در خواست آموزش قاب شیشه ای برای cd

وضعیت
موضوع بسته شده است.
اگر کسی میتواند آموزش ساخت قاب شیشه ای برای cd )مثل تبلیغ جعبه ابزار فتوشاپ 2 ) را آموزش دهد البته نرم افزار هایی هم برای ساخت این قاب های شیشه ای هست که اگر نسخه کرک شده آن ها را هم بگزارید از شما متشکرم.

دوست عزیز این آموزش را باید خودم درست کنم شکل آن مانند شکل زیر است اگر میخوای آموزشش رو بزارم
6bcpez5.jpg
[/IMG]

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
البته تصوير قاب سيدي رو خيلي بهتر از اين هم ميشه درآورد كه البته آموزش خيلي طولاني خواهد داشت.

GFX Master

من البته اون رو با اكشن ساختم ولي ميشه بصورت دستي هم درستش كرد. اگر فقط احتياج داري كه قاب درست كني بگو اكشنش رو برات بذارم اگرم آموزشش رو ميخواي بايد يكمي صبر كني چون آموزش خيلي طولاني داره.

اگر اشنش رو بزارید ممنون می شم ولی اگر زحمتی نیست آموزشش رو هم بزار چون اونوقت خیلی میتونه موثر تر واقع بشه

GFX Master

ببخشيد يكمي دير شد بايد دنبالش ميگشتم.

اين اكشن 2 مرحله داره تو مرحله اول (Step 1) بايد طرح اوليه رو كه براتون آماده ميكنه خودتون به سليقه خودتون ويرايش كنيد. بعد از اينكه كار ويرايش تموم شد بايد مرحله دوم (Step 2) رو كه براي طرح نهايي هست رو اجرا كنيد.

لينك دانلود با حجم 12 كيلوبايت!!

GFX Master

خيلي مشخص نيست ولي تو بعضي سايتهاي آموزشي يا گرافيكي بصورت تك و توك هستن. جاي خيلي مشخصي ندارن.

Beckham

New Member
اين اكشن 2 مرحله داره تو مرحله اول (step 1) بايد طرح اوليه رو كه براتون آماده ميكنه خودتون به سليقه خودتون ويرايش كنيد. بعد از اينكه كار ويرايش تموم شد بايد مرحله دوم (step 2) رو كه براي طرح نهايي هست رو اجرا كنيد.

لينك دانلود با حجم 12 كيلوبايت!!
میشه دوباره این آکشن رو آپ کنید ، با تشکر
یه همچین اکشنی هم برای قاب dvd هست ؟

GFX Master

دوست گرامی لطفا تاپیکهای قدیمی رو مطرح نکنید. برای درخواستتون اول سرچ کنید و اگر پیدا نکردید یه تاپیک جدید ایجاد کنید.

این هم اکشنی که خواستید:

پیوست ها

• cover action pro.rar
    131.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا