در مورد طراحی این سایت نظر بدهید

Webber

Well-Known Member
سلام
به نظرم سایت اول از لحاظ گرافیک ضعیفه فقط قسمت پایین صفحه خوب طراحی شده بود.رنگ ها هم زیاد خوب ترکیب نشده بود.
ولی مورد دوم کمی بهتر بود مخصوصا منو ها خوب کار می کرد بر خلاف اکثر سایت های فارسی و اگر از Tahoma استفاده می کردید بهتر هم می شد.ولی باز هم جای کار داره.
موفق باشید

افتزاح

اولا این چه کاریه که هزار تیکه عکس گذاشتی کنار هم ؟
دوما این چه استایلیه عزیزم . این استایل آماتورترینهایی هستش که دارن با فتو شاپ کار میکنن . اصلا استایل برجسته دیگه خیلی قدیمی شده .
سوما سایت دو حالت اساسی داره . یا بصورت تمام صفحه هست که معمولا فلش میسازن و یا وسط صفحه که با هر زبانی میشه تهیه کرد اما مهمش اینه که سایت بدون هدر مثل آدم بدون کله میمونه . درسته که هر سری یه سلیقه ایی داره اما بعضی چیزا استاندارد جهانی داره شما باید ببینی چه چیزی عرف هست و مثل بقیه کار کنی مگر اینکه دلت بخواد نظرت رو تحمیل کنی که بعید میدونم بشه این کارو کرد مگر اینکه فوق فوق حرفه ایی عمل کنی . در هر صورت برات آرزوی موفقیت میکنم که بتونی این کار رو بکنی . از بابت اینکه نظرم هم خیلی خشن بود ازت عذر میخوام :cool:

hellboy_369

Active Member
سلام آقا اولی که کلا بیخیال . همش عکسه واسه متن چرا از عکس استفاده کردی ؟ سایتت کلا عکسه به نظر من که خیلی مبتدی کار شده .
دومی خوبه روش خوب کار شده .

2

ای وای من فکر کردم یکیه

این یکی خوبه http://www.zenerco.com/

ولی یه چیزی و او ن هم اینکه این قالب مال radcom هستش ؟!!! یا شما خودتون مال اون شرکت هستید ؟

در هر صورت این یکی خیلی خوبه فقط یه حرکتی کن و تو قسمت main بک گراندت رو مشکی کن و نوشته هات رو با خاکستری کار کن . خیلی شیک میشه :cool:

kheybar

Member
بسم الله
سلام
لینک اول که ... بنظرم کار یک نفر نیست خیلی متفاوت با کرا دوم
کار دوم هم به نظرم اگر رنگ main عوض کنی خوب میشه
موفق باشی

amirb55

Member
سلام
خیلی ممنون از همه دوستانی که نظر دادند
راستش نه کار اول و نه کار دوم هیچ کدوم کار من ! یکی از مسئولین زی نر از من خواست درباره سایتشون نظر بدم من هم گفتم قبل از اینکه نظر خودم رو بدم نظر شما رو هم بگیرم !!
سایت دوم به نظر میاد واقعا کار رادکام باشه (فقط قالب نیست) --> danielelvito
به نظر خودم هم اصلا جالب نیومدن (اولی که هیچ اصلا قابل نظر نیست) دومی هم جنبه (برنامه اش - هسته اش) برام جالب بود اما طراحیش نه اصلا خوشم نیومد!
به هرحال از همه دوستان ممنونم باز هم منتظر میمانم تا چنانچه نظر دیگر داشته باشید ببینم
در ضمن نمونه کارهای خود من را هم اینجا میتونید ببینید
http://www.gssite.com/galan/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=38

salam_ali

Member
خسته نباشی دوست عزیز ....

اولی که اگه اشتباه نکنم تمپلت است ...

دومی هم که کاره رادکامه قشنگه ...

abolfazael

New Member
خدا وکیلی به دادم برس:D
یه سایت با web page maker ساخنم
تو آپلودش موندم
دیگه داره گریم می گیره
از این هاست و دامینهای مجانی گرفتم
وجدانی یه شماره بده بات تماس بگیرم
پسرم به خدا
نمی خوام خودمو بت بچپونم.

rezamona

New Member
مجله اینترنتی سوتک

من سایتم به آدرس :www.rezamonavari.ir و دامین www.sootak.ir رو با کلمات کلیدی سوتک رضا منوری منوری فال طالع بینی داستان کوتاه تست شعر سرگرمی جبهه آموزش بیلیارد شطرنج دوربین زنده تاریخ طنز .Love Is Secret of love شل سیلور استاین گابریل گارسیا مارکز موزیک بدون کلام تاریخ ایران قصه های ایرانی ضرب المثل های ایرانی اسامی اصیل ایرانی اسکناس های ایرانی تمبر های ایرانی دارو های گیاهی مراسم سنتی ایرانی فرهنگ اصطلاحات ایرانی آموزش بیلیارد آموزش بولینگ آموزش بیس بال آموزش تنیس آموزش شطرنج آموزش مطالعه آموزش موسیقی آموزش هیپنوتیزم آموزش یوگا آموزش آشپزی آموزش آرایش و زیبایی آموزش فال قهوه آموزش پینت بال آموزش ایروبیک نگهداری حیوانات خانگی تست IQ تست خودشناسی تست شخصیت روانشناسی رنگ روانشناسی شغل تست رنگ تست درخت تست خواب تست هیروگیلیف تست پنیر تست Love تست Love 2 ماشین Love ماشین ذهن خوان فال حافظ استخاره فال اعداد فال میوه فال چوب چهره خوانی پیشگویی فال هندی
سه هفته است راه اندازی کردم اما گوگل اون رو ثبت نمی کنه ..راهنمایی می خواستم

rezamona

New Member
من سایتم به آدرس :www.rezamonavari.ir و دامین www.sootak.ir رو با کلمات کلیدی سوتک رضا منوری منوری فال طالع بینی داستان کوتاه تست شعر سرگرمی جبهه آموزش بیلیارد شطرنج دوربین زنده تاریخ طنز .Love Is Secret of love شل سیلور استاین گابریل گارسیا مارکز موزیک بدون کلام تاریخ ایران قصه های ایرانی ضرب المثل های ایرانی اسامی اصیل ایرانی اسکناس های ایرانی تمبر های ایرانی دارو های گیاهی مراسم سنتی ایرانی فرهنگ اصطلاحات ایرانی آموزش بیلیارد آموزش بولینگ آموزش بیس بال آموزش تنیس آموزش شطرنج آموزش مطالعه آموزش موسیقی آموزش هیپنوتیزم آموزش یوگا آموزش آشپزی آموزش آرایش و زیبایی آموزش فال قهوه آموزش پینت بال آموزش ایروبیک نگهداری حیوانات خانگی تست IQ تست خودشناسی تست شخصیت روانشناسی رنگ روانشناسی شغل تست رنگ تست درخت تست خواب تست هیروگیلیف تست پنیر تست Love تست Love 2 ماشین Love ماشین ذهن خوان فال حافظ استخاره فال اعداد فال میوه فال چوب چهره خوانی پیشگویی فال هندی

rezamona

New Member
چرا سایت من ثبت نمی شود؟

rezamona

New Member
مجله اینترنتی سوتک

amirb55

Member
سلام
احتمالا به این خاطره که سه تا سه تا پست تکراری میزنی !!!
چجوری به گوگل معرفی کردی ؟
به بخش ابزارهای ادمین گوگل برو و انجا هم معرفی کن و مپ و اینها هم بگذار
مطمئن شو کلمات کلیدیت درست دیده میشه
اینها رو هم بخون :
.

Meta Tag Analyzer

Status.
Status: 200 OK
Web Server: Apache
Content: text/html; charset=utf-8, text/html; charset=utf-8

Meta tags report for: http://www.sootak.ir
meta tag length value
Title: 8 سوتک
Description: 34 مجله اینترنتی سوتک
Keywords: 1494 سوتک رضا منوری منوری فال طالع بینی داستان کوتاه تست شعر سرگرمی جبهه آموزش بیلیارد شطرنج دوربین زنده تاریخ طنز .Love Is Secret of love شل سیلور استاین گابریل گارسیا مارکز موزیک بدون کلام تاریخ ایران قصه های ایرانی ضرب المثل های ایرانی اسامی اصیل ایرانی اسکناس های ایرانی تمبر های ایرانی دارو های گیاهی مراسم سنتی ایرانی فرهنگ اصطلاحات ایرانی آموزش بیلیارد آموزش بولینگ آموزش بیس بال آموزش تنیس آموزش شطرنج آموزش مطالعه آموزش موسیقی آموزش هیپنوتیزم آموزش یوگا آموزش آشپزی آموزش آرایش و زیبایی آموزش فال قهوه آموزش پینت بال آموزش ایروبیک نگهداری حیوانات خانگی تست IQ تست خودشناسی تست شخصیت روانشناسی رنگ روانشناسی شغل تست رنگ تست درخت تست خواب تست هیروگیلیف تست پنیر تست Love تست Love 2 ماشین Love ماشین ذهن خوان فال حافظ استخاره فال اعداد فال میوه فال چوب چهره خوانی پیشگویی فال هندی
Robots: 13 index, follow

Meta tags analysis.
Title: Title meta tag contains no errors.
This tag contains 8 characters.
Title relevancy to page content is excellent.
The Title relevancy to page content is 100%.
Description: Description relevancy to page content is very poor.
The Description relevancy to page content is 33%.
Keywords: This tag contains too many characters.
This tag contains 1494 characters. This is too many for what we would consider a 'robot friendly' web page. The maximum number of characters we recommend for this tag is 500.
This tag contains too many keywords.
This tag contains 90 keywords. This is too many for what we would consider a 'robot friendly' web page. The maximum number of keywords we recommend for this tag is 25.
The keywords contain bad keywords.
The keywords 'of, of, is' are bad keywords.
Robots: The Robots meta tag contains no errors.
This tag contains 13 characters.
Author: Found no author meta tag.
This tag is not really required but helps for your (company) name recognizing.

Web page analysis.
This page contains too many URLs.
This tag contains 133 urls. Some Search Engines have problems with more than 100 urls on a page. The size of the web page is to big.
The size of the web page is 54514 bytes.
The web page load time.
The web page load time is 10 seconds.

جدیدترین ارسال ها

بالا