دعوت نامه رایگان پرشین گیگ و جی میل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kavian206

New Member
دوستانی که دعوت نامه رایگان پرشین گیگ و جی میل می خواهند به آدرس زیر مراجعه و فرم را پر کنند

http://www.nikdata.com

دوستان با عرض پوزش تا اطلاع ثانوی دعوت نامه ارسال نمی شود

آخرین ویرایش:

Merott

Active Member
دوست عزيز... هم براي Persiangig و هم براي Gmail قبلاً توي مجيدآنلاين تاپيك باز شده...
لطف كنيد قبل از ايجاد تاپيك جستجو كنيد....
در ضمن.... براي عضويت در Gmail ديگه نيازي به دعوتنامه نيست و ميشه از طريق اين لينك عضو Gmail شد...
موفق باشيد....

kavian206

New Member
Merott گفت:
دوست عزيز... هم براي Persiangig و هم براي Gmail قبلاً توي مجيدآنلاين تاپيك باز شده...
لطف كنيد قبل از ايجاد تاپيك جستجو كنيد....
در ضمن.... براي عضويت در Gmail ديگه نيازي به دعوتنامه نيست و ميشه از طريق اين لينك عضو Gmail شد...
موفق باشيد....
دوست عزیز لینکی که واسه Gmail گذاشتی مربوط به google account می باشد و هیچ ربطی به جی میل ندارد میگی نه؟ خودت امتحان کن
درضمن هر کسی دوست داره کارش رو به روش دلخواه انجام بده ! من چند جا دیدم که شما به تاپیک باز کردن دیگران اعتراض میکنید و این کار درست نیست
دعوت نامه های سایت من با بقیه فرق میکنه
اولا" تعداد درخواست برای دعوت نامه نامحدود هستش در ثانی بدون نوبت و فوری دعوت نامه ارسال میشه
شما هم اگه خواهان بودین ما در خدمتیم اگر هم نه لطف کنید موضوع تاپیک ها رو با این کار هاتون عوض نکنید
با تشکر
کاویان
[email protected]

m_maj2004

Member
http://iranupload.net
سلام
اولين upload center ايراني با ياري خدا راه اندازي شد.
از همه شما دوستان دعوت مي كنم كه با قرار دادن فايل هاي خود در اين سايت به ما افتخار ميزباني فايل هاي خود را بدهيد.
لطفا در صورت هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در قسمت نظر خواهي اين سايت شركت كنيد و يا با ايميل [email protected] با ما تماس بگيريد.

دوستان عزيز هر كسي هاست رايگان خواست به من بگه تا در سرور خودم براش بسازم بهترين امكانات در سرور لينوكس داره اگر هم خواستيد بخريد به سايت تجاري خودم يعني iran-shops.com بريد يا به من ايميل بزنيد يا اينجا هر كي ها ست بخواد 100 مگ بهش 15000 تومان مي دم.
همه چيز هم نامحدود
دوست دار همتون
م.مجنوني

vatanmusic

Well-Known Member
اقا چه ربطي به اين تاپيك داشت لطفا هر تاپيكي را در قسمت مربوط به خودش پست كنيد حتي مطالب تبليغاتي
اين تاپيك را بايد در قسمت در خواست هاستينگ ايجاد مي كرديد نه تو قسمت درخواست دعوتنامه جي ميل و پرشين گيگ

vatanmusic

Well-Known Member
شرمنده ديگه ندارم كه براي شما [email protected] بفرستم متاسفم:sad: اين شاالله هر وقت دوباره اينوايتش گيرم اومد براتون حتما ميفرستم

vatanmusic

Well-Known Member
اين دوستمون راست ميگن اگه داريد ديگه درخواست نكنيد تا برا ديگران بفرستيم

santia

New Member
برای شما فرستادم.

راستی یه سوال جناب سانتیا!
شما چندمین باره که با ایمیل های مختلف درخواست دعوتنامه پرشین گیگ میکنین؟!!!!

عرض كنم خدمت شما كه بنده كافی نت دارم. مشتریها و دوستانی كه احتیاج دارن ، من براشون درخواست میدم. مطمئن باشین اینقدر سرم شلوغ هست كه وقت اینكه چند آی دی برای خودم بسازم رو ندارم. ضمن اینكه دلیلی هم برای اینكار نمیبینم كه چند تا دعوتنامه برای خودم بگیرم!!!
تشكر از لطفتون.

MJ Rayaneh

Well-Known Member
جناب سانتیا!
من منظوری نداشتم یه موقع به دل نگیرید و ناراحت نشد!
در ضمن من خوشبختانه همیشه دعوتنامه دارم و خیلی کم پیش میاد که تموم کنم(مثل هفته پیش که در دو روز حدودا برای 10 نفر فرستادم).
هر کی خواست بگه همین الان هم دعوتنامه دارم میتونم اینوایتتون کنم.

santia

New Member
جناب سانتیا!
من منظوری نداشتم یه موقع به دل نگیرید و ناراحت نشد!
در ضمن من خوشبختانه همیشه دعوتنامه دارم و خیلی کم پیش میاد که تموم کنم(مثل هفته پیش که در دو روز حدودا برای 10 نفر فرستادم).
هر کی خواست بگه همین الان هم دعوتنامه دارم میتونم اینوایتتون کنم.

نه بابا. این چه حرفیه. شما سروری. ممنون از زحماتتون.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا