در مورد آموزش لود درصدي در سوييش مكس

iRWEBDES

Active Member
:cry:
آقا سوييش مكس جديد قسمت اكشن نداره آخه ...
من نميدنم چطوري لود درصدي ايجاد كنم
آقا مسيح ميشه يه بار ديگه با سوييش مكس جديد اون آموزش رو به ما ياد بديد ؟
ممنون :wink:

f_mostafa_f

Active Member
از مسيح چند روزيه خبري نيست...

انگاري امتحان داره...

قرار بود براي من هم يه كاري بكنه ولي ازش خبري نيست....

mosi20

Active Member
اينو يه نگاه بندازي بد نيست

سلام
دوست عزيز يه نگاه به تاپيك هاي قبلي اگه بندازي ميبيني اين بحث درمورد لود درصدي تكليفش روشن شده حتي يه نمونه فايل سويش هم خود من براش اينجا گذاشتم حالا به هر حال يه نگاه به اين توضيح هاي زير بندازي بد نيست
يه تكت درت ميكني داخلش مينويسي Percent Loaded: بعد جلوي همون تكست يه نوشته ي ديگه درت ميكني و اسمشو ميزاري darsadeloadshodeو داخلش مي نويسي percent_loaded
مياي بالاي اين دوتا تكست يه تكست ديگه ميسازي و داخلش مينويسي Bytes Loaded: بعد جلوي همين تكست يه تكست ديگه درست ميكني واسمشو ميزاري meghdarbyteloadshode و داخلش مينويسي loaded_bytes
ميايي بالاي همه ي اينا و يه تكست ديگه ميسازي و داخلش مينويسي Total Bytes: و جلوش يه تكست ديگه ميسازي و اسمشو ميزاري totalBytes و داخلش مينويسي meghdarbytekol
يالاي اينا يه اسپرايت درست ميكني و اسمشو ميزاري preloader بعد يه مستطيل داخل اون ايجاد كن و اسمشو بزار loaderbar_outline كه اين براي كل بايت لود شده است كه داخلش يه لودر حركت ميكنه و ميزان لود شدن را نشون ميده
داخل همون اسپرايت preloader يه شكلي درست ميكني كه در حكم اون لودر كه حركت ميكنه است و اسمشو ميزاري loaderbar
بعد به سينس اين اسكريپت را بده

کد:
onFrame (2,afterPlacedObjectEvents) {
    percent_loaded = _root.getPercentLoaded() add "%";
    total_bytes = Math.floor(_root.getBytesTotal()/1000) add " KB";
    loaded_bytes = Math.ceil(_root.getBytesLoaded()/1000) add " KB";
    preloader.loaderbar._xscale = _root.getPercentLoaded();
    if (_root.getPercentLoaded() >= 100) {
        nextSceneAndPlay();
    }
}

تا اينجا درست بعد يه سينس ديگه اضا فه ميكني و اسمشو هر چي خواستي ميزاري فقط دقت كن كه بايد بهش يه اسكريپ stop at end of playing بدي

جدیدترین ارسال ها

بالا