در خواست فونت نستعليق

mehran_j

Member
با سلام
من دنبال فونتي ميگردم كه بشه باهاش نستعليق نوشت....مثل نرم افزار كلك كه البته به صورت فونت باشه تا ديگه مشكلات كلك رو به همراه نداشته باشه.آيا همچين فونتي وجود داره
ممنون

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز سعی‌ کردی در انجمن ها جستجو کنی‌ ؟ فکر نمیکنم ... به هر حال میتونی‌ از نسخه کامل برنامه چلیپا - نسخه 1.1 کرک شده - که در انجمن ها چند بار معرفی‌ کردم استفاده کنی‌ تا بدون هیچ مشکلی‌ بتونی‌ کار کنی‌ ، و غیر از اون به صورت فونت فکر نمیکنم تا اونجا که من اطلاع داشته باشم چیزی باشه ...

Parham

Well-Known Member
نرم افزار فکر می‌کنم 2،3 تا مثل خوش نویس هستش که خوب باید بخری و فکر نمیکنم کارایی‌ بیشتری از چلیپا و کلک داشته باشن

Merott

Active Member
خوبي خوشنويس اينه كه مي‌توني به طور مستقيم توي Word تايپ كني... اما براي دانلود نيست و همونطور كه پرهام‌جان هم گفتن، بايد بخري.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
چجور فونتی می خوای؟ اگه منظورت فونتایی مثل فونت های برنامه چلیپا همون باید از چلیپا استفاده کنی

این فونت رو دانلود کن یه حالت نستعلیق داره ولی نمی دونم منظورت همینه یا نه

پیوست ها

• BHamid.zip
    30.7 کیلوبایت · بازدیدها: 135

Behrouzfws

New Member
يه اشكالي كه تو چليپا وجود داره اينه كه نميتونم تو محيط فلش ازش استفاده كنم اگه ميشه يه راهنمايي كنيد .

Parham

Well-Known Member
شما باید با چلیپا نسخه 1.1 کار کنی‌ و وارد کرل کنی‌ و در اونجا خروجی‌ WMF بگیری تابتونی‌ تو محیط فلش کار کنی‌ ...

جدیدترین ارسال ها

بالا