دعوت به همکاری برای ساخت دایرکتوری شرکتها - اعلام قیمت

hesamhakimjavad

New Member
سلام خدمت دوستان و اعضا انجمن
من احتیاج به یک برنامه webbase برای پروژه جدیدمون دارم – لطفا قیمت انجام کار ، زمان مورد نیاز و نحوه همکاری رو اعلام بفرمایید .
اول یک توضیح کلی بدم : من در شرکتي کار ميکنم که کارشون جمع آوري و انتشار اطلاعات شرکتهاست
براي پروژه جديدمون احتياج به برنامه اي داريم ، این کا رو از طریق وب انجام بدیم

این برنامه از 3 بخش کلی تشکیل میشود :
الف : فرمهای ورود اطلاعات (ورود اطلاعات به دوشکل انجام میشود : 1- مستقیما از طریق شرکتها 2- از طریق مدیر سایت به وسیله import دیتا در دیتا بیس)
ب : موتور جستجو
ج : دایرکتوریها
(کلیه بخش ها باید در دونسخه فارسی و انگلیسی طراحی شود)

توضیحات کلی :

- اطلاعات شرکتها برای ما ارسال میشود ، این اطلاعات شامل فیلدهای بسیار متنوع و بعضا همراه با یک سری داکیومنت میباشد- داکیومنت ها باید به پروفایل شرکتها Attache شود. اطلاعات عمدتا دو زبانه است
- اپراتور شرکت ، اطلاعات را از طریق فرمها وارد دیتابیس میکند و اطلاعات قابل جستجو میشود (هنگامیکه اطلاعات زیاد باشد ، برنامه باید قابلیت import یکباره اطلاعات از Exel را داشته باشد)
- از طریق دیگر خود شرکتها، با دریافت یک کد ، دارای کنترل پنل با سطوح دسترسی و امکانات مختلف میشوند که میتوانند بدون واسطه تعداد فیلدهای مشخصی از اطلاعات خود را پر کرده و به بانک اطلاعاتی بفرستند. این اطلاعات پس از تایید مدیر سایت قابل انتشار میشود
اطلاعات وارد شده در دیتا بیس دو چیز برای ما ایجاد میکند: الف:موتور جستجو ب :دایرکتوریها

موتور جستجو باید دارای مشخصات زیر باشد :
-بر اساس تمام فیلدها بانک اطلاعات ، قابل جستجو باشد
-جستجوی پیشرفته و جستجوی ترکیبی ممکن باشد
-نتایج جستجو بر اساس پارامترهای مشخصی همچون شهرستان ، نوع فعالیت و ... قابل فیلتر باشد
-پروفایل شرکتها هنگام نمایش نتایج جستجو دارای امکاناتی نظیر فرم های تماس با شرکت باشد
-تعداد دفعات بازدید از هر پروفایل در قسمت نتایج جستجو ، نمایش داده شود

ب : دایرکتوریها
- بر اساس دسته بندی های مختلف دایرکتوریهای مختلف ایجاد شود . به عنوان مثال:
دایرکتوری شرکتها بر اساس شهرستان محل فعالیت
دایرکتوری شرکتها بر اساس نوع فعالیت
دایرکتوری شرکتها بر اساس عضویت در انجمنهای مختلف

- بعضی از دایرکتوریها چند لایه خواهد بود ، مثل دایرکتوری تقسیم بندی شرکتها بر اساس نوع فعالیت

درآمد شرکت از طریق آگهیهاییست که در کنار این اطلاعات نمایش میدهد . نمایش آگهیهای تصویری و متنی باید دارای این مشخصات باشد :
آگهیهای مرتبط با هربخش دایرکتوری نوع فعالیت ها در همان بخش نمایش داده شود
لطفا نظر خود تون رو در باره این کار به من اطلاع بدید

با تشکر
حکیم جوادی

PHP_Empire

Member
کار رو آماده با برنامه نویسی از صفر و طراحی سایت (قالب و ..) انجام می دیم واست.
سره قیمت به توافق می رسیم یه تماسی بگیر باهم تو امضام مشخصاته کاملم هست.:)

siavashmusic

Active Member
سلام

اين كار رو من انجام ميدم
1- بطور متوسط 150 تا 170 ساعت زمان نيازه يه چيزي مابين 25 تا 30 روز(بيشتر نميشه ولي كمتر احتمالش هست)
2- 3ماه پشتيباني رايگان 1 سال هم در صورت نياز آپگريد ميكنم(اينترفيس و كدنويسي منظورم هست البته در صورت تمايل شما و نياز)
3-متوسط 1500000 تا 1700000 (يك ميليون پانصد هزار تا يك ميليون و هفتصد هزار تومان
5- 2/3 هزينه رو پيش دريافت ميكنم همراه با قرارداد رسمي(فكس ميشه براتون) امضا ميكنيم(در صورت نياز حضوري)
6- پيشنماي سيستم +هسته و متعلقات رو بصورت فايل PDF براتون ارسال ميكنيم تا برداشت خودمون رو از پرو‍ه شما اعلام كنيم تا در صورت بروز هر گونه خطا در درك سفارش از اولين قدم پرو‍‍ژه خطا رو به صفر نزديك كنيم(برآورد تصورات شما با احتمال 99.99 %)

اگه تمايل داريد از طريق پيام خصوصي اعلام كنيد تا شماره تماس بدم براي بستن قرارداد و باقي مباحث

جدیدترین ارسال ها

بالا