دزديدن فلش...

ARM

Member
:idea:
همگی سلام.

راستش سرقت کردن اصلا کار خوبی نیست. ولی بهتره از دید مثبت به قضیه نگاه کنید و اینطور فکر کنیم که کسی که اینها رو میخواد برای خودش برداره به این دلیل هست که با دیدن و مرور کردن دوباره اونها بیشتر چیز یاد بگیره و خلاقیتش رو در کارهای خودش به نمایش بزاره.

فکر کنم اینطوری فکر کردن باعث آرامش همه باشه.

راستی یه چیز جالب: تاپیک اینجا جلوگیری از سرقت بود که تبدیل شد به آموزش سرقت. (حالا باید گفت همینه که ایرانی ها یک راهی رو میرن جلو و سر از یه جا دیگه در میارن دیگه.) :D

خوس باشيد رفقا - تا بعد.......

iRWEBDES

Active Member
Peyman-Pop گفت:
مهرداد توهم چه کارهایی‌ یاد بچه مردم میدی ها (-;

به تو میگن رفیق ناباب .....
به من ناباب نميگن ميگن ناياب :lol: :lol:
ميخواستم دليل بيارم براي كارم نتونستم ديدم اين آقا ( ARM ) دمش گرم نجاتم داد :wink:

همگی سلام.

راستش سرقت کردن اصلا کار خوبی نیست. ولی بهتره از دید مثبت به قضیه نگاه کنید و اینطور فکر کنیم که کسی که اینها رو میخواد برای خودش برداره به این دلیل هست که با دیدن و مرور کردن دوباره اونها بیشتر چیز یاد بگیره و خلاقیتش رو در کارهای خودش به نمایش بزاره.

فکر کنم اینطوری فکر کردن باعث آرامش همه باشه.

راستی یه چیز جالب: تاپیک اینجا جلوگیری از سرقت بود که تبدیل شد به آموزش سرقت. (حالا باید گفت همینه که ایرانی ها یک راهی رو میرن جلو و سر از یه جا دیگه در میارن دیگه.)

خوس باشيد رفقا - تا بعد.......

مهرداد كوهي

بعد ميگن ايراني ها چرا انقدر پرواز مي كنن..... !!!
آقا من منظور خاصي از اون حرف نداشتم . من خودم از اون دسته آدمايي هستم كه در روز چند تا سايت و به طور مو شكافانه اي نگاه مي كنم تا ببينيم چي ميگن.. كه اين كار و حتي حرفه اي هاي فلش توصيه مي كنن كه بكنيد باسه پيشرفت ...
اين جاده دراز است و ما اول راه ...

Peyman-Pop

Active Member
جناب ARM خودتون میدونید که با این حرف ها داریم خودمون رو گول می‌زنیم .

خودتون رو جای اون فردی بذارید که چند روز صبح تا شب روی فلش خودش کار میکنه طرح هایی‌ رو طراحی‌ میکنه با برنامه های مختلف صدا هارو میکس میکنه در فلش کنار هم میچینه و ......

همه این کار هارو میکنه تا سایت خودش رو جذاب تر کنه ، بعد اگر ببینید این فایل رو در صفحه اول یک سایت دیگه گذاشتند و در پایین اون هم نوشتند طراحی‌ فلش شما به زیباترین شکل ممکن نمونه :

چه حالی‌ پیدا می‌کنید .

البته من اینهارو کلی‌ میگم و منظور اصلی‌ من هم کسانی‌ هستند که اینکاره هستند ، نه گنجشک با ادب خودمون .

در ضمن اینجور که من فهمیدم این ARM هم توی این سرقت های اخیر دست داشته و با مهرداد دستشون تو یک کاسست .

دقيقا و كاملا من با حاجاي peyman موافقم ....

باز مي گم اين جاده دراز است و ما اول راهيم هنوز ..

ARM

Member
:idea:
همگي سلام.

آقا ما گردنمون از مو هم نازك تره. اين رو اول كار گفتم كه اگه خدايي نكرده بحث بالا گرفت تكليف من يكي معلوم باشه. LOL

(توي پرانتز: چاكر داش مهرداد كوهي هم هستيم).

و اما پيمان جان من صحبتم اين بود كه خوبه اينها رو واسه خودمون داشته باشيم براي استفاده شخصي و در راس همه آموزش و يادگيري. اصلا حرفم اين نبود كه فايل يك بابايي رو بندازيم توي سايت خودمون و به اسم خودمون تمومش كنيم.

يه چيزه ديگه. آقا ما اهل كش رفتن و قاپيدن و اينجور چيزها شايد باشيم ولي با سرقت ميونه اي ندارم. LOL

راستي اين مهرداد اينقدر دستش بزرگه كه جا واسه دست من تو كاسه نيست! البته كاسه نون تيليت شده و آبگوشت و اينها رو ميگم ها. نشسته و دو لپي داره خودش ميخوره همش. LOL

من هم با مزه بودم. نه؟ (خودم گفتم كه شما ها نگين).

فداي همه شما بر و بچه هاي گل و با صفا. تا بعد.....

fooladi

Member
Flash Saving Plugin 1.1.1

Flash Saving Plugin 1.1.1
http://www.softpedia.com/public/cat/13/9/13-9-190.shtml
مجانيه
برنامه هاي خيلي زياد ديگه‌اي هم هستند كه همين كار رو به روشهاي مختلف انجام مي‌دن ولي خوب چون حوصله پيدا كردن كرك و سريال نداشتم گفتم فعلا با همين بسازين !!!
13-9-190_1.gif

13-9-190_2.gif

13-9-190_3.gif

fafa^mx

Member
شما بهترين كاري كه ميتوني بكني اينه كه از 2 تا LoadMovie() استفاده کنی!

iRWEBDES

Active Member
منم يه چيزايي نوشته بودم اما نيست
ولي آقا پيمان بهتر كه نيست ( شوخي )

مهرداد كوهي

Peyman-Pop

Active Member
در واقع من یک ارسال نداشتم ، اونشب چندین ارسال بلند داشتم که بیشترش هم شوخی‌ با مهرداد و یکی‌ دیگه از بچه ها بود ولی‌ چون مطلب جدی نبود اشکالی‌ نداره .

در مورد ارسال ها هم فکر کنم backup یک روز پیش روی سرور برگردونده شده .

آقا مهرداد حساب شما هم هنوز سرجاش باقیست ناراحت نباش .

جدیدترین ارسال ها

بالا