دستگاه اسپری پرکن گاز فندک

activeuser79688

New Member

خرید دستگاه پرکن گاز فندک​

vl8hqvjbv6ph.jpg

پر کردن گاز فندک کار آسانی نمی باشد و نیاز به دستگاه پرکن دارد. این دستگاه با توجه به میزان کارکرد کارخانه، مدل های مختلفی دارد برای مثال کارخانه هایی که در زمینه ی فروش گاز فندک، صنعت گسترده ای دارند از دستگاه پرکن گاز فندک اتوماتیک استفاده می کنند. اگر برای کارخانه خود، جهت پیشرفت بیشتر و بالا بردن آمار تولید نیاز به خرید دستگاه پر کن کپسول گاز فندک دارید با ما همراه باشید.

دستگاه اسپری پرکن گاز فندک​

دستگاه اسپری پر کن که یکی از پر کاربرد ترین مدل های پرکن در کارخانه های صنعتی می باشد برای پر کردن انواع اسپری رنگ مختلف، اسپری های حشره کش، سیلیکون، براق کننده ی ماشین، خوشبو کننده ی بدن، برف شادی، لاک پاک کن، گاز فندک و... کاربرد دارد. این دستگاه می تواند تا ۸۷ درصد، در سرعت بیشتر خط تولید تاثیرگذار باشد.

قیمت دستگاه پرکن گاز فندک​

یکی از پیشرفت های ما در صنعت، تولید دستگاه اسپری پرکن می باشد که در مدل های مختلف بسته به نوع درخواست متقاضی، طراحی شده اند. قیمت دستگاه پرکن گاز فندک به عوامل متعددی اعم از مدل دستگاه، نوع عملکرد، ظرفیت، تولید کننده و غیره بستگی دارد.
جهت خرید دستگاه پر کن گاز فندک با ما تماس بگیرید.

خط تولید اسپری گاز فندک چگونه است؟​

در کارخانه صنعتی به کمک دستگاه اسپری پر کن می شود هر نوع از مدل های اسپری را پر کرد اما آنچه که مهم است بدانید، انواع دستگاه اسپری پرکن است که به شرح زیر می باشد و نحوه ی عملکرد آن ها بدین گونه است که گاز مصرفی که با آن اسپری ها پر می شوند، گاز مایع LPG است که بی بو شده است. برای صنایع غذایی نمی توان از این اسپری پرکن استفاده کرد و دستگاه اسپری پرکن را میتوان جایگزین کرد.
دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات: این دستگاه قابلیت پر کردن ۴۰۰ تا ۷۰۰ قوطی در هر ساعت را دارد و سیستم عملکرد آن به صورت پنوماتیک است باید بدانید بدنه این دستگاه از جنس استیل و پایه های آن، آهنی می باشد. نحوه کارکرد دستگاه اسپری پرکن نیمه اتومات به این ترتیب است که با فشار دادن پدال، عمل پر کردن، پانچ کردن و گاز زدن صورت می گیرد.
دستگاه اسپری پرکن اتومات: این دستگاه به دو مدل دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک برقی و دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک بادی دسته بندی می شوند.
دستگاه اسپری پرکن دستی: این دستگاه به علت کارکرد آسان و قیمت مناسبی که دارد بسیار پرفروش و پرطرفدار است. دستگاه پرکن دستی با وجود ساده بودن، امکانات قابل قبولی دارد که از این دستگاه برای کارگاه ها و شرکت های کوچک استفاده میشود.

ویژگی دستگاه پرکن گاز فندک چیست؟​

  1. مناسب برای انواع اسپری در سایز های 50 تا 500 میلی متر
  2. جنس بدنه از استیل مرغوب و پایه ها از جنس آهن می باشند.
  3. عملکرد دستگاه بسیار ساده و آسان می باشد.
  4. ظرفیت پر کردن دستگاه در هر ساعت 1250 اسپری می باشد.
  5. قابلیت تنظیم ارتفاع هر سه نازل بر اساس نیاز کار.
  6. تمامی شیلنگ های استفاده شده در دستگاه از جنس پی وی سی می باشد.

نحوه پر کردن گاز فندک​

در مرحله ی اول با فشردن پدال دستگاه، عمل پر کردن، پانچ کردن و گاز زدن را انجام میدهد. ابتدا قوطی ها زیر نازل پرکن قرار می گیرند. سپس با فشار دادن پدال، موادی که درون مخزن هستند وارد قوطی می شوند سپس قوطی به زیر نازل تابه هدایت می شود، پس از پمپاژ شیر، نازل گاز زن پایین آمده و مقدار گاز مورد نیاز (بسته به قوطی و حجم مورد نظر) وارد قوطی می شود.
منبع : پر کن گاز فندک ماشین سازی خدری
 

جدیدترین ارسال ها

بالا