دنبال برنامه hex editor خوب هستم

saman_sweden

Active Member
سلام
من دنيال يه برنامه hex editor مي گردم كه امكان offset آدرس داشته باشه
راستش خودم تو گوگل خيلي گشتم حدود 1200 صفحه برنامه اي كه كامل باشه بتونم ازش خوب دوسه روزي استفاده كنم خوب ميشه
ياد آقا بابك بخير ايشون در مورد اين نوع برنامه ها آگاهي كامل داشت
خوب اميدمون را از دست نمي دهيم چشممون بدست تمام دوستان عزيز بخصوص آقا مجيدmagid و آقا سلمان salman400 است
راستي اين برنامه را براي كراك اميج ردي 8 ميخواهم ميخوام Adobe ImageReady CS را براتون درست كنم بعلاوه اينكه تاريخ اتمام برنامه را كلا بردارم

oxygenws

Active Member
سلام،

باحال ترین برنامه ای که من دیدم winhex هستش... همه کار می کنه، حتی هگز "رم" تون رو هم نشون می ده!!!!
کرک این برنامه هم هست....
آدرس سایتش هم یه چیزی تو مایه های همین winhex.com بود.

موفق باشید، امید

saman_sweden

Active Member
ممنونم برنامه خيلي خوبيه دستتون درد نكنه اما اين offset آدرس نداره
تو سوالم نيز نوشته ام كه offset آدرس بايد داشته باشه

oxygenws

Active Member
اوپس، شرمنده، تنها چیزی که ندیده بودم از سوالت همین آفست بود....
1-2 تا سراغ داشتم، ولی الان اصلا یادم نیست

موفق باشید، امید

MnavidM

Active Member
با سلام.

سامان پيشنهاد ميكنم از برنامه W32dsm89 براي پيدا

كردن آفست استفاده كني خيلي امكانات داره و اگر خواستي تو فايل exe تغيير بدي از برنامه HIEW استفاده كن.

Peyman-Pop

Active Member
Doste گفت:
با سلام.

كردن آفست استفاده كني خيلي امكانات داره و اگر خواستي تو فايل exe تغيير بدي از برنامه HIEW استفاده كن.

سامان اگر فوتوشاپ رو تونسته کرک کنه این چیزا رو میدونه دوست عزیز این برنامه رو هم احتمالا برای تبدیل آفست به هکس یا بر عکس می‌خواد .

درضمن سامان جان من پیغام قبلیم‌ رو که نوشته بودم هنوز بخش کرک فوتوشاپ شمارو نخونده بودم از اون کرک استفاده نکردم ولی‌ اگر تونستید فوتوشاپ رو کرک کنید حتما اون چیزایی‌که گفتم میدونید .

ارسال قبیلم رو ادیت کردم .

saman_sweden

Active Member
Peyman-Pop گفت:
Doste گفت:
با سلام.

سامان اگر فوتوشاپ رو تونسته کرک کنه این چیزا رو میدونه دوست عزیز این برنامه رو هم احتمالا برای تبدیل آفست به هکس یا بر عکس می‌خواد .

درضمن سامان جان من پیغام قبلیم‌ رو که نوشته بودم هنوز بخش کرک فوتوشاپ شمارو نخونده بودم از اون کرک استفاده نکردم ولی‌ اگر تونستید فوتوشاپ رو کرک کنید حتما اون چیزایی‌که گفتم میدونید .

ارسال قبیلم رو ادیت کردم .

دقيقا همونطوري است كه شما مي گوييد
راستش من نخواستم در نامه نامه قبلي شما پاسخ بدم اونوقت يكي شما مي نوشتيد و يكي من و ... و موضوع از مسير خود خارج مي شد
من از طريق يه اديتور ديگر تمام اون كدهايي كه فكر كنم قابل تبديل است را هم براي فتو شاپ و هم براي اميج ردي در آورده ام ولي اون برنامه من فقط ريد است متاسفانه اديت نداره تا تست كنم براي اين منظور دقبقا نمي تونم بگم اوني كه در ذهنم است 100 در 100 قابل اجراست يانه برا همين نياز به يه اديتور دارم كه آفستش كامل باشه و اينايي كه تا حال معرفي شده اند آف ست كامل ندارند
شاد باشيد

Peyman-Pop

Active Member
بله شما درست میگید ، در نگاه اول خیال کردم تنها با یک هکس ادیتور میخواید این برنامرو کرک کنید .

من از برنامه Hex workshop کاملتر و مفیدتر ندیدم ، آفست رو هم ساپرت میکنه .

منظور شما رو از آفست کامل متوجه نشدم . لطفا یکم توضیح بدید .

اون کرک شما رو من دانلود کردم ، مشابه اون هم دانلود کرده بودم که سریال رو دریافت میکرد و جایگزین میکرد ، در واقع شما این کرک اصلی‌ رو ویرایش کردید ، حالا چه خصوصیاتی‌ در این ویرایش کرک شما هستش ؟ چون همین کرک orginal برای من کار نکرد ، چندین سریال معتبر رو هم وارد کردم ولی‌ کرک نشد .

ممنون .

جدیدترین ارسال ها

بالا