بی بی کد دفتر کار

سلام به همه. طراحی فضا با خودم بوده. مدل سازی هم بجز اون گیاه ها رو خودم انجام دادم. البته میدونم کاره خاصی نکردم....:green: این رو برای یه شرکت انجام دادم. دوستان ایرادهامو بگیرین که بتونم بهتر بشم ، ممنون از نظرهاتون:rose:

پیوست ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    83.2 کیلوبایت · بازدیدها: 111

mahdi.b

Member
کار قشنگی شده .. تکسچرا خوب شدن ولی به نظر بنده تکسچر میز یه جوریه .. رندر هم رندر خوبیه شاید اگه کمی روشن تر میشد فضا بهتر میشد .. نمیدونم از reflect map تو کاراتون استفاده میکنین یا نه اگه نه استفاده کنین .. چرم صندلی رو میتونین بهتر در بیارین .. از fall off map تو reflect و fresnel استفاده کنین و بعد توش مپ چرمتون رو بدین(سیاه و سفید با کمی تغییرات کنتراست و level ) .. موفق باشین

کار قشنگی شده .. تکسچرا خوب شدن ولی به نظر بنده تکسچر میز یه جوریه .. رندر هم رندر خوبیه شاید اگه کمی روشن تر میشد فضا بهتر میشد .. نمیدونم از reflect map تو کاراتون استفاده میکنین یا نه اگه نه استفاده کنین .. چرم صندلی رو میتونین بهتر در بیارین .. از fall off map تو reflect و fresnel استفاده کنین و بعد توش مپ چرمتون رو بدین(سیاه و سفید با کمی تغییرات کنتراست و level ) .. موفق باشین
ممنون از راهنماییهای خوبتون. :rose:

mgh-max

کاربر فعال
حس می کنم چون مدل سازی خودت کردی یه جورایی تو مقیاسا دچار اشتباه شدی مثلا یا میز خیلی کوچیکه یا صندلی بزرگه حداقل به چشم من اینجوری میاد
واسه تکسچرای میز از مپ با کیفیت تر استفاده کنی تاثیر خودشو میزاره

Mojtaba - C4D

Active Member
من از Cinema 4D استفاده میکنم اما از دیدن کارتون واقعا لذت بردم
ایشالا همیشه موفق و سربلند باشید

حس می کنم چون مدل سازی خودت کردی یه جورایی تو مقیاسا دچار اشتباه شدی مثلا یا میز خیلی کوچیکه یا صندلی بزرگه حداقل به چشم من اینجوری میاد
واسه تکسچرای میز از مپ با کیفیت تر استفاده کنی تاثیر خودشو میزاره
مرسی از نظرتون. درسته. ولی مقیاس ها اشکالی نداره. اشکال اینه که این میز یک میز مدیریته 1.80 هستش ولی پشتش صندلی کارمندی گذاشته شده. خودشون این صندلی رو خواستن. من بی تقصیرم و موافق با شما ، بنظر منم باید صندلی بزرگتر باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا