در خواست طراح سه بعدی برای ساخت بازی!(3dsmax,maya,zbrush)

iranmedia

Member
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان همانطور که از اسم تاپیک معلوم است نیازمند تعدادی طراح گرافیکی هستیم و به دلیل نداشتن اسپانسر و سود کلان بازی سازی مجبور هستیم از افراد علاقه مند به شرکت در ساخت یک بازی اصیل ایرانی در رابطه با دوران کورش برگرفته از بازی های ژانر قدیمی و شمشیر بازی نظیر پرنس و GOD OF WAR که جزو رده های برتر بازی های این ژانر هستند می باشد گروه فعلی ما 7 نفر است ولی نیاز به طراح گرافیک داریم قصد تبلیغ و اسپم ندارم (شرمنده)فقط افراد علاقه مند بدانند که مبلغ حاصل از کار خود را در پایان ساخت بازی دریافت خواهند کرد (سر کاری نیست حقیقت محض است)در صورت همکاری نمونه ای از محیط طراحی شده ی فعلی را به صورت یک فایل EXE به همکاران در ساخت بازی ارائه خواهد شد.
با تشکر فراوان
بدرود:cool:

mg_mahyar

Member
سلام
من دوست دارم بازی بسازم ولی بازی سازی بلد نیستم . انیمیشن بلدم و مدل سازی و ...کلا تا ساخت یه فایل تصویری بلدم نه اجرایی. اگر دوست داری من میتونم پاره وقت باهاتون همکاری کنم. اما خوب باید یه جوری مطمین باشم که یه چیزی تش به ما هم میماسه. ی کم هم بیشتر توضیح بده.

iranmedia

Member
دوستان عزیز ما توقع نداریم کسی برای ما مجانی کار کنه 100 در صد هزینه ی کار خود را دریافت کرده و نسبت به کیفیت کار پول بیشتری نیز دریافت می کنید در ضمن تمامی افراد که می خواهند با پروه ما همکاری کنند می توانند در ضمینه های:
طراحی حرکت(motion,with biped)
طراحی شخصیت(
3dmax,maya,brush
وسراحی آبحکت های سه بعدی
تکسچرینگ

از تمامی دوستان متشکریم در ضمن این را بدانید که ما می خواهیم بازی ای ماورای این بازی های ایرانی درست کنیم و پرجم ایران را در عرصه ی بازی سازی نیز در دنیا بالا بکشیم شاید با یک بازی نشه و لی می تونه گام بلندی در این عرصه باشه
ممنون

iranmedia

Member
سلام بچه ها اگه خواستید میتونید از ign و game trailer کمک بگیرید توی سایت سونی هم میتونید طرحهای اولیه رو ببینید سایت بلیزارد هم که خیلی پایه این کاراست در ضمن به تاپیک زیر هم یه سر بزنید
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=138883
دوست عزیز از این افراد و یا سایت هایی که می گی می تونی لینکی اطلاعاتی بگذاری ممنون
:green:

mg_mahyar

Member
خوب بابا اینا که شعار شد همش کو توضیح؟ کو برنامه؟ کو یه هکس از شخصیت مورد نظر؟ داستانش کو؟با شعار که کار پیش نمیره.

iranmedia

Member
اسم برنامه های مد نظر برای کار توی عنوان تاپیک مطرح شده و در ضمن برنامه نویسی ها با زبان های
c# and java
می باشد داستان طولانی و فقط می تونم موضوع را توی این تاگیک مطرح کنم بقیه ی داستان و خلاصه اش را توی یک چت خصوصی و به زودی توی سایت اختصاصی بازی مطرح خواهم کرد
داستان کمی تخیلی و پیچیده است که دو نویسنده این داستان را نوشته و 4 نویسنده هم (کمی معروف) دارن ویرایشش می کنند
روی موسیقی بازی داره کار می شه و....
در ضمن برای اطلاعات بیشتر با آی دی بنده

در ارتباط باشید فقط وقتش رو هم به من بگید که آن باشم
اطلاعات و برنامه ای که می تونید با اون طراحی ها را انجام بدید بگید
و اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی وایمیل و یک راه ارتباط ضروری نظیر موبایل به بنده بدید(در صورت عدم امکان نیاز نیست)
راستی شما توی طراحی شخصیت جقدر مهارت دارید؟
ما دنبال طراح شخصیت برای کورش هسیتم
انجام کار ها معمولا یک کار سه بعدی برای افراد معمولا 4ر الی 7 روز پیشبینی کردیم که طی این مدت کار را به ما تحویل بدند
زودتر شد بهتر دیرتر شد هم اشکال نداره ولی اگه زودتر کار رو تحویل بدید بهتر است
امیدوارم کافی باشه تا بعدا اطلاعات کامل تری را دریافت کنید
راستی شما بالاخره کدام یک از کار هایی که بالا گفتم را می تونید انجام بدید
با تشکر بسیار زیاد از شما دوست و همکار گرامی
بدرود

ویرایش شد..
(ایمیل و شماه تلفن ممنوع..)
Sherlock_Holmes

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mg_mahyar

Member
اسم برنامه های مد نظر برای کار توی عنوان تاپیک مطرح شده و در ضمن برنامه نویسی ها با زبان های
c# and java
می باشد داستان طولانی و فقط می تونم موضوع را توی این تاگیک مطرح کنم بقیه ی داستان و خلاصه اش را توی یک چت خصوصی و به زودی توی سایت اختصاصی بازی مطرح خواهم کرد
داستان کمی تخیلی و پیچیده است که دو نویسنده این داستان را نوشته و 4 نویسنده هم (کمی معروف) دارن ویرایشش می کنند
روی موسیقی بازی داره کار می شه و....
در ضمن برای اطلاعات بیشتر با آی دی بنده

در ارتباط باشید فقط وقتش رو هم به من بگید که آن باشم
اطلاعات و برنامه ای که می تونید با اون طراحی ها را انجام بدید بگید
و اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی وایمیل و یک راه ارتباط ضروری نظیر موبایل به بنده بدید(در صورت عدم امکان نیاز نیست)
راستی شما توی طراحی شخصیت جقدر مهارت دارید؟
ما دنبال طراح شخصیت برای کورش هسیتم
انجام کار ها معمولا یک کار سه بعدی برای افراد معمولا 4ر الی 7 روز پیشبینی کردیم که طی این مدت کار را به ما تحویل بدند
زودتر شد بهتر دیرتر شد هم اشکال نداره ولی اگه زودتر کار رو تحویل بدید بهتر است
امیدوارم کافی باشه تا بعدا اطلاعات کامل تری را دریافت کنید
راستی شما بالاخره کدام یک از کار هایی که بالا گفتم را می تونید انجام بدید
با تشکر بسیار زیاد از شما دوست و همکار گرامی
بدرود
مسنجر شرمنده چون بالا نمیاد
برنامه ها که گفتی روی بقیه جز زیبراش تقریبا مسلط هستم اونم در حد کار راه انداز بلدم
طراحی شخصیت بلدم ولی اکثرا مال بازی نبودن بهتر بگم هیچ کدوم شخصیت بازی نبودن و الانم بیشتر به دلیل کجکاوی میخوام باشم.
اما شخصیت رو اگر عکس باشه میسازم نه اینکه یه شخصیت طراحی کنم. یعنی یک شخصیت عکسشو بدید من سه بعدی میکنم. همون زمان یک هفته هم کافیه چون زیاد وقت ندارم خودمم.
از C++ سر در میارم یه هفت واحدی توی دانشگاه خوندم ولی خیلی مسلط نیستم به طراحی بازی ولی opengl هم برنامه های پایه ای نوشتم.یه چیزی در حد پینت ولی محدود تر.:green:
من بهتر میدونم شما یه توضیحی در مورد مشارکت بدید کلی همینجا. که هر کس هم سوال داره استفاده کنه. من تا 24 بهمن سرعتم کمه یعنی زیاد نمیام. مسنجرم و جی میلمم قطع هستند. پس اگر ممکنه یه عکس از یکی از شخصیت ها بدید ما ه تستی بکنیم خودمون. و ادرس اون سایت رو هم بهمون بگید.
ولی من هنوز نمیدونم چه چیزی گیرم میاد . یکنی شرکت مینید توی اون سهم میدید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iranmedia

Member
دوست عزیز راجع به مشارکت باید بگم که شما برای یک طراحی سه بعدی مثلا طراحی شخصیت مبلغ استانداردی که می گیری را دریافت می کنی و بسته به کیفیت کار مبلغ بیشتر از مبلغ استاندارد دریافت خواهید کرد و برای این کار نیاز به عقد قرار داد خواهد بود که بسته به اطمینان دو طرف معامله دارد مثلا اگر شما در طراحی شخصیت 450 هزار تومان بگیریر اینحا بسته به کیفیت کار تا سقف 900 هزار تومان دریافت خواهید کرد یعنی دو برابر مبلغ استاندارد ولی همانطور که گفتم بسته به نوع طراحی دارد و در ضمن بسته به فروش بازی و مبلغ دریافتی از آن دارد چون همانطور که گفتم ما اسپانسر نداریم و باید پو ل را ز یک جایی جور کنیم
مثلا اگر فروش کم باشه شاید همان مبلغ استاندارد هر طراحی به شما داده شود ولی نگران نباشید تا انجا که من اطلاع دارم بازی های ایرانی الان فروش خوبی داشتند و مبلغ های بالایی از این کار دریافت کردند . خلاصه کنم در پایان کار هم شما سود خواهید کرد و هم گروه ساخت بازی ما هر دو طرف راضی !:cool:
راستی برای عکس شخصیت باید صبر کنید تا گرافیست ما شخصیت را بر روی کاعذ طراحی کنه بعد عکس رو برای شما قرار می دهیم
شما نمونه کاری از طراحی شخصیت داری؟اگه داری یک نمونه را برای ما ارسال می کنی؟

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
این بحث یکم باید جدی تر مطرح بشه
شما کجایید؟ تهران یا جای دیگه؟
چجوری میخواید از طریق وب ارتباط برقرار کنید و اعتماد جلب کنید؟!
تا حالا هزار بار از این مباحث اینجا مطرح شده و به نتایج کمی رسیده
من خودم الان دارم تو یه تیم ساخت بازی فعالیت میکنم و خوشحال میشم که بتونم با شما هم همکاری کنم
ولی باید اعتماد ها بیشتر جلب بشه
پیشنهاد میکنم تو یاهو ارتباط برقرار بشه

iranmedia

Member
حق باشماست باور کنید بار سنگین کار روی دوش من هست و در واقع افرادی که برای گروه اومدند یک نیروی کمکی هستند من توی زمینه های طراحی 2 بعدی (فوتوشاپ،فلش،کورل)نرم افزار های سه بعدی(3dsmax)برنامه نویسی(زبان های cو vbوjava) برنامه نویسی تحت وی(php,asp)و multimediaو....(زیادی از خودم تعریف کردم)مهارت دارم ولی نمیشه گفت توی همه ی اینا حرفه ای هستم بنابرایان شاید بتونم خودم به تنهایی تا حد بسیار زیاد ساخت بازی را انجام بدم اما بدون کمک دوستان فکر نکنم از پسش بر بیام
به هر حال خوشحال می شم همکاری داشته باشیم (تمامی افراد علاقه مند می تونند با آی بازی و یا آی دی گروه جهت ارتباط بیشتر تماس بگیرند و به زودی سایت بازی هم راه اندازی می شه که ارتباط و ارسال اطلاعات هم سریعتر و راحتر باشه)
آی دی بازی:********
آی دی های گروه:**********
بنده در تهران ساکن هستم
نمونه کار برای افراد ی که عضو گروه بشن ارسال خواهد شد(یک نمونه exe از بازی)\

ویرایش شد..
Sherlock_Holmes

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iranmedia

Member
کارت خیلی خوبه دوست عزیز اگر بهش یک تکسچر هم می دادی خوب می شد
به دلیل این که مدتی طول می کشه طراحی شخصیت بازی فعلا به طراحی های مراحل می پردازیم
من دارم برنامه نویسی هاش را انجام می دم(بالا رفتن از نردبان،مبارزه و....)
اولین کار:
دوست عزیز یک چیز خیلی مهم واسه کار می خواهیم (دروازه ملل)
دروازه ملل تخت جمشید یکی از چیز هایی هست که باید طراحی بشه
تصاویرش رو برات گذاشتم(عین یک بدن اسب + کله ی یک آدم با کلاه + بال برای بدن اسب=کل شکل دروازه ملل)
طراحیش زیاد مشکل نیست فقط یکم حوصله می خواهد و تسلط برروی برنامه ی 3ds maxیا maya
gate2.JPG

melal.jpg

100356.jpg

خوب فکر کنم بس باشه
دوست عزیز با جه برنامه ای می خواهی طراحی کنی؟
فکر می کنی جقدر طول بکشه؟
ممنون

Sherlock_Holmes

Active Member
دوست من همونطور که محسن عزیز گفت این نوع کارها نیاز به یک فضای غیر مجازی و همینطور اعتماد سازی داره..

شما الان میگی یک تیم هستید که دارید بدون اسپانسر کار میکنید و از دوستان توقع دارید براتون مدلسازی کنند و دروازه ملل رو شروع کنند به ساخت.. من نمیدونم اینرو برای تست گفتید یا واقعا قراره توی کار ازش استفاده بشه.. در هر صورت دوستان وقت میذارن، بدون اینکه بدونن واقعا برای چه کسی دارن کار میکنن..

من از شما میخوام که توضیحات کامل برای دوستان علاقمند بدید و موقعیت مکانی خودتون رو هم اعلام کنید که اگر لازمه دوستان حضوری شما رو ببینند..
از بچه هه هم میخوام که زیاد برای رفتن به بخش مدلسازی و شروع کار عجله نکنند و اگر نیازی به تحقیق بیشتر هست از طریق تلفن، یا سایت شخصی گروه این دوستمون،یا گروههای اینترنتی و ضمنا فقط با پیغام خصوصی اینکارو انجام بدن..

موضوع بی اعتمادی یا بی احترامی به کسی نیست.. فقط موضوع اینه که بهتره بی تعارف رفتارهای حرفه ای از خودمون نشون بدیم تو کارمون..

موفق باشید..
(ارتباط بیشتر با پیغام خصوصی یادتون نره.. توی انجمنها ایمیل و تلفن ارسال نکنید..)

:Mohsen:

کاربر باتجربه
حق باشماست باور کنید بار سنگین کار روی دوش من هست و در واقع افرادی که برای گروه اومدند یک نیروی کمکی هستند من توی زمینه های طراحی 2 بعدی (فوتوشاپ،فلش،کورل)نرم افزار های سه بعدی(3dsmax)برنامه نویسی(زبان های cو vbوjava) برنامه نویسی تحت وی(php,asp)و multimediaو....(زیادی از خودم تعریف کردم)مهارت دارم ولی نمیشه گفت توی همه ی اینا حرفه ای هستم بنابرایان شاید بتونم خودم به تنهایی تا حد بسیار زیاد ساخت بازی را انجام بدم اما بدون کمک دوستان فکر نکنم از پسش بر بیام
به هر حال خوشحال می شم همکاری داشته باشیم (تمامی افراد علاقه مند می تونند با آی بازی و یا آی دی گروه جهت ارتباط بیشتر تماس بگیرند و به زودی سایت بازی هم راه اندازی می شه که ارتباط و ارسال اطلاعات هم سریعتر و راحتر باشه)
آی دی بازی:********
آی دی های گروه:**********
بنده در تهران ساکن هستم
نمونه کار برای افراد ی که عضو گروه بشن ارسال خواهد شد(یک نمونه exe از بازی)\

ویرایش شد..
sherlock_holmes

دوست من، بنده هم پیشنهاد میکنم که با پیغام خصوصی هر چیزی که لازمه ارسال کنید

mg_mahyar

Member
این کار یه ساعت دو ساعت نیست که بخواهیم انجام بدیم.
پس باید اعتماد بشه کرد. بعدشم این ها که گزاشتی باید توی کار ببینیم چطوریه. همین جوری با دو تا عکس نمیشه یه کار رو برای یه پروژه ساخت. شاید بشه تک ساخت اما نه وقتی قراراه کار توی یه محیط استفاده بشه. باید کیفیت کلی کار رو دید. نمیشه یه قسمت 20 باشه ه قسمت 2 اصلا این دروازه برای دمو کار هست یا توی بازی. شما ظاهرا یه شبه تصمیم گرفتی بازی بسازی و رفقاتون هم جمع شدید یا علی گفتید ولی هنوز معلوم نیست چی کار دارید میکنید. فقط دارید به طرح روی جلد فکر میکنید.

iranmedia

Member
دوست عزیز من در تهران هستم و و در سعادت آباد
شما الان میگی یک تیم هستید که دارید بدون اسپانسر کار میکنید و از دوستان توقع دارید براتون مدلسازی کنند و دروازه ملل رو شروع کنند به ساخت.. من نمیدونم اینرو برای تست گفتید یا واقعا قراره توی کار ازش استفاده بشه.. در هر صورت دوستان وقت میذارن، بدون اینکه بدونن واقعا برای چه کسی دارن کار میکنن..
من محل رو گفتم در ضمن ایمیل گذاشتم سایت هم به زودی میگذارم ولی نمیشه گذاشت دیدی که وقتی ایمیل گذاشتم پاکش کردند
من شماره موبایل رو هم می دم و تا در صورت لزوم با من تماس بگیرید
شاید یک نکته اینجا ضروری باشه که من برای این توی این سایت این تاپیک رو زدم چون توی محید آنلاین اساتید زیادی هستند و توی کارشون بی نظیر می باشند به همین دلیل اینجا تاپیک زدم
من حاظر به عقد قرارداد هم هستم ،تلفن،موبایل،هراطلاعاتی که ببخواهید برای علاقه مندان گروه ارسال خواهم کرد
اما نکته ای که باید بگم اینه که شاید بعضی افراد مثل آقا محسن توی اراک یا نقاط دیگر از کشور عزیزمان باشند و دسترسی به محل سکونت بنده یا اعضای گروه را نداشته باشند و در این شرایط یا باید دوستانی داشته باشند در تهران که پیش بنده بیایند تا از سمت اون ها
قرار داد را امضا کنند و یا صحبت هایشان را توسط اون فرد منتقل کنند پس هرکسی واقعا علاقه مند هست به بنده ایمیل بزنه یا pm
وآدرس سیات و آدرس ایمیل و ... را تحویل بگیره و اطلاعات لازم
درسته احتیاط شرط عقله و ح ق رو به شما می دهم
ولی محدودیت هایی هست
به هر حال خوش حال می شم افراد همکاری کنند
راجه به دروازه ملل هم جدی گفتم تا افراد علاقه مند کار هایی که از آن ها می خواهیم را ببینند و آشنا بشند
دوست من، بنده هم پیشنهاد میکنم که با پیغام خصوصی هر چیزی که لازمه ارسال کنید
به روی چشم
فعلا بدرود:rose:

iranmedia

Member
این کار یه ساعت دو ساعت نیست که بخواهیم انجام بدیم.
پس باید اعتماد بشه کرد. بعدشم این ها که گزاشتی باید توی کار ببینیم چطوریه. همین جوری با دو تا عکس نمیشه یه کار رو برای یه پروژه ساخت. شاید بشه تک ساخت اما نه وقتی قراراه کار توی یه محیط استفاده بشه. باید کیفیت کلی کار رو دید. نمیشه یه قسمت 20 باشه ه قسمت 2 اصلا این دروازه برای دمو کار هست یا توی بازی. شما ظاهرا یه شبه تصمیم گرفتی بازی بسازی و رفقاتون هم جمع شدید یا علی گفتید ولی هنوز معلوم نیست چی کار دارید میکنید. فقط دارید به طرح روی جلد فکر میکنید.
با عرض سلام و خسته نباشید
یک سری اطلاعات کلی
ما حدودا 4 سال هستش که در پی ساخت بازی هستیم
نویسنده های بازی قسمت اول بازی را نوشتند و خلاصه ی قسمت های بعدی بازی رو هم اعلام کردند(روی داستان خیلی کار شده و تقریبا می شه گفت توی تمامی موضوعات بازی ها سریال ها و فیلم های ایرانی متفاوت هست و عالی)
برنامه نویسان ما من جمله خود بنده تا مرحله ی ساخت یک بازی سه بعدی در حد پرنس از نظر برنامه نویسی پیش رفتند
فقط لنگ طراحی سه بعدی و موشن هستیم
ساخت موسیقی شروع شده
و.....
پس باید با عرض پوزش بگم یک شبه این فکر توی ذهن من نبوده بلکه قبل از 4 سال که پی ساختش بودیم به فکر بودم
و بالاخره بعد از 4 سال گروه تشکیل دادیم
در حال ساخت سایت هستیم
این کار کاملا جدی هست و اگر کار گروهی خوب پیش بره تا نمایشگاه رسانه های دیجیتال سال آینده نمونه ای از کار رو به نمایش خواهیم گذاشت
راجع به سطح محیط و گرافیک باید بگم فکر کن داری برای بازی پرنس طراحی می کنی
چون توی اون مایه هاست
و اینکه ما طراحی سه بعدی از خودمان نداشتیم و یک سری آبجکت های آماده توی محیط قرار دادیم پس الان نباید
توقع کار بیست را داشته باشید به دلیل این که ما طراح سه بعدی درست و حسابی نداریم و از شما می خواهیم طراحی کنید اگر سطح گرافیک رو بخواهید باید بدونید تو مایه های پرنس هست به هر حال ما می خواهیم مدل سازی رو به شما بسپریم و توی کار هم یک چیز طراحی کن که از بازی گرشاسب قشنگ تر و توی بازی هایی نظیر پرنس باشه
ممنون

mg_mahyar

Member
خوب بهتره پس اول سایت رو راه بندازید. دوم اینکه مسنجر من همین ایدیمه شما بیا با هم حرف میزنیم.
سوم اینکه ابجکت اماده های پلی هست و مفت نم ارزد
چهرم اینکه پس شما که 4 سال هست تو فکرشی میدونی هر بازی 2 بخش داره یکی فیلم یکی بازی. مثلا نید فور اسپید یه زنه میاد با پسره حرف میزنه تو ماشین بعد بازی شروع میشه. و... این یعنی اینکه شما دو نوع مدل سازی میخواهید. یکی برای داخل بازی و سبک یکی برای دموش و سنگین. پس باید اول مشخص باشه داستان که این دروازه مثلا از کدوم نما دیده میشه. قراره بازی روی چه سیستمی اجرا بشه. چون هر چی سنگین تر باشه سیستم بهتری میخواد مدل سازی با کیفیت تره و زمان بیشتر . و مثلا اگر قراره از یک نفر با اسلحه باشه نیاز به طراحی صورتش نیست و...
خلاصه اینکه مسنجر بیایید . منتظرم. اکثر قتا آن هستم. و سعی کنید سایت رو زود تر راه بندازید.
و از الن هم بگم من میتونم طرح بزنم ولی محذوذیذ رفت امد دارم. واسه خاطر دانشگاهم. پس اگر فول تایم میخواهید بی خودی وقتت رو نگیرم.
پرنس هم بازی نکردم. جنرال بازی کردم و فئوتبال

pmyasaie

New Member
با سلام خدمت شما دوست عزیز من تو Modeling و Texturing و ماده دهی و کاراکتر سازی و هر کاری که بشه کرد یعنی تسلط کامل به مایا می‌تونم کمکتون کنم فقط بگید چطوری باهاتون ارتباط برقرار کنم مثلاً شماره من :
سریع شمارمو بنویسید تا پاکش نکردن

ویرایش شد..
Sherlock_Holmes

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا