دلیل ارزون بودن هاست گیگفا

Morteza1371

Active Member
سلام دوستان

من یه سوال در مورد هاست گیگفا داشتم
چرا گیگفا هاست ارزون می ده؟ ،توی فرم سایت های دیگه گفتن خارجی هستش ولی از امنیت هاست های گیگفا نگفتن می خواستم بدونم امنیت هاست گیگفا چطوریه؟

:rose:

maysam.m

Well-Known Member
گیگفا ارائه دهنده سرويس شرکت ByetHost انگلستان بوده و سايت گيگفا خريد اينترنتي شما را به دلار انجام مي دهد.

هاست گیگفا نماینده سایت ByetHost است .

parmishost

Member
هیچ ارزونی بی دلیل نیست ما خودمون قیمت هامون بالاست ولی توی هزینه موندیم کارمند و ... امنیت سرور و سایر هزینه ها

ramin_o021

New Member
سلام دوستان

چرا گیگفا هاست ارزون می ده؟ ،توی فرم سایت های دیگه گفتن خارجی هستش ولی از امنیت هاست های گیگفا نگفتن می خواستم بدونم امنیت هاست گیگفا چطوریه؟

داداش هاست با قیمت مناسب داره ارائه میکنه پشتیبانیشم عالیه من تیکت زدم جوا داد اینایم که ایرن هاست میفروشن جریان این فرمول زیرو دارن
1
1 1
1 1 1
1 1
1 1 1 1
اینقدر نماینده در نماینده هستن که آخر نه پشتیبانی داره نه قیمت .نمیخوام ابرو ریزی کنم خودم تجربه خریدن هاست این نمانده در نماینده ها هاست دارم.اگه خواستی بیشتر بدونی برو تیکت بده جوابتو راحت میده .
پنل های گیگفا عالیه منم دیدم .

آخرین ویرایش:

pasargadteam

Active Member
سلام دوستان

با درود

دوست عزیز نمونه این سایت در نت زیاده و ریخته.
هاستی که هم رایگان هست و هم پولی در نهایت وضعیتش مشخصه امنیتش در چه حده.
پیشنهاد میکنم که خودتون رو به خطر نندازید.

نمونه این سایت ها با این مبالغ زیاده در نت.
ماهی 5دلار و ... که آخرشم جمع کردند و رفتند.

توی سایت : www.webhostingtalk.com
کلمه: easycpanelhost.com رو سرچ کنید متوجه میشید که این شرکت یا نمی دونم بگم چی کلی سایت رو ساپورت کرد با این قیمت های پایین یهو ول کرد و رفت.

maysam.m

Well-Known Member
خودم می دونم گیگفا نمایندگی byhost انگلستان هستش ،و به دلار خرید می کنه.

:mad:من می گم امنیت هاست چطوره؟

خوب وقتی گیگفا نمایندگی byhost انگلستان هستش، باید ببینی امنیت byhost چطوره .

در ضمن امنیت یک چیز نسبی است و نمیشه گفت که این هاست یا سرور امنیتش کمه یا امنیتش زیاده!!

samkia1

New Member
با سلام
مهم ارزان بودن و یا گران بودن هاست نیست. و این ملاک بر خوب بودن هاست نمی شود.
اولین چیزی که شما باید ملاک قرار دهید:
1- آدرس مشخص و ثابت و ثبت شده در سایت فروش هاست
2- تلفن های ثابت و پاسخگو مثلا اگر 9 صبح زنگ زدی پاسخگو باشند و 5 بعد از ظهر هم زدی پاسخگو باشند و نه اینکه فقط ساعت خاصی باشند یا فقط شماره موبایل داشته باشند.
3- از همه مهم تر قبل از خرید هر هاست باید از آنها بپرسی آیا در صورت مشکل سایت شما به در خواست شما بک آپ هاست را ریستور می کنند. و ایا بابت ریستور هزینه ای از شما می گیرند؟ معمولا نباید بگیرند.

البته نمی خواستیم اهانت به شرکتی شود اما کلا قیمت ملاک نیست ملاک پشتیبانی خوب و پاسخگوبودن هست.

faleposht

New Member
با درود

الان بنده برای یکی سرورش رو حالا با توجه به دانش کمی که دارم کانفیگ کردم مردک اومده میگه سرم هی دان میشه و فقط سی پانل میاد بالا و سایت ها نمیایند چک کردم رسیدم به اینکه چند سایت هستند که روی سرورش از منابعش زیادی استفاده میکننند در نتیجه آپاچی هی ریست میشه بهش میگم میگه نه چون شما لیت اسپید رو به روز نکردی است. گفت آخه مرد حسابی شما داری با آپاچی کار میکنی و نه لیت اسپید که لایسنس داره تو پول سرورت رو به زور میدی میخوای لیت اسپید نصب بکنی؟ میگه نه دوستم گفته اونو به روز کنی درست میشه.
در حالی که آپاچیش به روزه , پی اچ پی در حالت مناسب و .... خلاصه اون سایت ها رو حذف کردم براش گفتم 24 ساعت صبر کن ببین چی میشه مشکلش حل شده .

خب دیگه قضاوت باشه با کاربران.

خوب این چه ربطی داaت به موضوع بحث؟
جسارتا" یه سوال... شما چند سایت هاست کردید؟و آیا شرکت ثبت شده هستید؟

آخرین ویرایش:

pasargadteam

Active Member
خوب این چه ربطی داaت به موضوع بحث؟
جسارتا" یه سوال... شما چند سایت هاست کردید؟و آیا شرکت ثبت شده هستید؟

کل پست رو میخوندید متوجه میشدید.
منظورم این بود که طرف بلد نیست خدمات بده تازه اظهار نظر هم میکنه که مشکل از کجاست در حالی که اون نرم افزار روی سرورش نصب نیست اصلا. در اصل یه جور درد دل هم بود.

خواهش میکنم , این چه حرفیه ,دونستنش که مشکلی نیست عزیزم :).
والله تعداد سایت هایی که روی سرور بنده است کمه. حدود 60 یا 70 تا است.
در مورد ثبت هم بله شرکت ثبت شده.

سوال دیگری دارید با کمال میل پاسخگوهستم.

آخرین ویرایش:

faleposht

New Member
کل پست رو میخوندید متوجه میشدید.
منظورم این بود که طرف بلد نیست خدمات بده تازه اظهار نظر هم میکنه که مشکل از کجاست در حالی که اون نرم افزار روی سرورش نصب نیست اصلا. در اصل یه جور درد دل هم بود.

خواهش میکنم , این چه حرفیه ,دونستنش که مشکلی نیست عزیزم :).
والله تعداد سایت هایی که روی سرور بنده است کمه. حدود 60 یا 70 تا است.
در مورد ثبت هم بله شرکت ثبت شده.

سوال دیگری دارید با کمال میل پاسخگوهستم.

شماره ثبتتون؟

pasargadteam

Active Member
شماره ثبتتون؟

میتونم بپرسم به چه درد شما میخوره؟

خیلی از شرکت ها نه شماره ثبت ارائه میدهند و نه نام دقیق و کامل شرکتشون رو. :wink:

مدارک شرکت ما در دفتر ریاست جمهوری هم هست حتی , برای سیستم کایاکو فارسی شده توسط بنده.
همچنین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر هم روی سرور ماست و از ما فاکتور رسمی هم خواستند.
در ضمن به پرداخت بانک ملت هرگز با اشخاص حقیقی قرارداد نمیبنده.
اینها مدارکی برای اثبات ثبت شدن شرکت است.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

faleposht

New Member
میتونم بپرسم به چه درد شما میخوره؟

خیلی از شرکت ها نه شماره ثبت ارائه میدهند و نه نام دقیق و کامل شرکتشون رو. :wink:

مدارک شرکت ما در دفتر ریاست جمهوری هم هست حتی , برای سیستم کایاکو فارسی شده توسط بنده.
همچنین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر هم روی سرور ماست و از ما فاکتور رسمی هم خواستند.
در ضمن به پرداخت بانک ملت هرگز با اشخاص حقیقی قرارداد نمیبنده.
اینها مدارکی برای اثبات ثبت شدن شرکت است.

موفق باشید.

:lol:جوابمونو گرفتیم

جدیدترین ارسال ها

بالا