بی بی کد دفتر یک انجمن صنفی

darklight

کاربر فعال
سلام
اول از همه به خاطر نویزی که توی کاره عذر می خوام. اگر وقت داشتم دوباره رندر بگیرم درستش می کردم ولی با این حال همین رو به اشتراک میذارم امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره. تنظیمات رندر واقعا پایین بود و سابدیوایزها همه روی حالت پیشفرض بودن و فقط سابدیوایز دو یا سه تا متریال بود که بالا بردمشون (اگه درست یادم باشه متریال فلز پارتیشن ها و متریال پارکت و متریال فلز صندلیها).
اینم یکی از کارهای چند ماه پیشمه که یه باید همه رندراش رو توی یه روز می گرفتم. ولی در کل کار بدی نشده. هر رندر حدودا بین 50 دقیقه تا یک ساعت و نیم طول کشیده (بیشتر زمان رندر مربوط به فلز پارتیشن ها بود برای همین مجبور شدم از کیفیت بقیه جاها بزنم ولی احتمالا اگه الان رندر بگیرم شاید بتونم توی زمان مشابه به کیفیت بهتری برسم). پست پرو هم به طور کامل فقط با فوتوشاپ بدون پلاگین انجام شده. سر پست پرو وقت بیشتری گذاشتم چون وقتی یکی داشت رندر می شد روی اون یکی رندر کار می کردم. در مورد گلدون ها هم چون در اون موقع پک اورموشن در دسترس نبود و کار هم یه مقدار عجله ای بود یکی از پک هاش رو همین طوری دانلود کردم تا گلدون رو از توش بردارم ولی متاسفانه نمای نزدیکشون خیلی با کیفیت نبود. امیدوارم این موارد رو به بزرگی خودتون ببخشید.

نرم افزارها
3ds max 2014
vray 3
photoshop cc

سخت افزار
intel 3770k
8gb ram
حدودا 3.5 میلیون پولیگون

پیوست ها

• 5.jpg
    5.jpg
    680.4 کیلوبایت · بازدیدها: 127
  • 4.jpg
    4.jpg
    668.6 کیلوبایت · بازدیدها: 103
  • 3.jpg
    3.jpg
    871.4 کیلوبایت · بازدیدها: 100
  • 2.jpg
    2.jpg
    654.5 کیلوبایت · بازدیدها: 108
  • 1.jpg
    1.jpg
    586 کیلوبایت · بازدیدها: 110

nafas7

New Member
سلام یه سوال مهم دارم که خیلی وقته فکرم و مشغول کرده
برای یه کار خوب که متریال هاش واقعی به نظر بیاد بهتره خودمون متریال و بسازیم یا از متریال های آماده استفاده کنیم
ممنون میشم جواب بدید

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. حمیدرضا !!! اسپم نده .... :lol::green::)
آقا ما دیگه محمد رو باید رو ابرا پیدا کنیم!! دست مارو بگیر.!
یکی از پارامترهایی که خیلی از بچه ها توی پست پروداکشن ازش غافلن و تو این کار بسیار زیبا کرده افکت کرومیک حول نقاط اوربرایت هست.
همه نظر عالی شده. خدا خیرت بده.کار بیشتر شیر کن.
موفق باشی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام ، عارف جان فکر نمیکنم اسپم داده باشم ها ... :) این Like با تشکر فرق میکنه ... :green:
خدمت با سعادت شما اگر از Lens Correction فتوشاپ استفاده کنید خودش همینکارو میکنه هایلایت رو تغییر میده چون کاری که میکنه دادن جابهجایی به نقاط سفید و روشن در کانال RED و BLUE هست .
:rose:

mgh-max

کاربر فعال
اتفاقا بر خلاف نظر دوستان من اگه بخوام ریز بینانه از این کار اشکال در بیارم به غیر از نویز یکی از مشکلا chromatic aberration اغراق شده توی پست پرو هستش. تقریبا کل کارو پوشونده ولی lens correction توی فتو شاپ فقط نقاط موثر می پوشونه
ولی در کل نورپردازیه رئالی داره

darklight

کاربر فعال
اتفاقا بر خلاف نظر دوستان من اگه بخوام ریز بینانه از این کار اشکال در بیارم به غیر از نویز یکی از مشکلا chromatic aberration اغراق شده توی پست پرو هستش. تقریبا کل کارو پوشونده ولی lens correction توی فتو شاپ فقط نقاط موثر می پوشونه
ولی در کل نورپردازیه رئالی داره

این کار فقط با خود فوتوشاپ پست پرو شده و برای CA هم از Lense Correction خودش استفاده کردم ولی شخصا برای این افکت پلاگین Red Giant Photo Look رو ترجیج میدم. ولی در کل از نظرات همه دوستان و اظهار لطفشون ممنونم. امیدورام موفق باشید.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
کار قشنگیه
خسته نباشی
فقط یک مقدار بعضی متریال هات نویز داره که البته واسه کار عجله ای چندان مهم نیست

behzad999

Member
سلام. حمیدرضا !!! اسپم نده .... :lol::green::)
آقا ما دیگه محمد رو باید رو ابرا پیدا کنیم!! دست مارو بگیر.!
یکی از پارامترهایی که خیلی از بچه ها توی پست پروداکشن ازش غافلن و تو این کار بسیار زیبا کرده افکت کرومیک حول نقاط اوربرایت هست.
همه نظر عالی شده. خدا خیرت بده.کار بیشتر شیر کن.
موفق باشی

عارف جان میشه زحمت بشی بگی چجوری میشه این افکت رو ایجاد کرد؟ مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا