دسمتزد

سلام
تعرفه میکس و مونتاژ فیلم عروسی برای اتلیه ها بر چه اساسی محاسبه میشه منظورم کار پروژه ای هست

دقیقه ای - پروژه ای- ثانیه ای - روزی-0 بر اساس اندازه مهارت مثلا یکی ادیوس فقط بلده - یکی علاوه بر ادیوس مسلط به تمام نرم افزار ها هست - ویکی هم علاوه بر مسلط بودن به تمام نرم افزار ها اصول تدوین هم بلده
مثلا اگه تو کارمون از چیزای آماده استفاده کنیم چطور مثلا بک گراند آماده اگه ااده استفاده نکنیم چطور یا بهتر بگم یک کار مونتاژ عروسی را دستی بزنیم یعنی از اول تا اخر رو خودمون و مونتاژ کنیم چطور یا اگه از پرژه آماده استفاده کنیم چطور این سوالات من رو به هم ریخته و نمیدونم چطوری قیمت بدم مثلا اونجایی که گفتم اماده استفاده کنیم یا نه برای مشتری فرقی نمی کنه اون کار خوب میخاد ولی یه کار آماده خوب 1 ساعته اماده بشه
با یه کار که 5 روز وقت ببره ولی باز دهی کار آماده رو داشته باشه برای رضایت مشتری جفتش یکیه از لحلظ رضایت مشتری ولی زمان ساخت فرق میکنه ایا قیمیش یه جوز محاسبه میشه
سر در گمم

استخدام بخان چقدر باید باهاشون حرف زد

من خودم تمام نرم افزار های گرافیکی از فتوشاپ تا تی ری دی مکس رو بلدم - فیلم سازی هم رو گذروندم

ولی جالب این که بیکار م زور زدم یه چند تا کار پروژه ای تو یه اتلیه گرفتم

نمی دونم چه طوری کار بگیرم چه تو لصفهان چه تو شهرای دیگه نمونه کار هم دارم
در مورد ای هم من رو راهنمائی کنید
راستی در مورد تعرفه اول اصفهان رو بگید به بقیه استان ها

من خودم شخصا اگه پروژه ای باشه براساس انتظاراتی که دارن محاسبه میکنم
مثلا یک میکس و مونتاز عروسی که دو روز طول بکشه 50000هزار تومان و یکی هم که یه هفته دویست هزار تومان نمی دونم شاید اشتباه باشه ونم میشم از راهنمائیتون

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا