دنبال تبدیل کننده phpbb به VB خریداری شده

hamids68

Member
سلام

تالار PHPBB دارم میخوام تبدیلش کنم به VB میخوام نرم افزارشو بخرم. دنبال کسی هستم که اولا قابل اعتماد و شناخته شده باشه دوما مسلط به کار باشه... چون غیر از تبدیل ,مسائل مرتبط دیگری هم هست. اگر کسی رو میشناسید و یااینکه خودتون وارد هستید در همین تاپیک بنویسید و یا با روشهائی که برای تماس گذاشتم به من خبر دهید ممنون

تماس
drsadjad[@]yahoo.com
2499320-0912

www.iransalamat.com
http://community.iransalamat.com/
چون در حال تغییر هاست هستم ممکنه موقتا سایت باز نشه

آخرین ویرایش:

bahram0110

Member
تو اینترنت زیاد هست

تو سایت برنامه نویس بپرس (آقای کرامتی) قبلا سایت برنامه نویس با phpbb بود که به vb تغییرش دادن
ولی نگو من معرفیت کردم :D

hamids68

Member
bahram0110
ممنون ازت باشون در تماس هستم...

sparksun
لینک آموزشی خوبیه...اما من نه وقت اینکار رو دارم و نه اعتماد به نفس کافی دارم... از همه مهمتر میترسم دیتا بیسو خراب کنم...

p30tip

Member
عزیز کاری نداره که از دیتابیس بکاپ بگیر و با ImpEx نال شده اونو تبدیل کن به vBulletin.

hamids68

Member
عزیز کاری نداره که از دیتابیس بکاپ بگیر و با ImpEx نال شده اونو تبدیل کن به vBulletin.

سایت که باز بشه خودتون متوجه میشید که تا همین هم که تا اینجا رسوندم کارچند نفررو یک تنه انجام دادم... دیگه وقتی برای یاد گرفتن این قبیل کارها نمی مونه... من حتی نمی تونم دیتا بیس تالارمو پیدا کنم... چه برسه به اینکه ببرم روی لوکال و از این حرفا. در ضمن دیتابیس تالار من 170 مگ هست و این کارها هم باید انجام بشه و یا اینکه ادامه پیدا کنه...

1- قالب مثل persiantools ... اما avator ها در بالا باشه... مثل صفحات خود vb انگلیسی
2- ادامه کار نوار گردان تالار
3- ادامه نمایش دکمه های بالای تالار
4- ادامه فعالیت banner rotator (برنامه phpadds)
5- ارسال تاپیک های جدید و قدیم به صفحات اصلی سایت در صفحات حاوی 10 لینک به طور اتوماتیک

شاید بهتر باشه با همکار php کار سایت صحبت کنم و اون لینک های آموزشی رو بهش نشون بدم... احتمالا خودش بتونه انجام بده...

phantom_11

New Member
آقا كسي اينجا آموزش تبدیل کردن انجمنهای دیگر به ویبولیتین رو داره ؟

hamids68

Member

و یک مسئله خیلی مهم دیگه که شدیدا منو نگران کرده اینه که یکی از دوستان که تجربه ای توی اینکار داره گفت که ممکنه تمام لینک هائی که قبلا با phpbb باز میشده و با اون برنامه تولید شده دیگه با تبدیل به vb باز نشه... در صورتیکه نزدیک 20000 تا از این لینک ها در تاپیک های مختلف در حال استفاده هست و اگر قرار باشه باز نشه ...خیلی ناراحت کننده هست...

r00t

Member
هرکاری میکنی سایتت رو نده sparksun برات کاری کنه
اولین کار دیتابیس سایتت رو دانلود میکنه برای خودش بعدا میزنه برا فروش
چند وقت دیگه هم میبینی هک شدی چون یه فایل هک جاساز میکنه تو فایلها

جدیدترین ارسال ها

بالا