دعوت به همکاری ( تشکیل تیم انیمیشن )

ali-animator

New Member
سلام دوستان در این پست از هرکسی که در زمینه انیمیشن مخصوصاً مایا حرفه داره دعوت به همکاری میشود ، برای تشکیل گروه انیمیشن . دوستان لطفاً هرکسی که میخواد عضو بشه آمادگی خودش رو در همین جا اعلام کنه .

دست به دست هم دهیم میهن خود را آباد سازیم .

شماره موبایل : 09190407526

ایمیل : [email protected]

:paint:

goldfinch

New Member
مایا دانان جوان

سلام دوستان در این پست از هرکسی که در زمینه انیمیشن مخصوصاً مایا حرفه داره دعوت به همکاری میشود ، برای تشکیل گروه انیمیشن . دوستان لطفاً هرکسی که میخواد عضو بشه آمادگی خودش رو در همین جا اعلام کنه . دست به دست هم دهیم میهن خود را آباد سازیم . شماره موبایل : 09190407526 ایمیل : [email protected] :paint:
سلام
حرفه ی اصی من در تو مایا هست و نمی دونم که سطح بچه ها چه جوریه. اگه بخوای نمونه کارامم بذارم. شما هم نمونه کار بذارید . تا ببینیم تو چه سطحی هستیم .

j_saviz

New Member
با سلام
من در زمینه vfx کار کردم و حرف هایی برای گفتن دارم.
می خواستم بدونم کار چیه و سطح اون در چه حدیه؟؟
من با برنامه after effect کار میکنم،
[email protected]

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
بیسمیلاهه رحمان رحیــــم !!!
حمید آقاجانی هستم:green:
نام پدر : ؟؟؟
تارخ تولد : ؟؟؟
ش.ش : ؟؟؟

خوب شوخی بسه !!!:mad:
تخصصم تری دی مکس و VFX !!!!:cool:

نرم افزار هایی که کار میکنم :
AfterEffect
3Ds Max
Zbrush
Vue
Nuke

بیشترین زمینهم رندر و تنظیم رنگه صحنه ـست !!!
:rose:

ssdsajad

Active Member
آقا شما از طرف یه شرکت تواو مدید؟؟ تهیه کننده هستید؟؟ دادن یه شماره ایرانسل و یه ایمیل کافی نیست اسم شرکت یا آدرس سایتی چیزی بدید یا دفتر کارتون اونوقت هزار تا حرفه ای میان تا همکاری کنند دوستان هم خواهشا همینجوری جدید نگیرید و اعتماد نکنید من تو موزیک هم دیدم افرادی به اسم شرکت همکاری میکنن تا خودشان را کنند آباد ببخشید اگه واقعا شما اینجور که میگم نباشید

ssdsajad

Active Member
صحبت من با شما نبود .. من منظورم افرادی که جو گیر میشوند و پیگیر !!! خب من یه پیشبینی کردم . و شما با بی احترامی جواب دادید ... من آخرش هم گفتم : ببخشید اگه واقعا اینجور که میگم نباشید درضمن من خودم دنبال اینجور چیزا نیستم نگران نباش ( احساس از دست دادن فرصت طلایی بهم دست نداد !!) من واسه کسی تصمیم نمیگیم ..نوع بیان شما هم نشون دهنده ی غیر رسمی بودنتونه من تجربیات خودمو گفتم تا هنرمند های با استعداد و کم سن و سال که زیاد هستند فریب این روش های ایده دزدی و نخورند فکر کنید من یه بچه 16 یا 17 ساله ام و دلم میخواد با یه گروه همکاری کنم کدوم روش تبلیغ باید اعتماد کنم؟؟ تبلیغ رسمی در مجید آنلاین؟؟ یا ایجاد تاپیک و یه شماره ایرانسل؟ میخواید منم یه تاپیک بزنم شماره ایرانسل بزنم؟؟ کاره شما احتمال 70 درصد کلاه برداری نخواهد بود ... من نگفتم کلاه برداریه منظور من اینه که در آخر چیزی به هنرمند های این سایت اضافه نمیکنه یعنی ارزش نداره (البته میتونه هم داشته باشه) مگه یه شرکت بزرگی دعوت به همکاری ارسال کرده؟ خیلی ها هم هستند .. تو خونشون کارتون تام و جری تماشا میکنند و میگن وای خدا منم دلم میخواد بسازم و میان یه تاپیک میزنن و دعوت به همکاری صد تا دعوت به همکاری هست تو همین تاپیک ها ... فقط شما نیستید میگم حالا که واقعی جدی هستید ! لطفا جدی رفتار کنید. و خدای نکرده کلاه بردار باشید حداقل این عزیزان با استعداد که از دوستان هم هستند وقت خودشونو واسه این پروژه های افسانه ای ....نابود نکنند

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام دوست عزیز راست میگه تا حدودی شما من که مشکلی ندارم اما
شما با یک User تازه وارد اومدی خوب ادم شک میکنه دیگه
مثلا اگر شخصی مثل Bubo3D اومده میگه درخواست همکاری همه یا شایدم ... اصلا خود من به شخصه قبول میکنم:wink:
چون هم متخصصه !!!:cool:
هم افراد فعال سایت و اینکه هم میدونم علمشو کاملا داره
شما نمونه کار دارب بذاری تا بفهمیم با چه کسی داریم معامله میکنیم ؟؟

در هر صورت برات آرزوی موفقیت میکنم واست چون افرادی مثل تو خیلی بفکر انیمیشن این مملکتن موفق باشی واسه خودت و گروهت ارزوی پیشرفت بینهایت دارم:rose:

ssdsajad

Active Member
کل کل نیست که شما هی شماره بدی .. من خودمم ایرانسل دارم . منظور این نیست که .. خودتونم میدونید منظورم دقیقا چیه..
بیخیال .. منم آرزوی موفقیت دارم برای شما .
راستی دوستمون ریاضیش ضعیف نیست . اگه بحث ندیدن باشه باید اینجور تیکه انداخت
(( شما چشماتون ضعیفه دوست من ))
خواهشا تیکه نندازنید

اصلا از اولشم منظور ما شما نبودی اون پست اولی که جدیدا عضو شده !!!!
شما هم گلی و عزیز
که باید حق بدی کسی اعتماد نکنه .. چون راه همکار یابیت غلطه چون این روشو مدت هاست خز کردن !!! ببخشید اینقدر خودمونی گفتم اینم یه جور از گفتن بود تا یکی از مفهموم های جملاتمو بگیرید و درک کنید

سلام
بنده تخصصم دینامیک و رندر هست. هر دو تو مایا!
موتورهایی که کار میکنم vray, arnold و mentalray
البته خب هر کسی باید مدل سازی و تکسچر رو قبل از هر چیز یاد بگیره. بنده تو این موضوع متاسفانه دستم کنده
از realFlow هم به میزان مکفی سر در میارم!
نرم افزارهای دیگه هم afterEffects، photoshop
البته از zBrush و mudbox هم غافل نبودم.
اگه مایل بودین برام پیغام بذارین تا ای-میلم رو بدم خدمتتون. راستی بنده فقط تو تهران میتونم در خدمتتون باشم

آخرین ویرایش:

davoodice

Well-Known Member
صحبت من با شما نبود .. من منظورم افرادی که جو گیر میشوند و پیگیر !!! خب من یه پیشبینی کردم . و شما با بی احترامی جواب دادید ... من آخرش هم گفتم : ببخشید اگه واقعا اینجور که میگم نباشید درضمن من خودم دنبال اینجور چیزا نیستم نگران نباش ( احساس از دست دادن فرصت طلایی بهم دست نداد !!) من واسه کسی تصمیم نمیگیم ..نوع بیان شما هم نشون دهنده ی غیر رسمی بودنتونه من تجربیات خودمو گفتم تا هنرمند های با استعداد و کم سن و سال که زیاد هستند فریب این روش های ایده دزدی و نخورند فکر کنید من یه بچه 16 یا 17 ساله ام و دلم میخواد با یه گروه همکاری کنم کدوم روش تبلیغ باید اعتماد کنم؟؟ تبلیغ رسمی در مجید آنلاین؟؟ یا ایجاد تاپیک و یه شماره ایرانسل؟ میخواید منم یه تاپیک بزنم شماره ایرانسل بزنم؟؟ کاره شما احتمال 70 درصد کلاه برداری نخواهد بود ... من نگفتم کلاه برداریه منظور من اینه که در آخر چیزی به هنرمند های این سایت اضافه نمیکنه یعنی ارزش نداره (البته میتونه هم داشته باشه) مگه یه شرکت بزرگی دعوت به همکاری ارسال کرده؟ خیلی ها هم هستند .. تو خونشون کارتون تام و جری تماشا میکنند و میگن وای خدا منم دلم میخواد بسازم و میان یه تاپیک میزنن و دعوت به همکاری صد تا دعوت به همکاری هست تو همین تاپیک ها ... فقط شما نیستید میگم حالا که واقعی جدی هستید ! لطفا جدی رفتار کنید. و خدای نکرده کلاه بردار باشید حداقل این عزیزان با استعداد که از دوستان هم هستند وقت خودشونو واسه این پروژه های افسانه ای ....نابود نکنند

ازین دعوت به همکاری ها زیاد میاد و میره زیاد خودتو ناراحت نکن

j_saviz

New Member
متاسفانه ما ایرانی ها نه بلدیم کارگروهی کنیم، و نه جنبه آنرا داریم.
که البته به شرایط کشورر هم مربوط میشه،
کلا تو ایران کسی نمی تونه درازمدت فکر کنه!!!

بخاطرمسائل و مشکلات و دغدغه های مالی، همه اولین فکری که دارن مسائل مالی و بحث های کلاه برداری و اینطور مسائله.
کسانیکه کار بلد نیستند و فقط با یسری ابزار و نرم افزار فقط کار کردن، می خوان یه شبه به قله برسند..
و سر پروژه فقط نگاه می کنند چقد براشون پول داره ، نگاه میکنند به بقیه و با خودشون میگن فلانی اینقدر تومن گرفته، پس چرا من نگیرم؟؟؟
نمیگن فلانی چقدر شب تا صبح کار کرده، چقدر انرژی گذاشته تا به اینجا رسیده...

خلاصه در بحث های گروهی ما مشکل ریشه ای داریم، نوع نگاهمون به مسائل باید عوض بشه

ببینید بچه های اونور آب دارن چه میکنند...
آدم دهنش واز می مونه از این همکاری...

جدیدترین ارسال ها

بالا