گرافیک درپی افشاگری علیرضا شیرازی مبنی بر اسرائیلی بودن زبان پی اچ پی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

EMIRATES

Active Member
با سلام

والا چی بگم. خودتون قضاوت کنید.
کپی شده از وبلاگ علیرضا شیرازی
==================================
درپی افشاگری علیرضا شیرازی مبنی بر اسرائیلی بودن زبان پی اچ پی، گروهی در مقابل خانه وی جمع شدند و شعار "اسرائیل جنایت می کند، پی اچ پی حمایت می کند" را سر دادند. پس از انتشار این مطلب بسیاری از سایت های ضد اسرائیلی که با زبان پی اچ پی نوشته شده اند تمام صفحات خود را حذف کردند. بسیاری از وبلاگ نویسان که از نرم افزارهای متن باز استفاده می کنند نیز قرار است تا پایان امشب تمام وبلاگ های خود را به سیستم های دیگر از جمله بلاگفا منتقل کنند. از سوی دیگر یکی از وزارتخانه نیز اعلام کرده تمام محصولات و خدماتی که طریق سایت های برنامه نویسی شده با php بفروش می رسند دیگر اجازه فروش و فعالیت ندارند.
در پی افشاگری علیرضا شیرازی که هنوز مشخص نیست این اطلاعات کاملا سری را چگونه به دست آورده است وضعیت وخیمی در میان سایت های ایران بوجود آمده است. انجمن مدیران سایت اینترنتی ایران نیز از مدیران سایت هایی که از PHP استفاده می کنند درخواست کرده در صورتی که امکان تغییر زبان سایت خود را در مدت زمان کوتاه ندارند، خیلی سریع پسوند فایل های خود را از PHP به ASP تغییر داده تا بلکه جو بوجود آمده کمی بهتر شود.
همچنین بسیاری از هکر ها از ساعاتی پیش اعلام کردند که تمام سایت های PHP را در تمام دنیا هک می کنند.
یکی دیگر از مدیران سایت های اینترنتی در گفتگو با خبرگزاری ... گفته است که "پس از شنیدن این مطلب سریع آمدم تا در روی صفحه اول سایت خود بنویسم مرگ بر اسرائیل که متوجه شدم در زبان برنامه نویسی PHP این امکان وجود ندارد که شعار های زد اسرائیلی بنویسم. و هر چی می نوشتم مرگ بر اسرائیل پس از ذخیره صفحه می دیدم که متن نوشته شده تغییر کرده است. از این موضوع بسیار شگفت زده شدم"
در ادامه ماجرا، هنوز سازمان های رسمی و دولتی که از زبان PHP استفاده می کنند (به دلیل تعطیلات 4 روزه در تهران) موضع گیری رسمی در این خصوص اعلام نکرده اند.
بنا بر گزارش های رسیده قیمت هاست و سرور لینوکس نیز به شدت کاهش پیدا کرده است و برخی از شرکت های خدمات دهنده اینترنتی به دلیل درخواست های بسیار مجبور شدند قیمت هاست و سرور های ویندوز خود را افزایش دهند.
مدیر وردپرس در یک کنفرانس خبری پس از انتشار خبر خروج سریع وبلاگ نویسان از وردپرس گفت : "این PHP بان اون PHP فرق می کنند ما PHP خودمان را خودمان نوشتیم و یک ریال از سود این سایت به اسرائیل نمی رود" اما گفته وی در مقابل جو گیر شدن وبلاگستان فارسی برای محکومیت PHP هیچ تاثیری برای کم شدن سرعت حذف وبلاگ های فارسی در این سرویس دهنده نداشته است.
همچنین مدیر بنیاد ویکی پدیا که به تازگی 6 میلیون دلار خود را به دست آورده در حالی در یک رستوران شیک در آمریکا در حال غذا خوردن بود به تلفن من پاسخ داد و گفت که "فعلا برای من که 6 میلیون دلار پول دارم این موضوع اهمیتی ندارد، مردم شما هم که کارت اعتباری ندارند که به من کمک کنند، سال دیگر اگر کارت اعتباری دار شدید شاید یک کلکی زدم که از مردم شما هم پول دریافت کنم"
بیل گیتس مدیر شرکت مایکروسافت نیز در پیامی خصوصی برای علیرضا شیرازی نوشت​
Dear Alireza, Damet Hot, Let me know if you need any original software.​
یکی از علمای فناوری اطلاعات نیز اعلام کرد استفاده از easyPHP در سرور های ویندوز اشکالی ندارد ولی در ادامه گفت مرض که نداریم کاری را با شک و تردید انجام دهید.​
ستاد ساماندهی وب سایت ها نیز اعلام کرد برای سایت های php ساماندهی نداریم. واحد فیلترینگ نیز گفته است تمام سایت های php طی 24 ساعت آینده فیلتر می شوند و یا اینکه کل سایت ها را فیلتر می کنیم و به درخواست کاربران و پس از بررسی فقط سایت های ASP را باز می کنیم.​
در پایان این پرسش مطرح می شود که آیا من بیکار ترم یا علیرضا شیرازی که این جنجال را آفریده است و ما به آن دامن می زنیم.​
پ.ن : متن کامل افشاگری
===========================
شرمنده ولی با این حرف فکر کنم یک موج عظیم از حمله ها به بلاگفا آغاز بشه.

با تشکر.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
خوب اولا که لینک آشنا میاد :دی بعد هم علی رضا شیرازی آدم زرنگی هست با این کار دو نشون زده هم اسرائیل رو محکوم کرده هم کارش رو ادامه میده
بعد این متن هم یک شوخی هست از برداشت شیرازی خیلی نباید جدی گرفتش ولی عجب شعاری ساختن

EMIRATES

Active Member
با سلام

شوخی بودنش که 100% اما همینجوری حملات به بلاگفا زیاده با این کارش هم که دیگه بدتر.

با تشکر.

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
یکی از علمای فناوری اطلاعات نیز اعلام کرد استفاده از easyphp در سرور های ویندوز اشکالی ندارد ولی در ادامه گفت مرض که نداریم کاری را با شک و تردید انجام دهید.
از کی تا حالا علما هم در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت میکنن!

این شرو ورارو واقعا کی نوشته؟!
پس از شنیدن این مطلب سریع آمدم تا در روی صفحه اول سایت خود بنویسم مرگ بر اسرائیل که متوجه شدم در زبان برنامه نویسی php این امکان وجود ندارد که شعار های زد اسرائیلی بنویسم. و هر چی می نوشتم مرگ بر اسرائیل پس از ذخیره صفحه می دیدم که متن نوشته شده تغییر کرده است. از این موضوع بسیار شگفت زده شدم"
اینم که دیگه آخرشه!
ستاد ساماندهی وب سایت ها نیز اعلام کرد برای سایت های php ساماندهی نداریم. واحد فیلترینگ نیز گفته است تمام سایت های php طی 24 ساعت آینده فیلتر می شوند و یا اینکه کل سایت ها را فیلتر می کنیم و به درخواست کاربران و پس از بررسی فقط سایت های asp را باز می کنیم.​
در پایان این پرسش مطرح می شود که آیا من بیکار ترم یا علیرضا شیرازی که این جنجال را آفریده است و ما به آن دامن می زنیم.​
لطفا مشخص کنید که این مطلب ظنز هست یا نه؟!

salmanclever

Well-Known Member
جالبه یجور از آب گل آلود ماهی گرفتن هست دیگه.
ولی جک جالبیه.
اینکه کسی فکر کنه php انحصار و تولید یک منطقه خاص از جهان هست تنها یک جوک هست که واسه خندیدن خوب هست.

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
با سلام

والا چی بگم. خودتون قضاوت کنید.
کپی شده از وبلاگ علیرضا شیرازی
==================================
درپی افشاگری علیرضا شیرازی مبنی بر اسرائیلی بودن زبان پی اچ پی، گروهی در مقابل خانه وی جمع شدند و شعار "اسرائیل جنایت می کند، پی اچ پی حمایت می کند" را سر دادند. پس از انتشار این مطلب بسیاری از سایت های ضد اسرائیلی که با زبان پی اچ پی نوشته شده اند تمام صفحات خود را حذف کردند. بسیاری از وبلاگ نویسان که از نرم افزارهای متن باز استفاده می کنند نیز قرار است تا پایان امشب تمام وبلاگ های خود را به سیستم های دیگر از جمله بلاگفا منتقل کنند. از سوی دیگر یکی از وزارتخانه نیز اعلام کرده تمام محصولات و خدماتی که طریق سایت های برنامه نویسی شده با php بفروش می رسند دیگر اجازه فروش و فعالیت ندارند.
در پی افشاگری علیرضا شیرازی که هنوز مشخص نیست این اطلاعات کاملا سری را چگونه به دست آورده است وضعیت وخیمی در میان سایت های ایران بوجود آمده است. انجمن مدیران سایت اینترنتی ایران نیز از مدیران سایت هایی که از php استفاده می کنند درخواست کرده در صورتی که امکان تغییر زبان سایت خود را در مدت زمان کوتاه ندارند، خیلی سریع پسوند فایل های خود را از php به asp تغییر داده تا بلکه جو بوجود آمده کمی بهتر شود.
همچنین بسیاری از هکر ها از ساعاتی پیش اعلام کردند که تمام سایت های php را در تمام دنیا هک می کنند.
یکی دیگر از مدیران سایت های اینترنتی در گفتگو با خبرگزاری ... گفته است که "پس از شنیدن این مطلب سریع آمدم تا در روی صفحه اول سایت خود بنویسم مرگ بر اسرائیل که متوجه شدم در زبان برنامه نویسی php این امکان وجود ندارد که شعار های زد اسرائیلی بنویسم. و هر چی می نوشتم مرگ بر اسرائیل پس از ذخیره صفحه می دیدم که متن نوشته شده تغییر کرده است. از این موضوع بسیار شگفت زده شدم"
در ادامه ماجرا، هنوز سازمان های رسمی و دولتی که از زبان php استفاده می کنند (به دلیل تعطیلات 4 روزه در تهران) موضع گیری رسمی در این خصوص اعلام نکرده اند.
بنا بر گزارش های رسیده قیمت هاست و سرور لینوکس نیز به شدت کاهش پیدا کرده است و برخی از شرکت های خدمات دهنده اینترنتی به دلیل درخواست های بسیار مجبور شدند قیمت هاست و سرور های ویندوز خود را افزایش دهند.
مدیر وردپرس در یک کنفرانس خبری پس از انتشار خبر خروج سریع وبلاگ نویسان از وردپرس گفت : "این php بان اون php فرق می کنند ما php خودمان را خودمان نوشتیم و یک ریال از سود این سایت به اسرائیل نمی رود" اما گفته وی در مقابل جو گیر شدن وبلاگستان فارسی برای محکومیت php هیچ تاثیری برای کم شدن سرعت حذف وبلاگ های فارسی در این سرویس دهنده نداشته است.
همچنین مدیر بنیاد ویکی پدیا که به تازگی 6 میلیون دلار خود را به دست آورده در حالی در یک رستوران شیک در آمریکا در حال غذا خوردن بود به تلفن من پاسخ داد و گفت که "فعلا برای من که 6 میلیون دلار پول دارم این موضوع اهمیتی ندارد، مردم شما هم که کارت اعتباری ندارند که به من کمک کنند، سال دیگر اگر کارت اعتباری دار شدید شاید یک کلکی زدم که از مردم شما هم پول دریافت کنم"
بیل گیتس مدیر شرکت مایکروسافت نیز در پیامی خصوصی برای علیرضا شیرازی نوشت​
dear alireza, damet hot, let me know if you need any original software.​
یکی از علمای فناوری اطلاعات نیز اعلام کرد استفاده از easyphp در سرور های ویندوز اشکالی ندارد ولی در ادامه گفت مرض که نداریم کاری را با شک و تردید انجام دهید.​
ستاد ساماندهی وب سایت ها نیز اعلام کرد برای سایت های php ساماندهی نداریم. واحد فیلترینگ نیز گفته است تمام سایت های php طی 24 ساعت آینده فیلتر می شوند و یا اینکه کل سایت ها را فیلتر می کنیم و به درخواست کاربران و پس از بررسی فقط سایت های asp را باز می کنیم.​
پ.ن : متن کامل افشاگری
===========================
شرمنده ولی با این حرف فکر کنم یک موج عظیم از حمله ها به بلاگفا آغاز بشه.

با تشکر.
من اون متنو خوندم! چه ربطی به این داشت؟

نکنه ادیتش کرده!

naseronline

Well-Known Member
متني كه شما نوشتي ( يا كپي كردي ) به اون لينك منبعي كه دادي نمي خوره؟!

Omid PLUS

Member
ابداع کنندگان زبان PHP و ملیت آنها::paint:

1. Andi Gutmans: پدرش اهل سوییس هستش، مادرش اهل بریتانیا (طبق گفتۀ خودش) که از 10 سالگی به اسراییل رفته...
http://andigutmans.blogspot.com/ (اینم منبعش)

2. Rasmus Lerdorf : متولد GreenLand ( اطراف دانمارک) و بزرگ شده در دانمارک و کانادا...
http://lerdorf.com/bio.php (منبع کاملش)

3. Zeev Suraski : کاملاً اسراییلی:D

این اشخاص پدید آورندگان زبان PHP هستن، ولی PHP رو کلی آدم سر و سامون میده، نمیشه گفت چون اینا یه جورایی اسراییلی هستن باید PHP رو بزاریم کنار چون در این صورت باید:
1. کل Zend، ZendFramewrok و تمام چیزهای مربوط به Zend رو هم بذاریم کنار چون Andi Gutmans و Zeev Suraski از مبدعانش بودن

2. Apache رو بزاریم کنار چون همین 2نفر از کارمندان مهمش هستن.

3. به غیر از این اشخاص، کلی کس های دیگه هم هستن که اسراییلی هستن و تو Google و Yahoo و Microsoft و ..... کار میکنن، پس باید همه رو بذاریم کنار!!!!!!!!

البته اگه بیشتر تحقیق کنید میبینید که با این وضع کلاً باید اینترنت و کامپیوتر و اینجور چیزا رو بذاریم کنار!!!!!!!!!!!

البته اگه بازم بیشتر تحقیق کنیم باید زندگی رو تحریم کنیم!!!:lol:

این ..... ها چیه؟؟!! کی گفته چون اسراییلین باید PHP رو بذاریم کنار؟؟؟؟؟؟!!!!

الان بیش از 80% سایت ها بر پایه PHP هستن، همه رو تحریم کنیم؟؟؟!!!:lol::shock:

Webber

Well-Known Member
سلام
دقیقا نمی دونم منظور ایشون چی بوده ولی اونطور که کامنت هاشون رو خوندم می خواستن اطلاع رسانی کنند تا کارفرما ها بدانند php زبان صهیونیستی هست.البته به نظرم کارفرماهای دولتی بیشتر مد نظر ایشان بوده.:wink:
------
نکته ی دیگر اینکه اگر در لغت نامه به معنی Zend نگاه کنید به یک معنی تفسیر اوستا هست.

http://parseek.com/dic/#zend

و اوستا از زبان ویکیپدیا:

" اوستا " مجموعه اصلی متون مقدس مکتب زرتشت است. گرچه برخی از این متون بسیار کهنه هستند، واژه "اوستا" به قرن دوم CE بر می‌گردد. ریشه‌های مربوط به ریشه شناسی این واژه "ابستاگ" در فارسی میانه و " آپستاواکا " " (ستایش ]]خدا [[) " در فارسی عتیق می‌باشند.

موفقیت

saidshp

Member
حالا که چی ما به اونا میگیم رژیم اشغالگر اسراییل اونا هم به ما میگن ایرانی تروووووووووریست .
این اقای شیرازی احتمالا فکر کرده مایکروسافت یه شرکت ایرانی که ازش استفاده میکنه؟

MDP

Well-Known Member
اهم!
2mo5pow.gif

نیازی به توضیح نیست!

Y.P.Y

Well-Known Member
واقاً از یک آدم تحصیل کرده بعیده!! اونم رشته نرم افزار!!
آخر ***** رو میرسونه.
پس خود ویندوزی که ASP/ASP .Net روش سواره که کرک شده؟! این یعنی دزدی! اون هم آمریکاییه! 100% حروم!!
اونوقت میگیم عرب ها...!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا