دستور به فلش

ta_bahamin

New Member
سلام به همه

يه صفحه فلش درست كردم با 5 دكمه ميخام توي mmb واردش كنم جوري كه با كليك روي دكمه ها بره به صفحه مورد نظرم .راستي با فلش mx كار كردم . توي انجمن گشتم يه دوستي گفته بود اين كدهارو تو فلش وارد كن اون كارو كردم ولي نشد
نميدونم چرا نميتونم از شيء اسكريپت استفاده كنم قلقشو نميدونم چيه اگه لطف كنيد با يه مثال راحت بهم بگيد خيلي ممنون ميشم

راستش كاره شما خيلي زيباست كه گره از كاره اونايي كه مشكل دارن باز ميكنيد بازم ممنونم

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
اين مثال رو ببينيد

من تو فايل فلش براي دكمه خودم از دستور fscommand استفاده كردم همراه با پارامترهاي RunScript,mmb و نام اسكريپتم.

کد:
on (release) {
    fscommand("mmb","RunScript(\"s\")");
}

البته سورس فايل فلش fla نيست چون با سويش درست كردم فرمتش swi

پیوست ها

• Media1.zip
    2.3 کیلوبایت · بازدیدها: 36
آخرین ویرایش:

ta_bahamin

New Member
دوست عزيز واقعا ازت ممنونم بابت 3 تا سوال قبليم كه بعد از 5 دقيقه جوابشو دادي.
يه سوال؟ اين اسكريپتارو به كدوم قسمت دكمه خودم بدم؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
لطفا بفرماييد با چه نرم افزاري فايل فلشتون رو توليد ميكنيد؟

اگه از Adobe Flash استفاده ميكنيد. بعد از اينكه يك Symbol از نوع Button ايجاد كرديد به قسمت كدنويسي بريد. (منوي Window گزينه Action يا كليد F9) و دستورات مورد نظر رو اونجا بنويسيد.

بعد از برنامه خروجي swf بگيريد و فايل نهايي رو تو mmb وارد كنيد.

تو mmb يك اسكريپت با همون نامي كه تو كدهاتون تو فلش استفاده كرده بوديد (بعنوان مثال من اينجا از s براي نام اسكريپت استفاده كردم) ايجاد كنيد و دستوراتي كه مايليد تو mmb اجرا بشن رو تو اون اسكريپت بنويسيد.

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

BEHESHT

Well-Known Member
برای درک بهتر از فرمان و کد نویسی آسان تر ویزارد فلش رو فعال کنید هنگام کد نویسی تا احتمال خطا رو نیز کاهش بدید:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا