در خرید رژ لب جامد به قیمت آن توجه کنید.

مشاهدات و تحقیقات نشان می دهد که خانم ها به خرید رژ لب جامد علاقه بسیاری دارند. با اینکه به احتمال زیاد چندین مدل از آن را در کیف آرایشی خود دارند اما باز هم برای خرید این محصول آرایشی هیجان زده می شوند و احساسی تصمیم می گیرند.
با اینکه ماندگاری رژلب جامد از نوع مایع آن کمتر است اما باز هم خانم ها نوع جامد رژ لب را بیشتر ترجیح می دهند. این نوع محصول آرایشی می تواند آرایش را تمیز و حرفه ای کند، تنوع رنگی زیادی دارد و می تواند با ریزترین نکته در استایلتان ست شود.
اما هنگام خرید رژ لب جامد چه نکاتی را فاکتور اصلی قرار می دهید؟ چقدر به قیمت آن توجه می کنید. اگر یک محصول قیمت بالایی داشت فکر می کنید که کیفیت بهتری دارد و آن را خریداری می کنید؟ یا رژ لب جامدی که قیمت پایین دارد را میخرید تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد؟
رژ لب جامد 0.jpg

واقعیت این است که برای خرید رژ لب باید نکات مهمی را در نظر بگیرید تا به این نتیجه برسید که محصولی که خریداری می کنید استاندارد است و به لب هایتان اسیب نمیزند.
رژ لب جامدی کهساعات طولانی روی لب های شما می ماند و ماندگاری زیادی دارد، به راحتی از روی لب هایتان پاک نمی شود می تواند پوست لب هایتان را خشک کند و به آن آسیب بزند. در واقع هر چه میزان ماندگاری رژ لب جامد بیشتر باشد سرب بیشتری دارد. پس گول رژ لب های جامد 24 ساعته را نخورید و سلامت لب هایتان را به خطر نیندازید.
رژ لب جامدی که بعد از استفاده روی لب هایتان احساس سنگینی و چسبندگی ایجاد می کند بدانید که کیفیت لازم را ندارد، ساتاندارد نیست و میزان سرب در آن بیشتر از حد مجاز است. توصیه می کنیم که این نوع رژ لب جامد را کنار بگذارید و از آن استفاده نکنید.
بله فاکتور قیمت در خرید رژ لب جامد بسیار تاثیرگذار است. در واقع برندهای فیک و متفرقه به دلیل داشتن مواد نامرغوب در تهیه رژ لب جامد، قیمت پایین تری دارد.
در این بین برند روبی سان یک برند ایرانی ایتالیایی است که تمام مواد اولیه خود را از ایتالیا وارد ایران می کند و در اینجا بسته بندی صورت می گیرد. به دلیل کاهش هزینه گمرکی شما می توانید محصولی با کیفیت مواد اصل ایتالیایی و با قیمت مناسب خریداری نمایید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا