دنبال ارايه دهنده سرور مجازی هستم

سلام من سايتي را طراحي كردم و حالا هزينه ي خريد هاست ندارم مي شه مجاني اين كار را كرد

سلام من سايتي را طراحي كردم و حالا هزينه ي خريد هاست ندارم مي شه مجاني اين كار را كرد يعني پابليششكنم

webmizban.com

Active Member
راستی اگر خواستید من تا 30 روز گرانتی برگشت هزینه رو خواهم داد حتی اگر 1 دقیقه down شدید هزینه رو می توانید استرداد کنید ....

daregooshi

New Member
خيلی ممنون دوستان
با پشتيبانی آنلاين عصرنت صحبت کردم به من دو کوپون تخفيف 50% ای برای ماه اول داد.
فکر نمی کنم از اين عاليتر پيدا می کردم.
VPS ها رو خودشون ارايه می دن و نمايندگی جايي نيستن. پشتيبانی تلفنی و ايميلی و نکته جالب اين هستش که بهم قول دادند با تغيير config سرور لود کمتری داشته باشم و دچار مشکل نشم.
باز هم از همه شما دوستان ممنونم.

servers24

Member
دوست عزيز من که با سرور 24 مشکلی ندارم که.
چيزی که شنيدم اين بوده که سرور 24 در ارايه سرويس مشکل داشته و هميشه هم به مشکلاتش اعتراف نمی کرده.
یکی از دوستانم ماه قبل 2 تا VPS از اين شرکت داشت که می گفت حتی تو انتقال اکانت ها هم مشکل داشته. حالا ديگه راست و دروغش با خودش.
ضمنا من که چيزی برای بحث کردن ندارم اما اگر همون لينکی که دادم رو بخونيد متوجه ميشيد که به دليل پاسخ ندادن به برخی پرسش ها توسط سرور 24 هيچ بحثی نبايد اينجا صورت بگيره و با متخلفين هم برخورد ميشه.
نمی دونم ولی آدم عاقل وقتی اين چيزا رو ميبينه طبيعی هستش که ديگه به اون سمت نره.
بازم از پيشنهادتون ممنونم و حتما به عنوان يکي از گزينه ها مد نظر قرار ميدم.

ممنون

دوست عزیز

من قصد نداشتم در این تاپیک صحبت کنم ولی استثنائاً پاسخ شما را می دهم.
در مورد اینکه می فرمائید کسی از ما 2 عدد VPS داشته و در انتقال اکانت ها مشکل داشتیم، یک چیز مسلم است و آن اینکه اگر این چنین باشد باید الآن اطلاعات این دوست شما از بین رفته باشد. آیا اینطور شده ؟!
نکته بعدی اینکه متاسفانه برخی ایرانیان فکر می کنند باید یک VPS پلان استارتر بگیرند و از آن به اندازه یک Dedicated مثلاً Core2duo کار بکشند. چنین چیزی امکان پذیر نیست، نه تنها برای سرویس های ما ، بلکه هر provider دیگر
در مورد عدم پاسخ من به موارد مطرح شده در این فوروم هم، علت بسیار ساده است ، اخیراً مشاهده شده بود که افرادی که اصلاً از ما VPS نداشتند با ادعاهای واهی سعی در تخریب سرورز24 داشتند. نمونه آنها فردی بود که ادعا می کرد ما به دلیل تحریم کشور هلند علیه ایران VPS ش را delete کرده ایم! با وجودی که این ادعای بی پایه و اساس فرد مورد نظر با انتقاد شدید سایر کاربران مواجه شد ولی خوب در پاسخ به این مشکلات هیئت مدیره تصمیم گرفت در فوروم هایی که امکان moderation قوی وجود ندارد نه تبلیغی شود و نه کسی ادعایی کند! در عین حال سرورز24 دارای فوروم مختص خود در آدرس http://forum.servers24.ir/ می باشد که می توانید سوالات و ابهامات خود را مطرح نمائید.

موفق و پیروز باشید
موفق و پیروز باشید

daregooshi

New Member
دوست عزیز

من قصد نداشتم در این تاپیک صحبت کنم ولی استثنائاً پاسخ شما را می دهم.
در مورد اینکه می فرمائید کسی از ما 2 عدد VPS داشته و در انتقال اکانت ها مشکل داشتیم، یک چیز مسلم است و آن اینکه اگر این چنین باشد باید الآن اطلاعات این دوست شما از بین رفته باشد. آیا اینطور شده ؟!
نکته بعدی اینکه متاسفانه برخی ایرانیان فکر می کنند باید یک VPS پلان استارتر بگیرند و از آن به اندازه یک Dedicated مثلاً Core2duo کار بکشند. چنین چیزی امکان پذیر نیست، نه تنها برای سرویس های ما ، بلکه هر provider دیگر
در مورد عدم پاسخ من به موارد مطرح شده در این فوروم هم، علت بسیار ساده است ، اخیراً مشاهده شده بود که افرادی که اصلاً از ما VPS نداشتند با ادعاهای واهی سعی در تخریب سرورز24 داشتند. نمونه آنها فردی بود که ادعا می کرد ما به دلیل تحریم کشور هلند علیه ایران VPS ش را delete کرده ایم! با وجودی که این ادعای بی پایه و اساس فرد مورد نظر با انتقاد شدید سایر کاربران مواجه شد ولی خوب در پاسخ به این مشکلات هیئت مدیره تصمیم گرفت در فوروم هایی که امکان moderation قوی وجود ندارد نه تبلیغی شود و نه کسی ادعایی کند! در عین حال سرورز24 دارای فوروم مختص خود در آدرس http://forum.servers24.ir/ می باشد که می توانید سوالات و ابهامات خود را مطرح نمائید.

موفق و پیروز باشید
موفق و پیروز باشید

سلام
من همون اول هم گفتم که دنبال چالش و تخريب نيستم.
فقط یکی از دوستان پيشنهاد داد بالا و من نتيجه تحقيقاتم رو گفتم.
نه اطلاعات دو VPS هم پاک نشده اما طبق گفته خودشون چندين بار در انتقال دچار مشکل شدند.
در مورد نکته ای که عرض کرديد که بعضی ها می خوان از VPS به اندازه يک Dedicated کار بکشن من هم حرف شما رو قبول دارم. اما دوست من به اين نکته اشاره کرد که در 70% موارد ند اصلی از کار می افتاد و دسترسی به Virtuozzo هم امکان پذير نبود.
بنده هم حرف های شما و هم حرف های ايشون رو تا حدی قبول دارم و در اينجا هم فقط حرف هایی که قبول داشتم رو منتقل کردم.
اين که سرور 24 هم تونسته به عنوان يک شرکت ايرانی اين صور خدماتی رو ارايه بده جای تقدير داره اما بهتره همگی انتقاد ها رو هم قبول کنيم.
باز هم می گم من قصد ادامه اين صحبت ها رو ندارم. کار همه دوستان رو هم تحسين می کنم!
يک VPS می خواستم که خدا رو شکر تهيه کردم.

ضمنا دوستان فراموش کردم اين نکته رو بگم که من فقط يکي از کوپون ها رو استفاده مردم و کوپون دوم بدون استفاده مونده.
مشکل هم اين هستش که فقط يک ماه می تونم از اون استفاده کنم.
اگر کسی خواست PM بزنه تا براش ارسال کنم.
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا