دوربین عکاسی (برنده دور آخر مسابقات اسپیدمادلینگ)

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همه دوستانم

این کار رو برای مسابقه آخر از دوز اول مسابقات اسپیدمادلینگ زدم که خدا رو شکر باعث شد برنده این دور بشم . مدت مادلینگ کمتر از 12 ساعت بود و موتور رندر هم QuickSilver Hardware

از دوستان درخواست دارم که در نظر سنجی دور جدید شرکت کنند (لینکش در امضاء هست) تا دور جدید با شرکت کننده های بیشتری شروع به کار کنه .

جایزه دور اول بن 50000 تومانی برای خرید از فروشگاه انجمن بود که واقعا آموزشی ها ارزشمندی داره و برای کسانی که می خوان رشته CG رو ادامه بدن ، میتونه سکوی خوبی برای جلو رفتن و حرفه ای شدن باشه .

اگر خواستید به لینک درون امضاء رجوع کنید و نظرتون رو در مورد قوانین و نحوه برگذاریه دور جدید اعلام کنید تا از توان همه دوستان استفاده بشه .

موفق باشید :rose:

sharktech

کاربر فعال
کارهات زیبا و حرفه ای هستن :rose:

در مدلینگ مدل های hard surface خیلی حرفه ای عمل میکنی, تبریک میگم و آرزوی موفقیت برات دارم.

::reza::

کاربر VIP
سلام پژمان جون
کارت عالیه دوست خوبم
ایشالا بتونم تو دوره جدید هم شرکت کنم.
شرکت تو مسابقه یعنی شرکت در یادگیری و آموزش :paint:

Mandana

Active Member
هم مدلینگش خعلی ناز شده هم رندرش مدلینگ رو بهتر نشون داده.واقعن تبریک میگم کاره خوشگلی شده
بابت برنده شدنت هم تبریک میگم امیدبارم موفق بباشی پژید گرامی :دی :rose:

V

Violet89

کاربر مهمان
با سلام و تبریک:
کارهای شما فوق العاده و خیلی حرفه ایست به شما تبریک میگم و آرزوی موفقیت برای شما دارم.

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
به به من اینو تازه دیدم
جالب و قشنگ شده
همه مدال ها رو که درو کردی : lol :

موفق باشی ^.-

30min

Banned
خیلی خیلی خیلی خوب ....
واقعا مدل سازیت حرف نداره بلوت جان .
اون موقع که طرح ها رو میگرفتم قبل از اینکه اسم ها رو ببینم از روی پیچیدگی و زیبایی مدلسازی میتونستم تشخیص بدم کدوم مال توئه و واقعا تبریک میگم به این همه پشتکار و حوصله و توانایی و ....... .
خوش باشی .

خیلی قشنگ شده !
حیف شد نتوستم تو اون مسابقه شرکت کنم.
تا موضوع رو میفهمیدم تموم شده بود !
امیدوارم تو دور جدید کنار هم رقابت خوب و سازنده ای داشته باشیم.
هرچند که شما استاد مسلم مدلسازی هستی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا