دوربين سوني Dsc-f828

rouzbahan

New Member
با سلام خدمت دوستان. همون طور كه برخي از دوستن آشنا به هنر عكاسي ميدونند دوربين سوني Dsc-f828 از رده Cybershot از محبوبيت خاصي در دنيا برخوردار ميباشد. من كليه دوستان كه با اين دوربين آشنايي دارند ميخوام تا اينجا نكات جالب اين دوربين رو به همراه عكس هاي هنري و زيباي خودشون در اختيار من و ساير دوستان بزارند. ممنون.

rouzbahan

New Member
سلام. من با مشخصاتي كه دوست خوبم در بالا به اونها اشاره كرده موافقم. فقط نكته مهم ديگه اي كه بايد به اون اشاره كرد علت نويز بالاي اين دوربين ريز بودن نقاط ccd اونه. سوني اين مشكل رو تو سري DSC-R1 با بزرگ كردن صفحه ccd اون حل كرده.
بايد بگم من بعد از 3 سال كار با دوربين F717 Sony و دو ماه كار با دوربين F828 ميتونم بگم كه F828 در نوع خودش بي نظيره و قابليت خلق عكسها و تصاوير بسيار حرفه اي رو دارا ميباشد.
البته وجود CCD چهار كانال تجزيه رنگ باعث شده تا رنگهاي تصاوير گرفته شده بسيار طبيعي باشه ولي به نظر من در نقاط كم نور مقدار رنگ قرمز موجود خيلي بيشتر از حد طبيعيه. اين دوربين در نقاط روشن تصاوير بسيار شارپ و تميزي ارائه مي دهد.

R_chizari

Active Member
آقا شما خودت سوال ميكني خودتم جواب ميدي ؟ :lol:

منم علاقمندم راجع به اين دوربين بيشتر بدونم. كسي اطلاعاتي داره مارو بي نصيب نگذاره

kamikam

New Member
دوست عزیز همونطور که خودت گفتی یکی از مشکلات عمده سونی 828 نویز زیاد اون مخصوصا تو نور کم و Iso های بالا هستش . که خوب مشکل کمی نیست . ولی تو نور روز مهشر عکس میگیره . در مورد نویز هم باید سعی کنی تا جایی که امکانش هست از Iso های پایینتر استفاده کنی و بعد هم با نرم افراز نویر و بگیری در مرحله آخر .

جدیدترین ارسال ها

بالا