در حال ساخت كاميون man tga

MoeinAkbari

Member
سلام دوستان امروز از 4 ساعت پيش شروع كردم به ساختن كاميون MAN TGA من خودم عاشق كاميون مان هستم بابام مان داره :D ميخواستم اكترس درست كنم مثل فرامرز جان بعد گفتم اون داره ميسازه ديگه ! منم رفتم مان بسازم البته من مدلينگم خيلي خيلي ابتدايي هست و مطمئنم مشكلات زيادي روبه روم مياد كه بدون كمك شما اصلا نميتونم پيش برم ! اين كاميون تا الان كه 3 ساعته روش كار كردم تا الان شده اين ! دليل كند بودنم اينكه خيلي مبتدي هستم ! :D منتظر نظراتون و كمكاتون هستم.
لاستيكشم همينطوري الكي ساختم فقط براي اينكه خالي نباشه جاش منتظر نظراتون هستم.

راستي من فقط بلوپرينت سمت راست كاميون رو دارم و جلوشو از همين عكس نارنجيه ساختم !

پیوست ها

• Front.jpg
    Front.jpg
    40.6 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • EDAME.jpg
    EDAME.jpg
    97.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

MoeinAkbari

Member
اينم ادامه كار يك جهارم اتاقش تموم شد :d قسمت پشتي اتاق هم يكمش تموم شد لاستيكا هم الكي هستن.
رندر هم همش با وي ري ميگيرم چون تازه ياد گرفتم دارم تمرين ميكنم.

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    114.8 کیلوبایت · بازدیدها: 18

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
عکس هایی که گذاشتین زیاد واضح نیستو نمی شه خوب تشخیص داد به نظرم بهتره که از ویوپورت عکس بندازین اینجوری هم سریعتر هست و هم راحت می شه روش نظر داد.اگر یه وایر هم از کارتون بزارید که دیگه عالی ترم می شه.
موفق باشی:rose:

MoeinAkbari

Member
سلام
عکس هایی که گذاشتین زیاد واضح نیستو نمی شه خوب تشخیص داد به نظرم بهتره که از ویوپورت عکس بندازین اینجوری هم سریعتر هست و هم راحت می شه روش نظر داد.اگر یه وایر هم از کارتون بزارید که دیگه عالی ترم می شه.
موفق باشی:rose:

چشم يكم كامل ترش بكنم عكس هاي درستو حسابي ميزارم شرمنده

MoeinAkbari

Member
خب دوستان اينم ادامش حالا يكم شبيه كاميون شد ! :green:

فقط موقع اسموس يكم مشكل داره كه حلشون ميكنم البته كلا هنوز خيلي خيلي مشكل داره راستي اين اولين كارمه كه دارم واقعا روش كار ميكنم قبلا يه پيكان داشتم شيشه هاشو نتونستم كامل كنم بيخيالش شدم ولي اينا با كمك شما تا تهش كامل ميكنم

پیوست ها

• EDAME.jpg
    EDAME.jpg
    97.5 کیلوبایت · بازدیدها: 7

SinaTR

Well-Known Member
چند ضلعی ها رو درست کن تا مشکل اسموست حل بشه، بعضی وقتا هم ممکنه 2تا نقطه (ورتکس) رو هم بيفته اسموسو خراب کنه...
پيکانت هم بعد از اين حوصله کردی بذار دوستان بهت کمک می کنن...
ادامه بده

MoeinAkbari

Member
چند ضلعی ها رو درست کن تا مشکل اسموست حل بشه، بعضی وقتا هم ممکنه 2تا نقطه (ورتکس) رو هم بيفته اسموسو خراب کنه...
پيکانت هم بعد از اين حوصله کردی بذار دوستان بهت کمک می کنن...
ادامه بده

ممنون از راهنماييت باشه سعي ميكنم درستش كنم ! راستي اين لينك اون پيكاني هست كه گفتم خيلي قديميه هنوز مدلشو دارم ! http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=176173

MoeinAkbari

Member
اينم ادامه : سقفش رو بلند كردم . چيز جالبي داره ميشه ! :d

پیوست ها

• MAN (1).jpg
    MAN (1).jpg
    112.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • MAN (2).jpg
    MAN (2).jpg
    104.6 کیلوبایت · بازدیدها: 15

madmaster_3d

Well-Known Member
رو لاستیکاش بیشتر کار کن. آموزش برای ساخت لاستیک زیاده تو اینترنت ببین. چیزی جالبی مشیه

جدیدترین ارسال ها

بالا