دعوت به همکاری فروش یک سیستم مدیریت محتوا

foranyone

Well-Known Member
من یک سیستم مدیریت محتوا نوشتم !

از زبانهای php ، html , css, javascript و همچنین از فریم ورک jQuery و AJax استفاده کردم و سیستم

کامل و تمیزی از آب در اومده !

قصد دارم فروش اون رو آغاز کنم به خاطر همین دنبال بازاریاب می گردم برای فروش :

شرایط بازاریاب :

خودش تا حدی با طراحی وبسایت آشنا باشه که اگه مشتری سوال کرد بتونه توجیهش کنه !

هر شهری که زندگی میکنید مهم نیست.

قیمت سیستم 200 هزار تومان خواهد بود که به ازای هر فروش شما 60 هزار تومان دریافت خواهید کرد

شما پول رو از مشتری میگیرید ، فرم میدم خدمتتون که مشخصات مشتری و اسم دومین مورد علاقه رو ازش

بپرسید.

شما هربار فرم مشخصات + 140 هزار تومان رو به من تحویل میدین من خودم هاست و دومین میخرم و برا مشتری نصب میکنم

و شما میرن پیش مشتری و سیستم رو تحویل میدین .

این همکاری هم به نفع من و هم به نفع شما عزیزان است ، یک کار کاملا حلال و صددرصد تضمینی:rose:
افرادی که موافق هستند با ایمیل [email protected] تماس بگیرند لطفا موضوع ایمیل رو majidonline

انتخاب کنید تا اشتباهی پاک نشه :wink:

هر سوالی دارین همینجا مطرح کنید من در مجموع اونایی رو که میل زدن اینجا مطلب نوشتن و یا پیغام خصوصی دادن به عنوان

بازاریاب انتخاب خواهم کرد

آخرین ویرایش:

foranyone

Well-Known Member
ببینید دوستان

فعلا این مهمه که کیا میتونن برن تو شهر ، یکی یکی مخاطبان این CMS رو سر بزنن و سیستم رو بهشون معرفی کنن !

وقتی سایت پشتیبانی راه اندازی شد دمو هم میدم ولی فعلا دنبال بازاریاب از همه ی شهرها هستم .

60 هزار تومان هم پول کمی نیست ! اگه ماهی فقط ده تا مشتری پیدا کنین میشه 600 هزار تومان !!!

(بستگی به پشتکارتون داره )

توضیحات برای بازیابها در قالب فایل های pdf ارسال میشه !( در حال تهیه فایل ها ...)

هر سوال دیگه ای دارین بپرسین .

آخرین ویرایش:

foranyone

Well-Known Member
شرایط پورسانت بازاریاب به این شکل تغیر پیدا کرد :

فروش اول : باید کل هزینه رو به حساب من واریز کنند ( تنها راه تشخیص مشتری که میخواد سوء استفاده کنه و خودش رو بجا بازاریاب جا بزنه )

فروش دوم به بعد : پورسانت فروش اول که پیش من امانت هست بهتون بازگردونده میشه

در ضمن پورسانت بازاریاب از 50 هزار تومان برا هر فروش به 60 هزار تومان افزایش پیدا کرد !

کسی که زحمت بکشه حقشه که پول بیشتری بگبره .

باز اگه کسی اعلام آمادگی کنه من در خدمتم

it2net

Member
منتظرییییم !
در ضمن پس سیستم خوبی هست که ما امیدوار بشیم که ؟!؟!؟
قابلیت های جدید داره که...؟
و....

foranyone

Well-Known Member
منتظرییییم !
در ضمن پس سیستم خوبی هست که ما امیدوار بشیم که ؟!؟!؟
قابلیت های جدید داره که...؟
و....

بله سیستم خوبی هست من به زودی به همه ی اونایی که لطف کردن و اینجا اعلام آمادگی کردن میل میزنم

foranyone

Well-Known Member
یک خبر انشالا چند روز دیگه وبسایت فروش هم افتتاح میشه و تو گوگل هم به صورت گسترده تبلیغ میشه !

chn367

New Member
خوب بابام جان!!
خودت یک سایت بزن. سیستمی هم باهاش سایتت مدیریت میشه همون باشه. یک ساب دومین دمو بزن و سیستم رو در حالت پیش فرض برای بازدید مدیریت و سایت نصب کن و رمز ورود بده از همون سایت خواهی خورد چون اینور کارهای واسطه ای دردسرش بیشتر از پولشه. بعد می تونی نمایندگی بدی.
البته بعد از برطرف کردن اشکالات کامل گزارش شده و آموزش کامل و ...
انشا الله جای بیل گیتس رو بگیری

آخرین ویرایش:

foranyone

Well-Known Member
خوب بابام جان!!
خودت یک سایت بزن. سیستمی هم باهاش سایتت مدیریت میشه همون باشه. یک ساب دومین دمو بزن و سیستم رو در حالت پیش فرض برای بازدید مدیریت و سایت نصب کن و رمز ورود بده از همون سایت خواهی خورد چون اینور کارهای واسطه ای دردسرش بیشتر از پولشه. بعد می تونی نمایندگی بدی.
البته بعد از برطرف کردن اشکالات کامل گزارش شده و آموزش کامل و ...
انشا الله جای بیل گیتس رو بگیری

ممنون از نظرتون وبسایت در حال تکمیله :rose:

foranyone

Well-Known Member
نه یادم نرفته

4-5 نفر از مشتریان بعد از استفاده نظرات جالبی رو دادن که من اونا رو هم به سیستم اضافه کردم

ایشالا نسخه ی پایدار فردا منتشر میشه و من همه ی موارد لازم رو اینجا اعلام می کنم .

جدیدترین ارسال ها

بالا