دعوت به همكاري از طراحان وب سايت و وبلاگ

kinghost

New Member
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

ما يه فروشگاه اينترنتي قصد داريم بزنيم كه قالب وب سايت و وبلاگ بفروشيم
اين كار ما كه شايد يكم عجيب بود به اين خاطر بود كه شنيده بودم از يه بنده خدايي 650 هزارتومن گرفته بودن اونم با جوملا
خب عزيزاني كه دوست دارن با ما تو اين كار تقريبا خير شركت كنند ميتونن آيدي بنده رو ادد كنند از نظر مالي به توافق برسيم شما يه عكس كوچيك از قالبتون كه زحمت كشيديد طراحي كرديد رو ميديد و با اسم خودتون سعي به فروشش ميشه زماني كه درخواستي براي خريد داشت اصلشو از شما ميگيريم

YaHoo ID: kinghost_ir

تو همين تاپيك هم ميتونن اعلام كنن
با تشكر ممنون

Graphessional

Active Member
بعنوان اولین همکار، من یکی از قالبهامو که هنوز نفروختم بهتون معرفی میکنم.
قیمتش 30 دلاره و کاملا هم سی اس اس هستش.

اینجا می تونید ایمیجشو ببینید:
http://www.yutab.net/index.php/photoshop-samples-some-of-our-projects/web-templates

اگه خواستید دانلود کنید و برای فروش بذارید.
برای فروشگاهتون آرزوی رونق و شهرت می کنم.

coder1980

New Member
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

ما يه فروشگاه اينترنتي قصد داريم بزنيم كه قالب وب سايت و وبلاگ بفروشيم
اين كار ما كه شايد يكم عجيب بود به اين خاطر بود كه شنيده بودم از يه بنده خدايي 650 هزارتومن گرفته بودن اونم با جوملا
خب عزيزاني كه دوست دارن با ما تو اين كار تقريبا خير شركت كنند ميتونن آيدي بنده رو ادد كنند از نظر مالي به توافق برسيم شما يه عكس كوچيك از قالبتون كه زحمت كشيديد طراحي كرديد رو ميديد و با اسم خودتون سعي به فروشش ميشه زماني كه درخواستي براي خريد داشت اصلشو از شما ميگيريم

YaHoo ID: kinghost_ir

تو همين تاپيك هم ميتونن اعلام كنن
با تشكر ممنون

من می خواستم همین کار رو بکنم. یه سایت راه انداختم به آدرس http://www.payaservice.com که نتونستم تبلیغات خوبی بکنم و استقبال خوبی ازش نشد. اگه قابل بدونین در خدمت هستیم. در مورد راه اندازی سایت با جوملا هم متأسفانه ما تو شرکت یکی از دوستام که کار می کردیم دیدیم قیمتای 10 - 12 میلیونی از بعضی آدمای بی اطلاع بیچاره گرفتن با سی ام اس (مخصوصاً جوملا) واسشون سایت راه اندازی کردن!!! فقط لینکاشو برداشتن به جای لوگوی جوملا هم لوگوی خودشونو گذاشتن (متأسفانه تو این مملکت همه جور کار خلافی انجام می گیره). موفق باشی.

دوست عزیز سلام
من می تونم باهات همکاری کنم
اگر خواستی به این ایمیل پیام بزن
مطمین باش پشیمان نمی شی؟؟؟؟!!!!!
[email protected]
باتشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا