در خواست آموزش خط خط کردن عکس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fobia

New Member
سلام
یه سوال داشتم در باره ی فتوشاپ
چجوری میشه یک عکس رو مثل زیر خط خط کرد؟

seriea_002.jpg

:razz:

NAKOOT

Well-Known Member
چرا یه مدت هستش همه زدن تو کار این مدل و تازه بدون جستجو میان تاپیک باز می کنن؟
166500-eftekhar3.gif

lavan

Member
اوکی
دوست خوبم fobia عزیز قبل از هر چیز به فروم مجید خوش اومدی
در جواب سئوالت سعی میکنم خیلی ساده و ابتدایی توضیح بدم اما اگه بازم سئوالی داشتی حتمن بپرس
خوب شما بعد از اینکه عکستو رو در محیط فتوشاپ باز کردین

14w4ums.jpg

با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift+N یک لایه جدید میگیریم و با استفاده از ابزار سطل رنگ (Gradient Tool )
mmqws1.jpg
رنگ این لایه سفید میکنیم ( دقت کن که که رنگها در حالت دیفالت باشه )

2wbuzaa.jpg

در حالی که روی همین لایه هستیم به مسیر زیر میریم :
Filter>Sketch>Halftone Pattern و تنظیماتشو مطابق شکل زیر انجام میدیم .

2z8z0k1.jpg

در این قسمت بایستی مد لایه را روی SoftLight قرار داده و Opacity و Fill را به ترتیب روی 50 , 60 تنظیم میکنیم مطابق شکل :
2v7ugsy.jpg

در پایان هم میتونی برای زاویه دادن به این به قول خودت خط خط کردن عکس از ابزار Transform ( در منوی Edit ) استفاده کنی اینم از نتیجه کارمون
10e4xfb.jpg

موفق باشی دوست خوبم @};-

fobia

New Member
من مشکل دارم
وقتی من فیلتر رو می زارم در مرحه آخر عکس تغییری نمی کنه

11.JPG

و عکس چیزی نمی شه

اینجوری می شه

12.JPG

EMIRATES

Active Member
Shoma mitoonid ye sanad jadid baz konid Va (ba andazeh ye 3 X 3) va az samt bala chap ta samtp paein rast be sort X ba medad 3 ta nokhteh bezari va baed az menu ye edit bery toye define pattern
va ok koni
va biai too akset va baed az Edit>fill ro bezani va Pattern ro entekhab koni az pattern hayei ke myad hamoon 3 ta nokhteh ro entekhab kon va darsay ro ke oon paein100% hast bokon 20% va OK

EMIRATES

Active Member
dakhel baks Amoozesh Haye Photoshop Va Tapic Sakht Dokmeye Sabz (aval Esmesh Green Has) amoozesh esh ro dare. ba tashakkor

memol_515

Active Member
EMIRATES جان، لطف كن بعد از اين فارسي ساده تايپ كن، فينگيليش خلاف قوانين سايت هست.

fobia جان، دوست عزيز، شما كافيه 1 بار عبارت "پترن" رو جستجو كني. بيش از 10 تا تاپيك آموزشي براي اين مبحث وجود داره. خواهش ميكنم ديگه اين تاپيك رو بالا نياريد. به اندازه كافي توي انجمن در اين باره بحث شده.

موفق باشي

@Butterfly@

Member
به احتمال زیاد مشکلتون اینه که رنگ foreground تون سفیده رنگش رو مشکی کنید بعد نتیجه رو ببینید
من مشکل دارم
وقتی من فیلتر رو می زارم در مرحه آخر عکس تغییری نمی کنه

و عکس چیزی نمی شه

اینجوری می شه

memol_515

Active Member
اي بابا ! هي ميخوايم تاپيك قفل نكنيم.
من موندم اين تاپيك زيرخاكي ها چطوري پيدا ميشن ميان بالا !

قفل- memol

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا