گرافیک درپی افشاگری علیرضا شیرازی مبنی بر اسرائیلی بودن زبان پی اچ پی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
با سلام

والا چی بگم. خودتون قضاوت کنید.
کپی شده از وبلاگ علیرضا شیرازی
==================================
درپی افشاگری علیرضا شیرازی مبنی بر اسرائیلی بودن زبان پی اچ پی، گروهی در مقابل خانه وی جمع شدند و شعار "اسرائیل جنایت می کند، پی اچ پی حمایت می کند" را سر دادند. پس از انتشار این مطلب بسیاری از سایت های ضد اسرائیلی که با زبان پی اچ پی نوشته شده اند تمام صفحات خود را حذف کردند. بسیاری از وبلاگ نویسان که از نرم افزارهای متن باز استفاده می کنند نیز قرار است تا پایان امشب تمام وبلاگ های خود را به سیستم های دیگر از جمله بلاگفا منتقل کنند. از سوی دیگر یکی از وزارتخانه نیز اعلام کرده تمام محصولات و خدماتی که طریق سایت های برنامه نویسی شده با php بفروش می رسند دیگر اجازه فروش و فعالیت ندارند.
در پی افشاگری علیرضا شیرازی که هنوز مشخص نیست این اطلاعات کاملا سری را چگونه به دست آورده است وضعیت وخیمی در میان سایت های ایران بوجود آمده است. انجمن مدیران سایت اینترنتی ایران نیز از مدیران سایت هایی که از php استفاده می کنند درخواست کرده در صورتی که امکان تغییر زبان سایت خود را در مدت زمان کوتاه ندارند، خیلی سریع پسوند فایل های خود را از php به asp تغییر داده تا بلکه جو بوجود آمده کمی بهتر شود.
همچنین بسیاری از هکر ها از ساعاتی پیش اعلام کردند که تمام سایت های php را در تمام دنیا هک می کنند.
یکی دیگر از مدیران سایت های اینترنتی در گفتگو با خبرگزاری ... گفته است که "پس از شنیدن این مطلب سریع آمدم تا در روی صفحه اول سایت خود بنویسم مرگ بر اسرائیل که متوجه شدم در زبان برنامه نویسی php این امکان وجود ندارد که شعار های زد اسرائیلی بنویسم. و هر چی می نوشتم مرگ بر اسرائیل پس از ذخیره صفحه می دیدم که متن نوشته شده تغییر کرده است. از این موضوع بسیار شگفت زده شدم"
در ادامه ماجرا، هنوز سازمان های رسمی و دولتی که از زبان php استفاده می کنند (به دلیل تعطیلات 4 روزه در تهران) موضع گیری رسمی در این خصوص اعلام نکرده اند.
بنا بر گزارش های رسیده قیمت هاست و سرور لینوکس نیز به شدت کاهش پیدا کرده است و برخی از شرکت های خدمات دهنده اینترنتی به دلیل درخواست های بسیار مجبور شدند قیمت هاست و سرور های ویندوز خود را افزایش دهند.
مدیر وردپرس در یک کنفرانس خبری پس از انتشار خبر خروج سریع وبلاگ نویسان از وردپرس گفت : "این php بان اون php فرق می کنند ما php خودمان را خودمان نوشتیم و یک ریال از سود این سایت به اسرائیل نمی رود" اما گفته وی در مقابل جو گیر شدن وبلاگستان فارسی برای محکومیت php هیچ تاثیری برای کم شدن سرعت حذف وبلاگ های فارسی در این سرویس دهنده نداشته است.
همچنین مدیر بنیاد ویکی پدیا که به تازگی 6 میلیون دلار خود را به دست آورده در حالی در یک رستوران شیک در آمریکا در حال غذا خوردن بود به تلفن من پاسخ داد و گفت که "فعلا برای من که 6 میلیون دلار پول دارم این موضوع اهمیتی ندارد، مردم شما هم که کارت اعتباری ندارند که به من کمک کنند، سال دیگر اگر کارت اعتباری دار شدید شاید یک کلکی زدم که از مردم شما هم پول دریافت کنم"
بیل گیتس مدیر شرکت مایکروسافت نیز در پیامی خصوصی برای علیرضا شیرازی نوشت​
dear alireza, damet hot, let me know if you need any original software.​
یکی از علمای فناوری اطلاعات نیز اعلام کرد استفاده از easyphp در سرور های ویندوز اشکالی ندارد ولی در ادامه گفت مرض که نداریم کاری را با شک و تردید انجام دهید.​
ستاد ساماندهی وب سایت ها نیز اعلام کرد برای سایت های php ساماندهی نداریم. واحد فیلترینگ نیز گفته است تمام سایت های php طی 24 ساعت آینده فیلتر می شوند و یا اینکه کل سایت ها را فیلتر می کنیم و به درخواست کاربران و پس از بررسی فقط سایت های asp را باز می کنیم.​
در پایان این پرسش مطرح می شود که آیا من بیکار ترم یا علیرضا شیرازی که این جنجال را آفریده است و ما به آن دامن می زنیم.​
پ.ن : متن کامل افشاگری
===========================
شرمنده ولی با این حرف فکر کنم یک موج عظیم از حمله ها به بلاگفا آغاز بشه.

با تشکر.

ادم خیلی باید بی شعور باشه که چنین چیزی رو سوجه شوخی خودش کنه اگر واقعا آقای شیرازی این متن رو نوشته باید بگم فوق العاده ادم بی شعور و کثیفی هست اگر هه این رو ننوشته باشه باز هم از قبل بر بی شعور بودن این موجود مسر بودم ..

امروز 5 ملیون نفر در اسرائیل دارن زندگی میکنند , سوال من این هست که شما میدونید این یعنی چی ؟
این یعنی 5 ملیون انسان که در این سرزمین زندگی میکردن الان کشته شدند و جای اون ها 5 ملیون دیگه از تمام دنیا
و تمام قاره های جمع شدن و جای اون 5ملیونی که یا کشتن یا در دنیا پخش کردن و از سرزمینشون دور کردن دارن زندگی میکنند .

خودتون رو جای اون ها بزارید فکر کنید شما جای فلسطینی ها بودید .. میتونید تصور کنید تا چند روز دیگه کسی در ایران کسی فارسی صحبت نکنه ..
دیگه کسی رو نمیبینی که تو ایران سفره هفت سین بزاره .. دیگه کسی نیست که عید نوروز بگیره ؟ و دیگه کسی رو نمیبینی که بدونه چهارشنبه سوری
چیه !! ایرانی رو تصور کن که همهی ایرانی ها رو کشتن و جای اون ها چند ملیون نفر از قاره های دیگه به زبان های دیگه اومدن و تو ایران دارن زندگی میکنند
و جالبتر دیگه اصلا کشوری به این نام در کره زمین وجود نداره چون اسمش به اسرائیل تغییر کرده تمام فرهنگ های و تاریخ کهن .. داریوش و تمام پادشاه های
ایران فراموش شده هستن .. ودیگه ایرانی وجود نداره !!

خوب حالا اگر چنین بلای رو سر خودتون میوردن دوست داشتین کسی با این متن ها شما رو به مسخره بگیره ؟؟
به کسی که به این وسیله شما رو مسخره کنه میتونید بگین انسان ؟

در ضمن باید اضافه کنم که اسرائیل به جز فلسطین عراق و شیراز و شهر های مجاور اون رو جزو سرزمین بزرگ اسرائیل میدونه چون معتقد هستند که تحت جمشید که نام
دیگر اون ملک سلیمان است و سلیمان یک پیامبر بنی اسرائیلی هست !! پس اگه شیرازی و یا بهتر بگم ایرانی هستی بدون که اگه جلوی اسرائیل رو نگیریم و با این کارا
اون رو قو تر کنیم همین بلا 100% سر خودمون میات !

آخرین ویرایش:
البته دلیلی نمیبینم به دلیل اسرائیلی بودن php رو تحریم کنیم چون اونها خودشون ما رو تحریم کردن و نیازی به تحریم ما ندارن
تازه اگر مسولین php بفهمند که ایرانی ها از محصولشون استفاده نمیکنند خیلی خوشحال میشن php یه برنامه اوپن سورس
رایگان هست که استفاده یا عدم استفاده اون توسط ایرانی ها در درامد این شرکت هیچ تاثیری نخواهد گذاشت !

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
ادم خیلی باید بی شعور باشه که چنین چیزی رو سوجه شوخی خودش کنه اگر واقعا آقای شیرازی این متن رو نوشته باید بگم فوق العاده ادم بی شعور و کثیفی هست اگر هه این رو ننوشته باشه باز هم از قبل بر بی شعور بودن این موجود مسر بودم ..

امروز 5 ملیون نفر در اسرائیل دارن زندگی میکنند , سوال من این هست که شما میدونید این یعنی چی ؟
این یعنی 5 ملیون انسان که در این سرزمین زندگی میکردن الان کشته شدند و جای اون ها 5 ملیون دیگه از تمام دنیا
و تمام قاره های جمع شدن و جای اون 5ملیونی که یا کشتن یا در دنیا پخش کردن و از سرزمینشون دور کردن دارن زندگی میکنند .

خودتون رو جای اون ها بزارید فکر کنید شما جای فلسطینی ها بودید .. میتونید تصور کنید تا چند روز دیگه کسی در ایران کسی فارسی صحبت نکنه ..
دیگه کسی رو نمیبینی که تو ایران سفره هفت سین بزاره .. دیگه کسی نیست که عید نوروز بگیره ؟ و دیگه کسی رو نمیبینی که بدونه چهارشنبه سوری
چیه !! ایرانی رو تصور کن که همهی ایرانی ها رو کشتن و جای اون ها چند ملیون نفر از قاره های دیگه به زبان های دیگه اومدن و تو ایران دارن زندگی میکنند
و جالبتر دیگه اصلا کشوری به این نام در کره زمین وجود نداره چون اسمش به اسرائیل تغییر کرده تمام فرهنگ های و تاریخ کهن .. داریوش و تمام پادشاه های
ایران فراموش شده هستن .. ودیگه ایرانی وجود نداره !!

خوب حالا اگر چنین بلای رو سر خودتون میوردن دوست داشتین کسی با این متن ها شما رو به مسخره بگیره ؟؟
به کسی که به این وسیله شما رو مسخره کنه میتونید بگین انسان ؟

در ضمن باید اضافه کنم که اسرائیل به جز فلسطین عراق و شیراز و شهر های مجاور اون رو جزو سرزمین بزرگ اسرائیل میدونه چون معتقد هستند که تحت جمشید که نام
دیگر اون ملک سلیمان است و سلیمان یک پیامبر بنی اسرائیلی هست !! پس اگه شیرازی و یا بهتر بگم ایرانی هستی بدون که اگه جلوی اسرائیل رو نگیریم و با این کارا
اون رو قو تر کنیم همین بلا 100% سر خودمون میات !
عزیزم خون خودشو کثیف نکن!
این چیزایی که نوشتی هم به نظر من مضخرفی بیش نیست!
همین اسرائیلی ها نبودن الان شما موبایل و کامپیوتر و .. نداشتی!
پس بدون داشتن اطلاعات لطفا اظهار نظر نکن

arashonline

Well-Known Member
اگر دقت کنید تیتر متن این خبر نوشته، توسعه زبان php توسط اسرائیلیها
این زبان که ساخت اسرائیلی ها نیست، می تونید خودتون توسعش بدید.
همه با عملکرد اسرائیل مشکل دارن نه با ساخت توسعه علم فناوری.

maysam.m

Well-Known Member
عزیزم خون خودشو کثیف نکن!
این چیزایی که نوشتی هم به نظر من مضخرفی بیش نیست!
همین اسرائیلی ها نبودن الان شما موبایل و کامپیوتر و .. نداشتی!
پس بدون داشتن اطلاعات لطفا اظهار نظر نکن

نمیخوام جنجال به پا بشه
ولی تا زمانی که افراد ساده لوح و ..... مثل امثال ایشون هست
ما باید تا هزاران سال وابسته و بدبخت بمونیم تا کسی به ما مثلا موبایل و کامپیوتر بفروشه و منابع ما را به غارت ببرند و ما را همیشه بدبخت نگه دارند و ما ممنون آنها هم باشیم!

شما فکر کردی مثلا آقای اولمرت نخست وزیر اسراییل یا بوش یا اوباما باعث این همه پیشرفت علم و تکنولوژی شدند؟ نخیر افراد معمولی که مخالف قتل و کشتار بودند باعث این همه پیشرفت علم شدند اما این رئیسان حکومتها بودند که از آنها برای پیشبرد منافع خودشان استفاده کردند. شما میتونی شرح حال دانشمندان و بزرگان علم غرب را مطالعه کنی هر چند که شک دارم شما اهل مطالعه باشید ولی خوب میبینید که این بزرگان همه انسانهای سالم و با شرف و باوجدانی بودند اما متاسفانه در راس حکومتها هیچ وقت انسانهای سالم و درستکاری قرار ندارند . پس میفهمی که موبایل و کامپیوتر را چه کسانی به وجود آوردند و چه کسانی آنها را توسعه دادند؟ و چه کسانی بر این افراد حکومت میکنند؟

دوست عزیز
شما که این همه عاشق سینه چاک اسراییلی چرا نمیری همان جا؟ تا از امکانات آنها استفاده کنی؟
الان سازمان cia امریکا تبلیغات میکند که جاسوس استخدام میکند . شما هم میتونی به امریکا بری و در کلاسها و آموزشهایشان شرکت کنی و اگر هم قبول بشی میتونی پولهای هنگفتی از آنها بگیری و یک زندگی پر زرق و برقی برای خودت درست کنی؟
فقط این وسط ممکنه لو بری و ............ :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا