در خواست سیستم مدیریت فروشگاه

djelyas2006

Member
سلام
یک سیستم مدیریت فروشگاه می خوام کسی اگه لینک داره بزاره ممنون

M@fia

Member
سلام
من هم می خوام
می خوام این جوری باشه
یک مدیر کل داشته باشه با کاربران معمولی که کاربر ها هم بتونن در قسمت های مختلف پست بدن
مثلا برای شرکت ما یکی از کارمند ها هاست بفروشه یکی چی و یکی ...
البته مبلغ خرید به حساب مدیر وارد شه
یعنی بشه چند نفره گردوندش

siavashmusic

Active Member
من معمولا سیستم های پولی رو پیشنهاد نمیکنم البته نه از بعد کیفیتی از جهت اینکه نمیتونم سیستمی رو که بررسی نکردم پیشنهاد بدم
اما در یک کلام : اونقدر برنامه نویسی در ایران پیشرفت کرده که شما هر چیزی رو توی خواب دیدی دیدی میتونی به واقعیت تبدیل کنی و مسلما این تبدیل یه قیمتی داره حالا شاید شما سایت ebay رو دوست داری و یک شخص دیگه از ..... خوشش اومده . ما معمولا هر سیستمی بخوای تولید میکنیم

--قوانین فروم اجازه نمیده قیمت ها رو اینجا بزاریم --

siavashmusic

Active Member
اگه منظورتون از تفاوت قیمتی سیستمی که در بالا اشاره کردم هست : باید بگم چندتا ماژول و امکان اساسی در نسخ پولی اضافه شده
مثل پرداخت توسط paypal یا امکان بکاپ گیری در بخش مدیریت
ضمنا جناب M@fia سیستمی که معرفی کرد قابلیت مدیریت چندلایه نداره

djelyas2006

Member
سیتم هایی که باید براشون پول بدی سیستم های قوی و خوبی هستند ولی خب گاهی اوقات بهتره اول دنبال مجانیش بگردی بعد اگه نبود پولی کسی سیستم مجانی خوب سراغ داره معرفی کنه

hamodi

New Member
منم دنبال یه سیستم مثل سایت 30d.ir هستم.

به نظر من فروشگاه باید خیلی ساده باشه .

yakoza

Well-Known Member
آقا منم مي خوام كممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممكم كن كمكم كن نذار اينجا تو حسرت فروشگاه بميرم !

siavashmusic

Active Member
سلام

توی صفحه اول نگاه کنید اون بهترین نسخه رایگانه که میتونید ازش استفاده کنید البته انگلیسی هست و نیاز به هماهنگ سازی با نیازهای کاربران ایرانی هست

نسخه رایگان از این بهتر دیگه موجود نیست مگر اینکه بخواید از کامریاس استفاده کنید

منم دنبال یه سیستم مثل سایت 30d.ir هستم.

و

آقا منم مي خوام كمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممك م كن كمكم كن نذار اينجا تو حسرت فروشگاه بميرم !
شما هم چنانچه سیستم فوق رو میخواید باید سفارش بدید تا براتون بنویسن و این مسلما هزینه بردار هست
اما در صورتی که رایگان میخواید میتیونید از لینکی که توی صفحه اول معرفی کردم استفاده کنید

Parham

Well-Known Member
سیاوش اگر امکانش هست چند سیستم غیر رایگان با امکانات قوی برای فروشگاه هم معرفی‌ کنید... اگر سیستم برای هاستینگ بود که چه بهتر

siavashmusic

Active Member
پرهام جان در مورد سیستم فروش هاستینگ
یکی خودم نوشتم که تقریبا کلیه نیازهای ضروری یک پروژه فروش هاست و دومین و . . توش پیش بینی شد اطلاعات رو توی این پست ببینید

در مورد فروش هاست یه پروژه دیگه برای یکی از اعضای این انجمن نوشتم که وسط کار یادش اومد زمان نداره و توانایی پرداخت هزینه رو نداره یه چیزی توی مایه های hostiran.net به اضافه افزوده شدن سیستم همکاری اینترنتی برای فروش هاست و . ..

فروش محصولات دیگر :

فروشگاه persianDivx.com نسخه php رو نوشتم -
فروشگاه filmnama.com نسخه توسعه داده افزودن ماژول پرداخت
فروشگاه cdkade.ir نسخه توسعه داده شده افزودن ماژول پرداخت - ماژول پی پال و چندین قابلیت دیگه

فروشگاه دیگه ای دارم مینویسم که خیلی گسترده هست دارم ( از صفر تویط خودم نوشته شده ) اطلاعات کاملش رو الان لیست میکنم تا چند ساعت دیگه ایجا میزارم میشه گفت تقریبا کلیه امکانات توش لحاظ شده انشالله پس از دیدن امکانات میتونید قضاوت کنید
الان داریم روی گرافیکش کار میکنیم

این ها سیستم هایی هستند که خودم شخصا کدنویسیش رو انجام دادم
حقیقتا سیستم فروشگاهی کاملی تا الان ندیدم مگر همون نسخه سیگما که شما گفتید و برخی از وب سایت ها دارند ازش استفاده می کنند و حتما میدونید که هنوز براساس CSS و استاندارد های طراحی وب تنظیم نشده و کلی مشکل نمایشی داره مبحث کدنویسیش رو که اطلاع ندارم :neutral:

djelyas2006

Member
ببخشید من یک چیزی می خوام تو مایه های این:

persianDivx.com

البته خودتون معرفی کردید من خیلی خوشم اومد

Parham

Well-Known Member
سیاوش غیر ایرانی‌ اگر اطلاع دارید بگید ... برای ایران نمی‌خوام

جدیدترین ارسال ها

بالا