دعوت به همکاری در یک پروژه بزرگ انیمیشن بصورت استخدامی

M-Kiani

New Member
موسسه فیلمسازی لوح زرین در راستای تکمیل کادر بخش انیمیشن خود از کلیه افرادی که بصورت حرفه ای در بخش های زیر فعالیت نموده اند ، جهت همکاری دعوت می نماید.

1- متریال : Unwrap – Texture تسلط به نرم افزار ZBrush
2- فضا سازی : آشنا به محیط سازی ( فانتزی ) – تسلط به پلاگین های AfterBurn – DreamScape – Ornatrix – SpeedTree و یا پلاگین های مشابه .
3- مدلسازی : مدلسازی حرفه ای .
4- متحرکسازی : آشنا به CharacterStudio
5- برنامه نویسی : Maxscript ( بصورت پروژه ای )

توجه !
الف ) تمامی تخصص های ذکر شده مربوط به نرم افزار 3dsmax می باشد .
ب) پیشنهاد میشود اگر در سایر زمینه ها که به نوعی با ساخت انیمیشن سه بعدی در ارتباط است فعالیت دارید ، رزومه و شرح فعالیت خود را به آدرس [email protected] ارسال نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن : 88510033 - 021 واحد انیمیشن (سرپرست گروه انیمیشن آقای کیانی) تماس بگیرید.

با تشکر موسسه لوح زرین .

پیوست ها

• lohezarin.gif
    lohezarin.gif
    1.6 کیلوبایت · بازدیدها: 12

bassam_cg

Active Member
من تمام اين پلاگينهاي رو كه ميگي مسلطم ولي در چه زمينيه اي نيازشون داري مثلا من به سيستم ذرهايي تسلط كامل دارم

ولي شما چي ميخواهي باهاش بسازسي

3DTotal

Well-Known Member
برای کار کردن باید حتما در محل کار باشیم یا می شه در منزل کار را درست کرد و فرستاد ؟

اگر در منزل می شه این کار را کرد من می توانم در سیستم های زره ایی به شما کمک کنم .

موفق باشید .

دوستان به نظر من ما بايد انيميشن رو ياد بگيريم نه برنامه هاي ساخت انيميشن مثلا ببينيد يكي مياد با يه موتور رندر قوي يه صحنه اي رو رندر ميكنه بعد اين صحنه رو ميذاره تو رزومه كاريش
حالا شما بگيد موتور رندر قوي كه تقريبا طبيعي رندر ميكنه ميشه تو اون صحنه كاراكتر داوود خطر گذاشت؟
اگه كاراكتر طبيعي هم بذاريم ميشه بدوي حرف بزنه يا بدوي حركت كنه و...................
پس آقاي عزيز طالب انيماتور بدون كه اصلا اون plugin هايي كه گفتي خيلي آسون هستن
فقط مكس اسكريپت مشكله كه اونم فقط با مراجعه به help انجام ميشه

omipc

New Member
موسسه فیلمسازی لوح زرین در راستای تکمیل کادر بخش انیمیشن خود از کلیه افرادی که بصورت حرفه ای در بخش های زیر فعالیت نموده اند ، جهت همکاری دعوت می نماید.

1- متریال : Unwrap – Texture تسلط به نرم افزار ZBrush
2- فضا سازی : آشنا به محیط سازی ( فانتزی ) – تسلط به پلاگین های AfterBurn – DreamScape – Ornatrix – SpeedTree و یا پلاگین های مشابه .
3- مدلسازی : مدلسازی حرفه ای .
4- متحرکسازی : آشنا به CharacterStudio
5- برنامه نویسی : Maxscript ( بصورت پروژه ای )

توجه !
الف ) تمامی تخصص های ذکر شده مربوط به نرم افزار 3dsmax می باشد .
ب) پیشنهاد میشود اگر در سایر زمینه ها که به نوعی با ساخت انیمیشن سه بعدی در ارتباط است فعالیت دارید ، رزومه و شرح فعالیت خود را به آدرس [email protected] ارسال نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن : 88510033 - 021 واحد انیمیشن (سرپرست گروه انیمیشن آقای کیانی) تماس بگیرید.

با تشکر موسسه لوح زرین .
با سلام
اينجانب با توجه به فعاليت هاي انجام داده آماده امكاري با شما هستم.
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا