در خريد يک پرينتر راهنماي بفرمائيد

internet

Member
سلام
من براي کار چاپ فاکتور و يا کاور (مثل کاور بازي هاي کاميپوتري) نياز به يک پرينتر دارم
البته نمي دونم هزينه چاپ کاور فيلم و بازي چقدر هست اش اگه مي شه بفرمائيد تا ببينم به صرفه هست يا خير
لطفا راهنماي بفرمائيد که کارم خيلي گير هست و اين که قيمت اش هم نمي خواهم گران در بياد بلکه مناسب باشه
با تشکر

YTERROR

Active Member
اگه نظر من و می خوای یک Hp - 5610 بگیر که هم 4 کاره هست هم کیفیت خیلی خوبی داره هم اسکنرش تخت هست و .....

هزینه اش هم خیلی مناسبه فقط 100 تومان ظاهرشم خوبه جوهر افشان هم هست

موفق و پیروز باشید

internet

Member
اگه امکان داره در مورد اين که بعد بخواهم شارژ کنم چقدر هزينه داره و اين که خودم به چه طريق مي تونم در منزل شارژ کنم
من شايد روز بخواهم ده تا تصوير رنگي البته روي کاغذ گلاسه چاپ کنم اون چقدر هزينه بر هست و در کل يک کارتريج پر تا چند برگ رنگي a4 رو مي شه چاپ کردم
با تشکر

saeedasg

Member
سلام دوست عزیز . اگه کار شما زیاده در مرحله اول باید یک پرینتر رنگی لیزری بخرید که قیمت اولیه دستگاه کمی بالاست حدود قیمت از 250 به بالا که بهترین و ارزان ترین مدل ها samsung CLP 310 500 هستش اگه می خواهید کمتر هزینه کنید مجبور به خرید یک پرینتر جوهر افشان هستید . در محدوده قیمت 60 به بالا در این دسته مدلهای hp دارای کیفیت چاپ بالایی هستند اما مدلی که دوستمون گفت : در بازار جز پر فروش هاست ولی این دستگاه در قسمت کاغذکش کمی مشکل دارد . مدل بعدی چاپگر های رنگی مدل های epson هست که از لحاظ کیفیت از اچ پی کمی پایین تر است . و اما مسیله مهم قیمت مواد مصرفی و شاژ کارتریج است . قیمت کارتریج ها ی اچ پی نسبت به اپسون خیلی بالاست . در ضمن کارتریج ها ی اپسون رو نمیشه شارژ کرد . اما بعضی از مدلهای اچ پی امکان شارژ کارتریج هست . فکرمی کنم توضیحات کافی باشه . اما اگه بازم سوالی هست . من درخدمت شما هستم .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا