دم ایرانی ها گرم!!!

یک زمانی بود که همیشه از ایرانی ها خیلی شاکی بودم بخاطر خدماتشان , البته هنوز هستم , یعنی به اندازه پولی که می دادی آش نمی خوردی , اما وقتی گرفتار شدم مستقیما با این شرکت های خارجی فهمیدم که نه بابا ایرانی یک مرامی حداقل داشتند .
قضیه ما از آنجا شروع می شود که سال پیش ما با یک شرکت ایران تسویه کردیم و بدنبال این افتادیم تا از یک شرکت تقریبا معتبر یک پلن share دریافت کنم , بعد کلی جستجو , البته نه مشاوره , سایت lunarpages را انتخاب کردم , به نظر همه چی خوب بود , هم قیمت هم سرویس دهی .. تا هفته پیش , که یک عده به اصطلاح هکر را جو گرفت و شروع کردن به سایت های کاندیدها , خودتان می دانید منظورم کدامین کاندیدهاست حمله کردن , البته فقط افزایش ترافیک با استفاده از PageReboot تا سایت را down کنند تا این را هم خوب موفق بودند ..

http://blogs.zdnet.com/security/?p=3613

سایت ما نیز از این قضیه مستثتا نبود و نمی دانم چرا, یک سایت آموزشی باید گرفتار چنین چیزی بشود , بهر حال , مدیران هاست ما فکر کردن که ما بصورت عمدی و برای مقاصدی داریم بیش از حد از Resource ها سرور استفاده می کنیم , برای همین اول اکانت را Suspend کردن و بعد یک پیغام دادند که سه راه پیش پای شماست , اولی این است یک vps دومی Dedicated hosting و سومی هم مشکل را رفع کنید , خوب گفتیم خوبی این راه آخری وجود دارد , از این رو سومی را انتخاب کردیم , آن هم دمشان گرم , کلا اکانت را Disable کردن....

حال ما ماندیم که چه کنیم ؟؟؟ کسی پیشنهادی چیزی ندارد ؟

vatanmusic

Well-Known Member
از اطلاعاتتون بک آپ نمیگرفتید؟؟

ازشون بک آپ بخواید و اونا هم موظف هستند که بدن

pardisgroup

Active Member
با سلام :

اگه دوست داشتی می تونم کمک کنم .. البته روی هر سروری علی الخصوص هاست شیر این چیزا طبیعیه و ربطی به ایرانی و خارجی بودن نداره

ehsanch

Active Member
اگر سایت شما از ا.ن حمایت میکرد که حقتون بوده :d اما اگه برعکس بوده متاسفم. باید بک آپ میگیرفتید. الانم احتمالا بهتون بک آپ میدند.

Mr.Steres

Active Member
درهر صورت کار با خارجی ها اینا هم داره ! اونا قوانین خودشون رو دارند و کار رو از رفاقت و کنار اومدن جدا کردن کاری که ما ایرانی ها قاطی کردیم ... در هر صورت موظف به دادن بک آپ هستند

درهر صورت کار با خارجی ها اینا هم داره ! اونا قوانین خودشون رو دارند و کار رو از رفاقت و کنار اومدن جدا کردن کاری که ما ایرانی ها قاطی کردیم ... در هر صورت موظف به دادن بک آپ هستند
ببنید این موضوع به ایرانی یا خارجی بودن ربطی نداره(البته اونا هم یه کم زیاده روی کرده اند) ولی وقتی روی یه سرور shared هستید مدیر سرور براش واجبه که برای جلوگیری از down شدن یا ایجاد اختلال برای دیگر کاربران به کاربری که بیش از حد از resource سرور میکشه اخطار بده (البته این خارجی ها زبون نفهم هم هستن، هرچی بهشون توضیح بدی تو مخشون نمیره!)

parsbin

Member
به شما چه ربطی داره که ایشون طرفدار کی هستند ؟ :snap:
البته شوخی کردن ولی بیراه هم نگفتن!
majidonline_rose.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا