[phpNuke] در مورد نیوک یه مشکل کوچیگ پیدا کردم!!

ahmadfani

Active Member
راستی آموزش قسمت مدیریت نیوک رو هم میتونید برای لینک کنید؟ دستتون درد نکنه!!!

ahmadfani

Active Member
خوب اینی که شما نصب کردید اصلا مطمئنید فارسی هستش؟
شما یکی از این دو نیوک رو نصب کنید
nuke learn
www.nukelearn.com
و
mashhadteam
http://www.mashhadteam.com
موفق باشید

وحید جان نمیدونم ولی فکر نکنم. هرچی گشتم نیوک فارسی پیدا نکردم.
به نظرتون نباید بعد از نصب باید قالبشو تغییر بدم؟
:-?

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست عزیز اون دو تا سایتی که دادم خدمتتون نیوک فارسی هستن که دو تا گروه مختلف هستن اون دو تا رو امتحان و داونلود کنید.
موفق باشید

ahmadfani

Active Member
شرمنده اونروز یکم گیج شده بودم. دستتون درد نکنه پیداش کردم.
جالب اینه که حالا به یه مشکل بزرگ برخورد کردم
من نیوک رو نصب کردم ولی در آدرس زیر هرچقدر وارد ادمین میشم پیغام خطا میده نمیدونم اشکال از کجاست؟
www.ahmadfani.ir/admin:mad::mad::mad::mad::shock::shock::sad:
از config از htacces یا ... ولی نمیره که نمیره. . میتونید راهنمایی کنید چطور وارد بشم و یا لااقل تغییرش بدم؟

ahmadfani

Active Member
چه اروری می ده ؟
والا وقتي ميرم تو و آدرس
http://ahmadfani.ir/admin.php
ميزنم ازم بترتيب شماره مدیر / رمز عبور و كد امنيتي رو ميخواد كه من هرچي (ادمين؛يوزر هاست و نيوك و ديتابيسو) وارد ميكنم بازم همون صفحه بصورت رفرش تكرار ميشه و خطايي هم اصلا نميده منتها داخل كنترل پنلش هم نميره. يعني بايد يه يوزر جديد بسازم؟ ميشه اصلاحش كنم؟ و آيا راهي وجود داره كه از اين وضعيت خارج بشم؟
من آخه نميدونم چرا بايد وارد نشه ؟ اشكال كار من كجاست؟ لطف ميكنيد شرمنده:rose:

da77

New Member
سلام ممکنه شما رمزه مدیریتتونو دارید اشتباه میزندی این مراحلو طی کنید

بازيابي كلمه عبور مدير:

اگر گذرواژه (مدیر اصلی) را فراموش کرده اید و یا یک ویرایشی کردید که مدیریت رو از دست داده اید میبایستی از راه phpmyadmin اقدام نمائید.

1.
1.gif

2.
2.gif

3.
3.gif

4.
4.gif

5.
5.gif

نیوک گذرواژه ها رو به صورت رمز درمیاره (md5) و به همین دلیل شما اینجا گذر واژه رو با همون ساختار رمزی وارد کنید.
من یک رمز برای استفاده دارم.
انو اونجا وارد کنید بعد از بخش مدیریت گذرواژه رو عوض کنید.

كد:

1a1dc91c907325c69271ddf0c944bc72

این رمز واژه pass می باشد.

da77

New Member
امکان نداره شما شماره و پستونو درست وارد کنید اما وارد نشین :rose:

da77

New Member
قرار دادن آدرس ادمینه سایتتون یه ریسک امنیتی هست حتما بعد از برطرف شدن مشکلتون آدرستونو عوض کنید با عوض کردن نام فایل admin.php و تغییرات توی فایل کنفینگ که هر چی admin.php هستو کنید اون چیزه جدیدتون

ahmadfani

Active Member
قرار دادن آدرس ادمینه سایتتون یه ریسک امنیتی هست حتما بعد از برطرف شدن مشکلتون آدرستونو عوض کنید با عوض کردن نام فایل admin.php و تغییرات توی فایل کنفینگ که هر چی admin.php هستو کنید اون چیزه جدیدتون
مرسی ولی جواب نداد. نمیدونم اشکال کار از کجاست؟
راستش میخوام نیوک رو دوباره نصب کنم. مشکلی که نیست. منظورم اینه که delet کردن سریعترین کاره یا باید دیتا بیسهاشو هم پاک کنم؟. آخه میترسم تو نصب دوباره بازم در مورد رمزشون خطا بده؟:-?

da77

New Member
مرسی ولی جواب نداد. نمیدونم اشکال کار از کجاست؟
راستش میخوام نیوک رو دوباره نصب کنم. مشکلی که نیست. منظورم اینه که delet کردن سریعترین کاره یا باید دیتا بیسهاشو هم پاک کنم؟. آخه میترسم تو نصب دوباره بازم در مورد رمزشون خطا بده؟:-?

نیازی به پاک کردن نیوک نیست

متاسفانه اینجا ساتیه نیوک نیست که بگم پسوردتونو بدین مدیرا براتون تست کنن

ولی دیگه هر کاری میخواید بکنید من خودمم سایتم نیوکه که اصلا راضی نیستم :green:

da77

New Member
شما باید دیتا بیستونو پاک کندی یه بار دیگه دیتا بیس میسازید

VAHID216

مدیر بازنشسته
خوب شما از یه مرورگر دیگه استفاده کنید وببینید باز هم همین مشکل هست. اگر باز هم همین مشکل بود فایل های نیوک رو دوباره آپ کنید ( منظورم نصب دوباره سیستم نیست)
موفق باشید

da77

New Member
ولی بهتره نیوک رو نصب نکنی بابا اصلا زیره بار نمیرن تا بگیم هک شدیم سریع میگن سرورتون بدرد نمی خوره :green: حالا نمیگن ما مشکل داریم والا وردپرس اینقدر ادعا نداره که اینا دارن :)

VAHID216

مدیر بازنشسته
وردپرس ، جوملا ، دیتالایف برای شروع گزینه های خوبی هستند.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا