در خواست اسپانسری هاست برای ساحل سافت

moslemfn

Member
سلام و عرض خسته نباشید می خوام بدونم ایا کسی اینجا اسپانسری قبول می کنه اسپانسری برای یه سایت آموزشی و گرافیکی و ترفندستان و کتابخانه اگر کسی مایل به اسپانسری هست به ایدی من خبر بده یا ایمل کنه برام

Yahoo ID= [email protected]
Email : [email protected]

ما هم در عوضش از شما تبلیغ می کنیم و تا چندی دیگه آمار ما بسیار بالا می کشد این هم سایت

www.sahelsoft.com

:rose:

سلام
با ما تماس بگیرید...
PersianProvider [at] live [dot] com
(بجای [at] حرف @ را جایگزین کنید و بجای [dot] هم نقطه "." بگذارید. در ضمن این ایمیل ما هست یعنی در مسنجر آنلاین نمی شیم.)
همچنین می تونید از طریق:
http://billing.persianprovider.com/contact.php
هم اقدام نمایید.
موفق باشید

irlogo

Active Member
سلام و عرض خسته نباشید می خوام بدونم ایا کسی اینجا اسپانسری قبول می کنه اسپانسری برای یه سایت آموزشی و گرافیکی و ترفندستان و کتابخانه اگر کسی مایل به اسپانسری هست به ایدی من خبر بده یا ایمل کنه برام

Yahoo ID= [email protected]
Email : [email protected]

ما هم در عوضش از شما تبلیغ می کنیم و تا چندی دیگه آمار ما بسیار بالا می کشد این هم سایت

www.sahelsoft.com

درود
ما می توانیم 50% سرویس را اسپانسر شما شویم
دهکده وب www.webvillage.ir

نمونه سایت های تحت پشتیبانی
www.shiaha.com
www.islamupload.ir
www.nanopark.ir

وب سایت های فوق دارای آماز بازدید و اعتبار بالا در گوگل بوده و دارای CPU Usage زیادی می باشند

mrtnet

Member
سلام

اگر خواستید از یکی طریق ایدی ، ایمیل ، یا تلفن تماس بگیرید کل کار شرح بدید تا با هم همکاری داشته باشیم ...

www.mrtteam.com

info[at]mrtteam[dot]com

mrtteamco[at]gmail[dot]com

موفق و پیروز باشید

parsaserver

Active Member
اسپانسری به هیچ وجه توصیه نمیشه چون تجربه ثابت کرده آخرش به فسخ قرارداد اسپانسری بین طرفین منتهی میشه .

yahoo id= [email protected]
email : [email protected]

www.sahelsoft.com

اسپانسری به هیچ وجه توصیه نمیشه چون تجربه ثابت کرده آخرش به فسخ قرارداد اسپانسری بین طرفین منتهی میشه .

خب دوست عزیز نیازی نیست که در همه ی تاپیک های درخواست اسپانسری این رو بگید... ایشون درخواست سرویس اسپانسری کردند، اگر شما می تونید ارائه بدید می تونید یک آفر مطرح کنید اگر هم نه که سکوت بهترین چیز هست...

moslemfn

Member
دوستان از لطف همه شما عزیزان ممنونم هیچ کدوم از هاستینگ هایی که تا الان باهاشون مکاتبه داشتم مورد رضایت نبودن و ترس رو هوا ماندن و دان شدن خیلی زیاد هست پس هنوز و همچنان از شما عزیزانی که مایل به اسپانسری سایت بنده با الکسا 219000 هستین ممنون میشم به من در همین تاپیک یه به ایمیلم خبر بدین و این که سایت من در عرض 5 ماه آمار خوبی داره .

ارادتمند : مدیر ساحل سافت

آخرین ویرایش:

mahdi22m

Member
سلام دوست من
پهناي باند ماهيانه و فضاي هاست مورد نياز خودت رو اعلام كن و ضريب رشد سايت ات رو هم اطلاع بده
آدرس تماس با من
mahdi.mansoori[at]yahoo[dot]com
هست

mrtnet

Member
دوست عزیز البته هیچ اجباری برای اینکار نیست ... ولیییییییییی

فقط برای من نسبت به این حرفتون که گفتید صحبت کردی با هاستیگ ها و به نتیجه نرسیدید ولی هنوز با شرکت ما صحبت نکردید !!!

موفق و پیروز باشید ...

moslemfn

Member
سلام شما در اولین فرصت با شما هم مکاتبه ای می کنم چون الان منتظر جواب یک هاستینگ دیگه هستم ممنوم از لطف همه عزیزان :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا