دستگاه چاپ بنر " کمک فوری"

majidheidrai

New Member
با سلام و درود خدمت اساتید عزیز

دوستان دیگه تصمیم مو گرفتم میخوام دستگاه چاپ بنر بخرم ، فقط اگه لطف کنین کمکم کنید که چه مدلی بخرم ، آیا میشه با دستگاه های دست دوم اعتماد کرد ... چگونه سالم بودنشو بشناسم ...
ضمنا من دفتر یا شرکتی تا حالا نداشتم ، ولی دو سه ساله که کار طراحی انجام میدم ، با اینکه دفتر ندارم ، ولی کارام به نسبت زیاده ، برش زیادی هم تو ادارات دارم ، میتونم حداقل 5 تا اداره رو مشتری خودم کنم ... من تو یه شهرستانی با 25 هزار جمعیت زندگی میکنم که هیچ دستگاه چاپ بنری وجود نداره ....
لطفا کمک کنید

ضمنا سودش چطوره مثلا متری چقدر واسه من میمونه و ....... :rose:

samadkhodaei

New Member
چاپ بنر

با سلام و درود خدمت اساتید عزیز

دوستان دیگه تصمیم مو گرفتم میخوام دستگاه چاپ بنر بخرم ، فقط اگه لطف کنین کمکم کنید که چه مدلی بخرم ، آیا میشه با دستگاه های دست دوم اعتماد کرد ... چگونه سالم بودنشو بشناسم ...
ضمنا من دفتر یا شرکتی تا حالا نداشتم ، ولی دو سه ساله که کار طراحی انجام میدم ، با اینکه دفتر ندارم ، ولی کارام به نسبت زیاده ، برش زیادی هم تو ادارات دارم ، میتونم حداقل 5 تا اداره رو مشتری خودم کنم ... من تو یه شهرستانی با 25 هزار جمعیت زندگی میکنم که هیچ دستگاه چاپ بنری وجود نداره ....
لطفا کمک کنید

ضمنا سودش چطوره مثلا متری چقدر واسه من میمونه و ....... :rose:

دوست عزیز اولا سقف بودجه ی شما چقدره ؟و چه دستگاهی مد نظرتان هست ؟
برای خرید یک دستگاه باید موارد زیر را در نظر داشته باشی
1 کیفیت ساخت دستگاه
2 هد دستگاه
3 کارایی دستگاه
4 چاپ و اپراتوری دستگاه
5 خدمات پشتیبانی
در صورتی که حاضرید +50 برای دستگاه هزینه کنید شماره خودتان را پ خ کنین
چون شما تو شهرستان هستین می تونین سود خوبی داشته داشته باشین عموما در تهران 50% سود داره یک متر بنری که 5000 تومان میفروشن
به دستگاه دست دوم نمیشه اعتماد کرد مگر اینکه شما تجربه ی کاری داشته باشید
چون شما توی شهرستان هستین باید دستگاهی رو خریداری کنین که پرفکت باشه چون در غیر اینصورت هزینه ی سرویس سرسام آور میشه براتون
و شما عجولانه تصمیم به خرید ننمایید و چون سر رشته ندارید باید به دستگاه خوب هزینه کنید تا بهره برداری خوب بکنین

صمد خدایی
مشاور چاپ دیجیتال

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا