دنبال یه آدمای پا واسه ساخت فیلم می گردم

DJ3_mohammad

New Member
بابا خسته شدم بس که تو این دفتر بدبخت نشستم و واسه خودم تو ذهنم فیلمنامه نوشتم. بیاید با هم یه کاری رو تو دست بگیریم. شده کوچیک ترین کار.

بابا دمتون گرم هیچ کس پا نیست. دمتون گرم.

DJ3_mohammad

New Member
بابا حالا صبر کن رو فیلمنامش کار کنیم بعد بد بختیامون رو بکوب تو سرمون.

ali_n1365

Member
آقا اگه فیلمت جلوه های ویژه داره من پاکارت هستم برای بخش های زیر

Special Effect Supervisor
Edit
و ساخت تیتراژ

Mehdi.Ravan

Member
!

با سلام -
من مهدی هستم حدود 6 ساله که دارم فلیم کار می کنم - و سبکی رو که دارم دنبال مبکنم سبکیه که قادر با همکاری هر کسی نیستم . متا سفانه تو شهر ما (بوشهر) فیلم سازها کارشون خوبه خداییش (واقعا هم نمیشه گفت بد) ولی چیزی که هست خط فکری من با اونا متفاوته - یا بهتر بگم ژانر هایی مثل اکشن برای کلا ایران جا نیفتاده .

حالا اگه کسی هست که می خواد تو این سبک فیلنلمه بنویسه یا کاری انجام بده من هستم ، به اکثر تکنیک های مدرن هالیوودی هم مسلطم . از نظر فنی مشکلی ندارم ولی برا ایده و فیملنامه واقعا چیز کامل و درست حسابی به ذهنم نمیرسه .

tabasom_20200

New Member
kojai

ba salam
man tajhizate sinemai ro ta ye hadi daram khonaton kojast to kodom shahri
man payeyam faghat film namat arzeshe karo dashte bashe

saeed450

Active Member
سلام . عزیزم کنار اسمم که نوشته . من شیراز هستم ... ما مشکلمون فقط مسافته ... وگرنه توی تاپیک قبلی هم خیلی پایه ی کار پیدا شد ... فیلم نامه ی من اگه بشه می خوام انفرادی کار کنم ... ولی اگه بازیگر یا کار گردان خواستید پایه ام شدید ... چهره ام هم بد نیست ولی خب بیشتر دوست دارم فیلم بسازم تا اینکه بازی کنم و دنبال شهرت باشم ...

بچه ها این طوری که من میبینم این جا همه فقط عشق کار کردن دارن و از بس که بیکار نشستن دارن دیوونه میشن ....آقا یکی یه فیلم نامه خوب بده من کار گردانی می کنم ... خوبه .... فقط برای استارت کار ....زود باشین دیگه ....:razz:

mohammadsalimi

New Member
pasokh be darkhast

salam doste azizman mohamadam daneshjoye reshteye cinema hastam va chanta filme kotah ham sakhtam (dar hade daneshjooey) age komaki az daste man bar miad barat anjam bedamage ham film nameye ghavi dari baram befrest ke besazammamnoon misham

tabasom_20200

New Member
یا علی

بچه ها یک تهیه کنند و یک مدیر تولید قوی می خوام تجهیزات تا حدودی هست بجز وسایل بزرگ فقط خرج بیشتر رو خوردو خوراک و جاست و عوامل کار مثل صدا بردار که 1هفته گفته می باد با تجهیزات 200 می گیره .فیلمنامه هم فیلمنامه قویی و جلوه های وی÷داره.
من مشهدام هرکی پاست بسمه الله دارم عوامل رو مشخص می کنم کارگردان بازیگر و تصویر بردار مشخص تدوین و جلوه های وی÷ه رو هم خودم می زنم

دانشجو رشته تدوین و فیلم سازی
[email protected]

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
شما تا به حال تجربه ساخت فیلم داشتین ؟!! (این لحن کاملا دوستانه است . میگم که یه وقت برداشت بد نکنید .:d:) )

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بچه ها یک تهیه کنند و یک مدیر تولید قوی می خوام تجهیزات تا حدودی هست بجز وسایل بزرگ فقط خرج بیشتر رو خوردو خوراک و جاست و عوامل کار مثل صدا بردار که 1هفته گفته می باد با تجهیزات 200 می گیره .فیلمنامه هم فیلمنامه قویی و جلوه های وی÷داره.
من مشهدام هرکی پاست بسمه الله دارم عوامل رو مشخص می کنم کارگردان بازیگر و تصویر بردار مشخص تدوین و جلوه های وی÷ه رو هم خودم می زنم

[email protected]

شما که هم چیزت جور پس چرا اینجا تو خود دانشگاتون بقیه عوامل را هم پیدا کن :wink:

HamidSHS

Active Member

[email protected]
اِ
اِ
آقا حامد شمايي ؟
منو ميشناسي ؟
من همونيم که جلوي اداره پست صدف .........
ظاهرا تصميمتو گرفتي !!!
ميگم که کارت چي چي هست ؟
در چه رابطه اي ميخواي فيلم درست کني ؟
موضوعش چيه ؟!
راستي از ايميلت شناختمت:دي
ياعلي

elsa2007

New Member
سلام به همه
کمتر پی میاد به اینجا بیام
اما می بینم همه شما به نوعی به فیلم و سینما علاقمند هستین
بعضی ها در پی شهرت و بعضی ها هم به دلیل اینکه حرفه اونها اینطور ایجاب میکنه
اینجا هرکس در حد خوبی مهارت داره اما هیچکدوم سعی نمی کنین با هم باشین
راستی من نه بازیگرم و نه کارگردان
اگر روزی خواستید فیلمی بسازید سعی کنید متفاوت باشه
اگرچه من داستانی کاملا متفاوت دارم که میتونه اولین فیلم در روی پرده سینما ایران باشه
اما هرگز کسی رو ندیدم که شهامت بازگو کردن داستانی حقیقی رو داشته باشه
امیدوارم تو کاریتون همیشه موفق باشین دوستای گلم

Amir_edius

Member
سلام به همه دوستان

به نظر من مهارت و شناخت اصول تنها 30 درصد کار را به اتمام می رساند

تجربه مهمترین فاکتور به حساب میاد . من قصد توهین به کسی را ندارم ولی کارکردن بدون تجربه کافی = شکست شدید !!

حال شما هم از نظر روحی ضربه می خورید هم از نظر مال که بخش اولش شدیدتر می باشد .

من پیشنهاد میدم در چند فیلم یا سریال ( البته اگر ازتباطات خوبی دارید ) به عنوان دستیار ( در هر زمینه ای ) شرکت کنید و تجربه بدست بیارید

من این مسئله رو بد نمی دونم . خودم 10 سال پیش دستیار بودم ولی الان تجربه نسبی خوبی پیدا کردم و افتخار میکنم که خاک صحنه خوردم و سختی کشیدم

کسی که چند کار بزرگ هم انجام داده دوباره دنبال تجربه اندوزیه .

سخن آخر : اگر تجربه دارید شروع کنید وخدا پشت و پناهتان .

حالا اگر مواق هستید یه جایی را مشخص کنیم همه جمع بشیم و مراحل پیش تولید را شروع کنیم هر کسی موافق هست اعلام کنه .

مکان را مدیران انجمن اعلام کنند .

elsa2007

New Member
سلام
این سلام دوم من به همه شماها هست
امیدوارم مطلب امیر رو همتون خونده باشین
خوب اون داره چیزی رو میگه که حقیقته
اما میخوام منم یه چیزی بگم به امیر و به همه اونایی که اینجا میان
شاید امیر یا هر کدوم شما روزی کارگردان و تهیه کننده خوبی بشین
اما یادتون باشه واسه ساختن یه فیلم باید به اجتماعی بودن و پیام داشتنش توجه کننین
یادتون نره از آدم هایی فیلم بسازین که در این دنیا همیشه در اقلیت هستن
از کسانی که اجتماع و حتی شاید خود شما قبولشون ندارین
کسانی که هیچ گناهی ندارن جز متفاوت بودنشون
یادتون نره یه فیلم رو هیچکس نمیتونه خوب بازی کنه مگه اون فیلم داستان زندگی خودش باشه
امیدوارم دستاتون رو بهم بدین تا بتونین با تجربه و اندیشه باز چیزی بسازین که قلب انسان ها رو تکان بده
و تغییری هر چند کوچک در دنیای بزرگ ایجاد کنه
موفق باشن دوستای گلم.

Amir_edius

Member
elsa عزیز سلام

من با قسمتی از صحبت های شما موافقم با بخشی نه
من در تاپیک ها قبل هم گفتم که : یا شما استعداد دارید یا ندارید . پس اگر دارید نیازی ندارید که صرفا فیلم زندگی خودتون رو بسازید . اگر اینطور بود دیگر فیلمی در جهان ساخته نمی شد .
در حوزه فیلنامه نویسی کسی موفق تره که ایده های نو ( حالا یا وافعی یا غیر واقعی ) داشته باشه
این ایده های نو برگرفته از اجتماع هم می تونه باشه ولی ما در ایران تا کی میخوایم فیلم اجتماعی بسازیم . چه بسا اینکه این اشتباه سینمای ایران رو عقب انداخته .
به نظر من الان در ایران دیگه نمی شه به راحتی قلب کسی رو لرزوند و یا از شادی لبریز کرد( نکته بسیار خوب) .
بیننده ما الان فرق بین کار خوب و بد رو به خوبی درک می کنه و اگر کار ما در حد و حدود یک اثر خوب نباشه اون رو رد می کنه .
پس هر کسی نمی تونه فیلم خوب تولید کنه مگر اینکه تجربه کامل و کافی داشته باشه .

ما تا کی می خوایم لیلی رو از مجنون دور کنیم بعد در آخر یکیشون بمیره !!!

سینمای جهان در حال کشف نقطه های کور زندگی انسان هاست اونوقت ما .....

ما اگر این راه رو پیش بگریم نه در 10 سال آینده بلکه در 100 سال آینده هم نمی توانیم سربلند کنیم چون سینمای ما اوصولا تو همون سینمای آبگوشتی گیر کرده !

هر کسی ادعای کارگردانی می کنه ، هر کسی ادعای تدوینگر بودن می کنه در صورتی که حتی ذره ای از هنر آن را درک نکرده

آقای X جرات حضور در جلسه نقد فیلمش رو نداره اون وقت سرمایه فیلم بعدیش دوبرابر میشه !

الان ما کسانی رو داریم که حتی ذره ای به آنها توجه نمیشه ولی می تونند با یه فیلم دنیا رو بلرزونن ، اونوقت نه سرمایه در اختیار آنها قرار داده میشه نه توجهی به آنها میشه . چون تهیه کنندگان ما فقط دنبال اسمن نه کیفیت کار

فکر کنم یه کم دیگه ادامه بدم سکته می کنم !!!!

موفق باشید

یا علی

dvd61

New Member
من مشغول یه کار مستند برای شبکه 3 هستم تمام کارای مقدماتی رو انجام دادم خوشحال میشم با دوستان کار کنم
البته اولش پولی نیست در حد رفع امورات ولی اگه کارتون خوب باشه یه قرار داد خوب میبندم.تهران هستم ولی برای این کار
به خیلی از شهرستانها سر میزنیم.
[email protected]

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا