دسترسی به متغیر

F-Amator

Member
سلام ، من یه آهنگی رو به صورت اکسترنال و با استفاده از کد زیر فراخوانی میکنم

PHP Code:

var mySound:Sound = new Sound();var myChannel:SoundChannel = new SoundChannel();var myTransform:SoundTransform = new SoundTransform();var lastPosition:Number = 5;var isPlay:Boolean = true; mySound.load(new URLRequest("Data/Music/(1).mp3"));myChannel = mySound.play(5);myTransform.volume = 0.5;myChannel.soundTransform = myTransform;

و زمانی که بخوام به یکی از متغیرهای آن در روت اصلی دسترسی داشته باشم مشکلی ندارم ولی اگه بخوام از داخل یک مووی کلیپ نمیتونم به این متغیر دسترسی داشته باشم . حتی از کد زیر هم استفاده کرده ام ولی جواب نداد .

JavaScript Code:

MovieClip(parent).myChannel = mySound.play(lastPosition);    MovieClip(parent).myChannel.soundTransform = myTransform;    MovieClip(parent).isPlay = true;

حتی بجای parent از root هم استفاده کردم و جواب نداد . من الان باید چکار کنم ؟

آخرین ویرایش:

F-Amator

Member
دوستان من هر دو مورد این دستور رو امتحان کردم ، ولی نتیجه ای نمیگیرم .

PHP:
MovieClip(root). . .
PHP:
MovieClip(parent). . .

++Hadi++

Active Member
راه حل ساده اش دادن اون به یه property از نوع static تو یه کلاس هستش و اینکه از جای دیگه به اون دست پیدا کنید ...تو امضام آموزش متغیر های استاتیک هست...

F-Amator

Member
سلام آقا هادی ، خب نمیشه از داخل کارم به اونها دسترسی داشته باشم . در ضمن تو امضاتون هم اون آموزشی که گفتین نبود .

++Hadi++

Active Member
چرا ولی راه ساده اش اینه...
مديريت اشيا و دسترسي به آنها در فايلهاي swf مختلف
تو آموزش اکشن 3 از صفر فصل شی گرایی هم در مورد استاتیک صبحت کردم.
می شه کدتونو تو تگ php درست بزارید ببینیم چیه ؟
در ضمن از داخل مووی کلیپ دیگه ،باید به روت دست پیدا کنید و از اونجا هم به مووی کلیپ دوم.ولی با یه متغیر استاتیک می تونید مستقیما با چیزی شبیه به یه سرور برا یه سری کاربران مشترک ،دست پیدا کنید.

F-Amator

Member
[PHPS]var mySound:Sound = new Sound();
var myChannel:SoundChannel = new SoundChannel();
var myTransform:SoundTransform = new SoundTransform();
var lastPosition:Number = 5;
var isPlay:Boolean = true;

mySound.load(new URLRequest("Data/Music/(1).mp3"));
myChannel = mySound.play(5);
myTransform.volume = 0.5;
myChannel.soundTransform = myTransform;[/PHPS]

آخرین ویرایش:

F-Amator

Member
کد بالا ، کد اصلی من هستش ولی وقتی میخوام از درون یک مووی کلیپی به روت اصلی که این کد در اون قرار داره اشاره کنم ، به مشکل بر میخورم و کد اجار نمیشه و وقتی میخوام با استفاده از دستور زیر به روت اصلی دسترسی داشته باشم به مشکل بر میخورم .

PHP:
MovieClip(root).lastPosition = myChannel.position;	MovieClip(root).myChannel.stop();	MovieClip(root).isPlay = false;

جدیدترین ارسال ها

بالا