دریافت طراحی لگو آرم شرکتهای مختلف

loie

New Member
خیلی عالی بود من با استفاده از آرم سایپا برای این شرکت کاتالوگ طراحی کردم و مبلغ خوبی گرفتم.
موفق باشی

payam21

Member
خیلی عالی بود من با استفاده از آرم سایپا برای این شرکت کاتالوگ طراحی کردم و مبلغ خوبی گرفتم.
موفق باشی

به به.مشدي خوب حداقل يه جعبه شيريني ميگرفتي مياوردي.اين جوري پيش بره اينجا رو پوليش ميكنيم هااااااااااا :wink:

ALI_X

New Member
بسم الله الرّحمن الرّحیم
با سلام،
اگه کسی آرم قوه قضاییه رو داره اینجا بذاره،
ممنون می شم.
خدانگهدار

reza942

New Member
قدس رضوی

با سلام
من آرم آستان قدس رضوی رو می خواستم . کسی داره این ارم رو ؟

Merott

Active Member
آرم شهرداری تهران را همین الان میخواهم
به مجیدآنلاین خوش اومدی دوست عزیز...
لطفاً قبل از درخواست یه جستجویی هم در تاپیک بکن.... اگه این کار رو کرده بودی نیازی هم به منتظر موندن برای جواب من یا سایر دوستان نداشتی....

پست 37 همین تاپیک

موفق باشی دوست عزیز......

shayegan

New Member
یک آرم با مظمون (( شرکت تعاونی مسکن کارگران کیان تایر )) و یک سربرگ با همین مظمون اگه می شه لطفا برای من طراحی کنید ( خواهش می کنم فوری ) و به [email protected] یا [email protected] ارسال فرمایید .خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ممنون.

tandisdesign

Well-Known Member
یک آرم با مظمون (( شرکت تعاونی مسکن کارگران کیان تایر )) و یک سربرگ با همین مظمون اگه می شه لطفا برای من طراحی کنید ( خواهش می کنم فوری ) و به [email protected] یا [email protected] ارسال فرمایید .خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی ممنون.

آخه اين دوره زمونه كي في سبيل ا... كار مي كنه ؟؟؟؟

xmajholx

New Member
سلام خدمت كليه دوستان و تشكر بسيار فراوان از اولين پست دهنده اين مبحث
از هنرمندان گرامي تقاضا دارم آرم سازمان حج و زيارت را به صورت برداري تهيه نمايند و در دسترس قرار دهند
با سپاس فراوان
scan0007.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا