در خواست

سلام به همه اساتید بیلدر
من تخصصم گرافیک دو بعدی وسه بعدی هست
علاقه زیاد به یادگیری برنامه نویسی هستم
برنامه های مختلفی رو تست ردم مثل دایرکتور-فلشو مدیا استادیو تنها برنامه ای که تونستم برنامه نوبیسیش رو راحت تر یاد بگیریم بیلدر بود البته الان
در برنامه نویسی بیلدر اگر سطوح اماتور-نیمه حرفه ای-حرفه ای-فوق حرفه ای در نظر بگیریم بنده نیمه حرفه ای هستم چون جملات شرطی رو در آون بلدم
ولی توانایی ترکیب اونها وسخت برنامه های پیچیده را ندارم

شرمنده زیاد حرف زدم این همه رو گفتم چون به صورت حرفه ای با اسکریپت نویسی این برنامه می خام کار کنم
با توجه به نمونه کارهایی که تو برنامه هایی که بالا نام بردم و خیلی هم عالی بود و فریبنده
میخاستم چند تا نمونه کار فاخر هم توی بیلدر ببینم تا با دلگرمی بیشتر به یادگیری برنامه نویسی این برنامه بپردازم
ممنون میشم از کمکتون

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
اگه علاقمند به برنامه‌نويسي شديد و مايليد زبان هاي برنامه نويسي رو ياد بگيريد توصيه جدي ميكنم سعي كنيد از مباني برنامه نويسي و الگوريتم ها شروع كنيد. شما اگر الگوريتم نويس خوبي بشيد مطمئناً برنامه نويس خوبي هم خواهيد شد. مشكل شما در اينكه جملات شرطي رو ياد گرفتيد اما توانايي تركيب اونها در برنامه هاي پيچيده رو نداريد دقيقا به همين دليله

اگر بخوام مثال ساده اي بزنم اينطور خواهد بود كه فرض كنيم شما قصد داريد رانندگي كنيد. شما ممكنه اتومبيل هاي مختلفي رو داشته باشيد و با اجزاي هر كدوم از اون اتومبيل ها مثل كلاچ، گاز، ترمز، چراغ، آيينه و ... هم آشنا باشيد اما تا زماني كه رانندگي و اصول به حركت درآوردن اتومبيل رو ندونيد هرگز راننده نخواهيد شد.

يك الگوريتم خوب رو ميشه با هر زباني نوشت اما بدون الگوريتم هرگز برنامه اي توليد نخواهد شد حتي اگه تمام دستورات تمام زبان هاي برنامه نويسي رو حفظ كرده باشيد.

موفق باشيد

از چه زبان برنامه نویسی شروع کنم
که به قولی مادر زبان برنامه نویسی باشه
منظورم اینه که مثلا اگر شما نرم افازار فتوشاپ رو بلد باشی به راحتی می تونی با برنامه های کوچکتری مثل فتو ایمپکت با یک کم تلاش کار کنی و لی برعکسش نمیشه
ازچه برنامه ای شروع کنم
به عنوان مثال شما با چه زبانهای برنامه نویسی اصلی کار میکنی

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
براي برنامه‌نويسي در حوزه‌هاي مختلف زبان‌هاي برنامه‌نويسي مختلفي وجود داره و انتخاب يك زبان بستگي به اين داره كه شما قصد داريد تو چه حوزه‌اي فعاليت كنيد. با اين حال من #c رو پيشنهاد ميكنم

جدیدترین ارسال ها

بالا