دوربین Sony hd hxr-mc 1500 p چطوره؟؟؟

mychevy

Member
دوستان نظرتون راجع به دوربین زیر چیه؟؟؟ برای موزیک ویدیو و فیلم کوتاه می خوام در حد معمولی استفاده کنم! تازه استدیویی که کار می کنم اینو گرفتن..

راستی برای کروماکی خوبه؟؟؟

Sony hd hxr-mc 1500 p

images

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
افففففففففففففففتتتتتتتتتتتتضضضضضضضضضضضااااااااااااااااااااااااححححححححححححححححح
:rose:

mychevy

Member
سلام
افففففففففففففففتتتتتتتتتتتتضضضضضضضضضضضااااااااااااااااااااااااححححححححححححححححح
:rose:

اوه یعنی انقدر بده؟؟؟ من کلی روش حساب باز کردم آخه!!!

میشه بفرمائید چرا و چه مشکلاتی داره؟؟؟ یعنی برای کروماکی نمیشه استفاده کرد؟

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
آخي،دوست عزيز اين دوربيني هست كه قابليتي نداره و نميتونه رنگ و نور خوبي بهتون تحويل بده
در حد عروسي و اينا اون هم به صورت بي كيفيت ميتونه جواب بده:دي
خوب واسه كروماكي بايد تفكيك رنگ خوبي داشته باشيد و اين دوربين نميتونه جواب بده،البته خيلي جاها ديدم دوستان دارن از اين دوربين استفاده مي كنن،در كل آدم به جيبش نگاه ميكنه و جنس ميخره
يه ضرب المثل هست(فكر كنم انگليسي باشه) كه ميگه:من هنوز اونقدر پول دار نشدم كه جنس بد بخرم كه معادل فارسيش ميشه نون و پنير و دكتر رفتن،هزينش با چلو كباب خوردن يكيه:green:
شما يه دفعه هزينه كن،هم كار خوب دستتون را ميگيره هم اينكه مشتريت ازت راضيه

mychevy

Member
آخي،دوست عزيز اين دوربيني هست كه قابليتي نداره و نميتونه رنگ و نور خوبي بهتون تحويل بده
در حد عروسي و اينا اون هم به صورت بي كيفيت ميتونه جواب بده:دي
خوب واسه كروماكي بايد تفكيك رنگ خوبي داشته باشيد و اين دوربين نميتونه جواب بده،البته خيلي جاها ديدم دوستان دارن از اين دوربين استفاده مي كنن،در كل آدم به جيبش نگاه ميكنه و جنس ميخره
يه ضرب المثل هست(فكر كنم انگليسي باشه) كه ميگه:من هنوز اونقدر پول دار نشدم كه جنس بد بخرم كه معادل فارسيش ميشه نون و پنير و دكتر رفتن،هزينش با چلو كباب خوردن يكيه:green:
شما يه دفعه هزينه كن،هم كار خوب دستتون را ميگيره هم اينكه مشتريت ازت راضيه

خیلی ممنون دوست عزیز...
شما چه دوربینی پیشنهاد می کنید؟ مخصوصاً اینکه برای کروماکی جواب بده! البته زیاد هم حرفه ای و گرون قیمت نباشه! در حد معمولی!
مرسی!

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
عجب سوالی بودا:شوخی:
حاج حسین گفتن،اما کلا این دوربین هیچ نقطه قوتی نداره و به نظر من خریدن یا کار کردن باهاش اشتباه محض هست،فقط و فقط به درد عروسی و اینا میخوره،اونم از نوع بی کیفیت:دی

من بین mc 1500 و pd 150 پرسیدم و همچنین اگر fx1 رو هم اضافه کنیم رتبه بندی اینها چجوری میشه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا