دعوت برای شرکت در رای گیری مسابقه evermotion

وضعیت
موضوع بسته شده است.

unknown63

Active Member
از همه ی دوستان ممنونم

واقعا بزای من از هر چیزی مهم تر حمایت هموطنامه
واقعا مایه ی دلگرمی منه (کمتر پیش میاد که من از ایرانی بودم خودم لذت ببرم و این از همون مواقع نادری هست که من بسیار لذت بردم که در یک همچین مملکتی به دنیا اومدم و زندگی می کنم )
سلام
اول تبریک و بعد دوست عزیز اصلا از این جملتون خوشم نیومد
(کمتر پیش میاد که من از ایرانی بودم خودم لذت ببرم و این از همون مواقع نادری هست که من بسیار لذت بردم که در یک همچین مملکتی به دنیا اومدم و زندگی می کنم )
نمیدونم پس چی باعث شد یه اثر از ایران واسه کارت انتخاب کنی شاید جزء قوانین مسابقه بوده
خوب چون ابن دفعه ایرانی بودنتون به نفع شما شد لذت بردید از این که ایرانی هستید کاشکی تو شرایط سخت هم از ایرانی بودنمون لذت ببریم
من رای دادم درست به خاطر ایرانی بودنتون و اینکه رو یه اثر از ایران کار کردید
این حرفت پشیمونم کرد از اینکه به شما رای دادم
به هر حال من بر عکس شما همیشه از ایرانی بودنم لذت بردمو هیچ چیز رو با این موضوع عوض نمی کنم
تبریک و موفق باشی

آخرین ویرایش:

30min

Banned
خیلی خوب منم تبریک میگم به فرخ عزیز .
حالا یک سئوال دارم .
به نظر شما انتخاب شما به عنوان نفر چهارم عادلانه بود یا نه ؟!
منظورم اینه که آیا به نظرتون طرح شما از طرح هایی که پایین تر قرار گرفتن بهتر بود یا نه ؟!
سئوال دوستانه هست ها دوستان رو جو نگیره :wink: .
متشکرم .

Ultra3D

Well-Known Member
کار فرخ در ظاهر کم حجم بود و خیلی آبجکت و شلوغ نبود ولی توش از تکنیک های زیادی استفاده شده بخصوص برای تکسچرینگ و صدالبته برای
مدلینگ در و ستون ها!!
ولی کارای پایینی از لحاظ هنری شاید خوشکل باشن ولی همون تکنیک های لوسی هست که اکثر مکی کار های دنیا به خوبی بهشون تسلط دارن و فقط فقط و حوصله می خواد که رو یک کار بزرگ پیاده شن
در کل هم مال اون ها معماری مدرن بود که همه می دونن فقط ایدش سخته ولی کارکردنش راحته
کار فرخ کار سنتیی بود که طرحش می شه پیدا کرد ولی کار کردنش مصیبت هست
فکر کنم فرخ هم چند تا آدم می زاشت که تو مسجد نماز و قرآن می خوندند کارش اول تا سوم می شد چون ظاهرا ً این داور های Evermotion زیاد به real بودن کار اهمیت می دن
البته آدم هایی که گذاشتن به نظر من مال فوتوشاب هست و می شه تشخیص داد
مثلا ً تو کار اول زاویه تابش نور به شخص با زاویه تابش نور به محیط فرق داره و سایه واقعی نسبت به زتویه تابش نور تولید نشده و فقط یکمی سایه زیر شخص هست که اون هم تابلو هست که با فوتوشاب ماست مالی کردن
و این خودش به نظر من یک امتیاز منفی هست ( ناسلامتی مسابقه طراحی داخلی تو نرم افزار سه بعدی هست)

Farrokh

Active Member
خوب
همون طور که قول داده بودم
تاپیک رندر نهایی مسجد نصیر الملک:

http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=960333#post960333

ضمنا به پست هاتون هم جواب خواهم داد
ظاهرا سو تفاهمی شده که ناشی از نوشتار بد بنده هست . به همین دلیل از دوستان عزر خواهی می کنم و در اسرع وقت توضیح خواهم داد ، ولی اینو بدونید که من هم مثل شما عاشق مملکتم هستم و به ایرانی بودنم افتخار می کنم و اگه باعث شدم شما فکری غیر از این بکنید باید منو ببخشید

موفق باشید

aliReza

Well-Known Member
فرخ جان خیلی خوش حال شدم، از اینکه کارت مقام چهارم رو به دست آورد
من کارها رو دیده بودم.

علاوه بر جنبه ایرانی بودن و این حرفا، به نظرم کار فرخ لایق مقام چهارم بود، چون واقعا کار قشنگی بود!

بازم تبریک میگم بهش، به امید موفق های روز افزون!!!

علیرضا :rose:

Farrokh

Active Member
سلام
اول تبریک و بعد دوست عزیز اصلا از این جملتون خوشم نیومد
(کمتر پیش میاد که من از ایرانی بودم خودم لذت ببرم و این از همون مواقع نادری هست که من بسیار لذت بردم که در یک همچین مملکتی به دنیا اومدم و زندگی می کنم )
نمیدونم پس چی باعث شد یه اثر از ایران واسه کارت انتخاب کنی شاید جزء قوانین مسابقه بوده
خوب چون ابن دفعه ایرانی بودنتون به نفع شما شد لذت بردید از این که ایرانی هستید کاشکی تو شرایط سخت هم از ایرانی بودنمون لذت ببریم
من رای دادم درست به خاطر ایرانی بودنتون و اینکه رو یه اثر از ایران کار کردید
این حرفت پشیمونم کرد از اینکه به شما رای دادم
به هر حال من بر عکس شما همیشه از ایرانی بودنم لذت بردمو هیچ چیز رو با این موضوع عوض نمی کنم
تبریک و موفق باشی

خوب فکر کنم الان جواب پست شما رو بدم بهتر باشه

ببینید
قبل از هر چیزی بگم من عاشق وطنم هستم
به ایرانی بودنم افتخار می کنم
تاریخ و فرهنگ این سرزمین برام واقعا جذابه (و قوانین مسابقه انتخاب طرح رو کاملا آزاد گذاشته بود و من به دلیل علاقم به این مسجد و کلا معماری ایرانی اون رو انتخاب کردم )

ولی همون طور که تاریخ ایران نقاط تیره و روشن زیادی داره ایرانی بودن هم تیرگی و روشنی زیادی داره

وقتی شما می بینی که اعتبارت به عنوان یک ایرانی در کشور های متمدن دنیا بسیار پایینه این باعث می شه از ایرانی بودنت لذت نبری
وقتی یک سفر به کشوری مثل امارات می کنی و اونجا بهت می گن ما هر زنی رو که ببینیم لباس بسیار باز با هفتصد قلم آرایش داره می گیم این ایرانیه ، مسلما از ایرانی بودنت لذت نمی بری

وقتی می بینی تعصبات غلط مذهبی و فرهنگی نسل گذشته نمیگذاره هم سن و سالات از بهترین سالهای عمرشون استفاده کنند و در چهار چوب اخلاقیات با هم رابطه های دوستانه داشته باشند ، از ایرانی بودنت لذت نمی بری
وقتی دوستت که توی کانادا به دنیا اومده رو از فرود گاه به هتل می بری و می گه تو ایران همه اینقدر بد رانندگی می کنند ؟ اون موقع اصلا از ایرانی بودنت لذت نمی بری

اما وقتی می بینی 1038 نفر ایرانی مثل تو هستند و فرهنگ و تاریخشون براشون خیلی مهمه و هر جور که بتونند ازش حمایت می کنند ، این باعث می شه از ایرانی بودنت لذت ببری

وقتی روی اینترنت اسمتو سرچ می کنی و میبینی چندین وبلاگ ، سایت و . . . دارن کار تو رو حمایت می کنند (بدون اینکه تو حتی بشناسیشون و ازشون خواسته باشی )
این باعث می شه که از ایرانی بودنت لذت ببری
نه به خاطر اینکه حمایتشون به نفع توئه
به دلیل اینکه

اتحاد هموطن هاتو برای حمایت از هویتشون می بینی
برای اینکه این همه آدم با هم همصدا شدند
و هزاران دلیل دیگه

اون موقع هست که دیگه منافع شخصیت برات بی ارزش می شن و واقعا از ایرانی بودنت لذت می بری

دیدگاه های هر کدام از ما با هم متفاوته
من قبل از این واقعه بیشتر نکات منفی ایرانی بودن رو می دیدم
ولی این مساله باعث شد من بتونم نکات مثبت ایرانی بودن رو از نزدیک درک کنم و بتونم به نیمه ی پر لیوان نگاه کنم

بهر حال امیدوارم که هرگز از هیچ رای دادنی پشیمون نشید :wink:
چون هممون می دونیم که این واقعا حس بدیه :rose:

Farrokh

Active Member
خیلی خوب منم تبریک میگم به فرخ عزیز .
حالا یک سئوال دارم .
به نظر شما انتخاب شما به عنوان نفر چهارم عادلانه بود یا نه ؟!
منظورم اینه که آیا به نظرتون طرح شما از طرح هایی که پایین تر قرار گرفتن بهتر بود یا نه ؟!
سئوال دوستانه هست ها دوستان رو جو نگیره :wink: .
متشکرم .

ببینید
قضاوت در مورد کار های این مسابقه واقعا مشکله
کار هایی بودند که به حدی حرفه ای بودند که من انگشت به دهان می موندم
ولی اون کار ها نه مقام آوردند نه رای

وای اینکه آیا این کار شایسته ی مقام آوردن بود یا نه سوالی هست که هر کسی می تونه بهش جواب بده به جز منی که خالق اثر هستم

فکر کنم منظورمو متوجه شده باشید :rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا