیزاین کردم که ظاهراً دیزاینش خوبه
ولی چون لوگوش خیلی مهمه، هرچی فک کردم و کار کردم، یک لوگوی که درخور مجله باشه، نتونستم درست کنم.
بناً از دوستان خواهش می کنم که یک لوگو، نه لوگو شرکت یا اینجور چیزا...
لوگوی مجله باشه که اسم مجله هم ( یاد یار ) هست.
امیدوارم که برام اگه وقت دارین دیزاین کنید و اگر هم ندارید، حد اقل یک ایده ای چیزی بدین که واقعاً کلافه شدم:..
ممنون

این هم نمونه کار اولیم ولی می خوام تغییرش بدم

آخرین ویرایش:
سلام علیرضا جان
واقعا کار خوبی انجام میدی
منم یک سفارش دادم
----------------------------------
این نوشته رو به صورت تایپو میخوام
طراحی لوگو و بنر
---------------------------------
( البته اگه از پیتوگرام ، مونوگرام یا تایپوگرام یک نمونه میزاشتی بیشتر میفهمیدیم که چه چیزی بگیم ولی من با تایپو آشناتر هستم )
ممنون دوست عزیز

MohammadGh

Well-Known Member

پیتوگرام:
نشانه هایی هستند عمدتا تصویری وکمتر نوشتاری که وظیفه آنها راهنمایی مخاطب است.از جمله پیتوگرامها می توان به علائم راهنمایی رانندگی ،علائم بازیافت روی بسته بندی کالاها وعلائم نحوه شستن واتو زدن روی پوشاک اشاره کرد.

مونوگرام :
لوگو تایپ‌از عناصر نوشتاری به دست می‌آید. این دسته از نشانه‌ها، هر گاه از حرف یا حروف اول نام یك مؤسسه ساخته شوند ، با عنوان مونوگرام (Monogram) شناخته می‌شوند كه عنوان بسیار بامعنایی برای چنین لوگوتایپ‌هاست. مونوگرام‌ جنبه‌های تصویری برجسته‌تری نسبت به لوگو تایپ‌ها دارند. به بیان روشن‌تر، یك لوگوتایپ در نگاه نخست باید خوانا باشد. اما یك مونوگرام ابتدا دیده می‌شود و با كمی مكث حروف تشكیل دهنده آن فاش شده و برای بیننده قابل درك می‌شود. در ارزیابی اصولی و علمی یك لوگوتایپ باید توجه داشت كه خوانایی فرع بر زیبایی است. یا به عبارتی، در طراحی یك لوگوتایپ زیبایی باید در استخدام خوانایی ‌باشد

نمونه مونو گرام :

موفق باشي

Alireza Saeedi

Active Member
سلام
من یک مجله ای رو دیزاین کردم که ظاهراً دیزاینش خوبه
ولی چون لوگوش خیلی مهمه، هرچی فک کردم و کار کردم، یک لوگوی که درخور مجله باشه، نتونستم درست کنم.
بناً از دوستان خواهش می کنم که یک لوگو، نه لوگو شرکت یا اینجور چیزا...
لوگوی مجله باشه که اسم مجله هم ( یاد یار ) هست.
امیدوارم که برام اگه وقت دارین دیزاین کنید و اگر هم ندارید، حد اقل یک ایده ای چیزی بدین که واقعاً کلافه شدم:..
ممنون

این هم نمونه کار اولیم ولی می خوام تغییرش بدم
2rp77tt.jpg
عسیسم من نتونستم نمونه کارتو ببینم !!
شاید کار شما قوی تر از کار من باشه !!
در هر صورت من سعی خودمو کردم !!
از اسم مجله فک کردم شاید مجله ای عارفانه یا عاشقانه باشه !!
3 تا نمونه زدم که از همشون بهتر از این خوشم اومد !!
امیدوارم مورد قبول باشه !!

سلام علیرضا جان
واقعا کار خوبی انجام میدی
منم یک سفارش دادم
----------------------------------
این نوشته رو به صورت تایپو میخوام
طراحی لوگو و بنر
---------------------------------
( البته اگه از پیتوگرام ، مونوگرام یا تایپوگرام یک نمونه میزاشتی بیشتر میفهمیدیم که چه چیزی بگیم ولی من با تایپو آشناتر هستم )
ممنون دوست عزیز

ممنون میشم

majidnew

Member
سلام :oops: دوست من میشه برا منم یه کارت ویزیت بزنی اینم مشخصاتش:rose:
نام ... (وب سایت فرهنگی مذهبی شمع زینب (س) ) :
حیطه ی فعالیت ( مهدویت , کرامات اهل بیت , زندگینامه علما وشهدا ,مقالات مذهبی, صوت وتصویر مذهبی ) :
نام و نام خانوادگی مدیر سایت(مهدی کردی ) :
تلفن / موبایل / فکس ( ضروری ) : 09169655433
آدرس سایت: www.shamezeinab.ir
ایمیل : [email protected]
توضیحات بیشتر : اگه میشه این شعرم توش بنویس: جنت رضوان به عشق روی او دارد صفا پشت پا بر جنت بی روی زینب(س) میزنم
نام مدیر سایت و موبایلش کوچک باشه
ممنون میشم اگه زود آماده یشه دعاتون میکنم

سلام دوستان
من متسفانه اين تاپيك رو نديده بودم و واسه اينكار تاپيك جديد زدم با آدرس:http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=151399
اگر مديريت محترم اون اطلاعات رو به اين تاپيك انتقال بدن فكر كنم بهتر باشه!

متن ارسال:
سلام دوستان طراح عزيز
من حميد رضا از استان خوزستان هستم و در كل ميتونم بگم از طرحي هيچي بارم نيست و الان دارم يك مغازه موبايل ميزنم و ميخوام واسه خودم يك آرم به خصوص داشته باشم به شكلي كه اين آرم معرف مغازه من باشه كه بشه ازش حتي سر در مغازه يا تو بنر يا حتي واسه مهر مغازه استفاده كرد
در كل چندتا از دوستانم يه جيزايي واسم طراحي كردن ولي رك و راست ميتونم بگم اونچنان كار قوي نبود چون اصلا طراح نبودن و با كلنجار رسيديم به اين مطلب كه تو سايت مجيد آنلاين طراح هاي خوبي هست كه ابتكارات قشنگي دارند و و الان من اينجام و دارم اين مطلب رو پست ميدم 8 ساعت از اون صحبت ها ميگذره

اسم مغازه: موبايل سنتر
mobile center
هست
من تا حالا آرم لوگو طراحي نكردم و نميدونم چه اطلاعاتي نياز داريد. هر اطلاعاتي از مغازه ميخايد لطفا در همين تاپيك بگيد تا ارسال كنم

با تشكر و درود:rose:

با تشكر از 30min عزيز براي مطلع سازي من از اين تاپك

Alireza Saeedi

Active Member
از اینکه یه کم تاخیر داشتم از همه ی دوستان عذر میخوام !!
چند روزی بود به شدت مریض احوال بودم !! و هنوزم کامل خوب نشدم ...

امروز واسه موبایل سنتر یه ایده اومد به ذهنم اونو اول طراحی کردم وگرنه قصد دیگه ای نداشتم !!
به خدا حداقل یه 10-15 صفحه ای واسه طراحی لوگو و بنر کاغذ هدر کردم ولی نتونستم چیز خوبی بزنم !!
ایشالا به زودی اونم میزنم !!
در مورد کارت ویزیت هم گرچه وقتش تموم شده !! ولی اونم به عنوان معذرت خواهی طراحی میکنم !!

داداش امیدوارم این لوگو رو پسند کنی !! اگه خوشتون اومد بهم بگید تا فایل اصلی رو براتون ارسال کنم !!

موفق باشید !! :ستاره

امروز واسه موبایل سنتر یه ایده اومد به ذهنم اونو اول طراحی کردم وگرنه قصد دیگه ای نداشتم !!
به خدا حداقل یه 10-15 صفحه ای واسه طراحی لوگو و بنر کاغذ هدر کردم ولی نتونستم چیز خوبی بزنم !!
در مورد کارت ویزیت هم گرچه وقتش تموم شده !! ولی اونم به عنوان معذرت خواهی طراحی میکنم !!

داداش امیدوارم این لوگو رو پسند کنی !! اگه خوشتون اومد بهم بگید تا فایل اصلی رو براتون ارسال کنم !!

موفق باشید !! :ستاره
سلام ستاره جان
آرم لوگو ساده و زيبايي هست و واقغا كار شما رو تحسين ميكنم و الان اماده كردم امروز عصر نشون دوستان بدم و نظر خواهي كنم ولي در كل اينكه اين آرم اسم موبايل سنتر رو ميرسونه؟ اختصاره خودمون ميشه يه تو حدود خودش هم هست؟ ايده ديگري هم داريد؟
راستي يه كارت ويزيت يكي از دوستام واسه مغازه طراحي كرده كه سعي ميكنم همين امروز بزارمش تا نظراتتونو بديد در موردش:paint:

داداش خدا نکنه که مریض باشی
ایشاالله که زود خوب میشی
نمیخواد عجله کنی و هر موقع که رسیدی این تایپو رو بزن
باز هم ممنون :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا